Koupete děti po návštěvě doktora?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Straspytel
Nováček 3 příspěvky 12.11.14 11:04
Koupete deti po navsteve doktora?

Ahoj, chci se zeptat, koupete deti po navsteve doktora, at uz prohlidky nebo treba jen po navsteve nemocnice- npr. odbery krve a tak? Ja asi silim ale nejak mi nejde pres srst nechat dite osahavat vsechno v nemocnicich, a pak nevykoupat hned po prichodu domu a pradlo dat vyprat :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 12.11.14 11:06

Ne nekoupu. Veci peru jen kdyz je pokyda :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 12.11.14 11:07

@Straspytel šmajrá a proč :mrgreen: to bych nedělala nic jiného, než koupala a prala, k dr chodíme v průměru 2× týdně a dokonce i do špitálu :mrgreen:

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 12.11.14 11:07

Tak tohle mě ještě nikdy nenapadlo. Umýt ruce ano, ale celé tělo? na co? to bych musela koupat dítě pokaždé i kdybych přišla z obchodu nebo z venku atd…zas takový sterilní blázen nejsem!

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23164 příspěvků 12.11.14 11:08

@Straspytel no vykoupu až večer, starší ví, že když přijdeme z venku musí jít do koupelny a umýt si ruce. Prádlo dávám do špíny, když je špinavé.
No možná to je tím, že nenechávám dítě na všechno sahat no.

Pipet
Generální žvanilka 24215 příspěvků 12.11.14 11:08

Dítě koupu před návštěvou doktora :mrgreen:
Doma umyju ruce, dám domácí oblečení.
Pokud teda není např. zapatlané od gelu na ultrazvuk, to samozřejmě umyju dítě celé.

Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 11:08
@Straspytel píše:
Ahoj, chci se zeptat, koupete deti po navsteve doktora, at uz prohlidky nebo treba jen po navsteve nemocnice- npr. odbery krve a tak? Ja asi silim ale nejak mi nejde pres srst nechat dite osahavat vsechno v nemocnicich, a pak nevykoupat hned po prichodu domu a pradlo dat vyprat :(

nekoupu, umyju ruce a komplet prevleknu. nenechavam ho doma valet v tom, v čem lezl u doktora

Leenah
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 12.11.14 11:09

Taky nekoupeme, převléknu do domácího oblečení.

Příspěvek upraven 12.11.14 v 11:10

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 6 inzerátů 12.11.14 11:10

@Straspytel tak ono záleží, jak moc tam necháš dítě šmejdit. Jestli si jen někde sedí a nebo se tam vyválí na zemi a tak :mrgreen:
Ale samozřejmostí je mytí rukou po příchodu domů a taky převlékání do domácího oblečení. Jako, že bych dítě hned šupla do vany a desinfikovala :mrgreen:, to asi ne.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 12.11.14 11:11

Ještě dodám, že mám mimino. U dr bývá svlečený a když ho někde pokládám, tak na plínu. Ta jde do prádla, ale oblečení dítěte ne - pokud ho někde nevyválim :mrgreen:

Xverunka
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 12.11.14 11:12

Miminko ještě nic neošahává, koupu ho večer (ať už jsme byli u doktora nebo ne) a u staršího mi stačí, když si po příchodu domů umyje ruky (to ostatně dělá po každém příchodu). Takže ne, nekoupu a věci taky hned neperu.

lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 12.11.14 11:14

Nekoupu. Doma si umyje ruce a převlékne kalhoty. Ale nemam problém mu je dát ven znovu.

subsomi
Kelišová 6743 příspěvků 12 inzerátů 12.11.14 11:14

Ne nekoupu 8o s touhlë logikou bych spíš koupala a převlékala po každé jízdě MHD :think:
převlékám děti, na doma mají jiné věco než jaké mají k dr. a ještě jiné mají na hřiště a peru, když je špinavé, nebo když měli několikrát na sobě

El Dragon
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 12.11.14 11:16

8o nikdy me nenapadlo koupat dítě po navštěvě dr. :think: vzhledem k tomu, že u naší dr. je krásně čisto a několikrát jsem viděla jak šla po nás sestra a sprejem a haderkem očistila váhu i vyšetřovačku ikdyž měl malý pod sebou plenu… :D

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 12.11.14 11:20

Ne :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >