Koupili byste si přes internet plyšáka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tedddiisek
Stálice 61 příspěvků 20.11.09 14:00
KOUPILI BYSTE SI PŘES INTRENET PLYŠÁKA?

Mám takovou netraduční otázku? sháníte po intrenetu plyšáky? Díky za odpovědi Bára

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mava
Generální žvanilka 24836 příspěvků 20.11.09 14:09

Možná objednám ovečku Shaun :nevim:

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 20.11.09 14:22

jasne

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 20.11.09 14:27

ahoj,my nic přes net,máme špatnou zkušenost-reklamace,navíc je ve městě hračkářství Pompo a kousek Ostrava a plno obch.center,takže si radši vše ošahám :lol:
ale pokud bych bydlela někde na samotě,asi by mi nic jiného nezbylo :think:

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 20.11.09 14:28

Já jsem na doporučení holek tady z emimi letos poprvé objednala Vánoční dárky pro obě děti skoro všechny přes internet.Jsme stále nachlazení,nemáme možnost nikam chodit.

Zatím jsem spokojená.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17063 příspěvků 20.11.09 14:32

Spis bych se bala kupovat hodnotnejsi veci,jako treba elektroniku,ale jen z duvodu komplikovane reklamace,plysaka klidne :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34280 příspěvků 20.11.09 14:38

drazsi veci polkud mozno kupuju v eshopu, ktery ma kamennou prodejnu v Pha a tam to osobne vyzvedavam. ale plysaka bych koupila klidne. Ikdyz ale objednala jsem rafankovi nejaka piskatka a moc nepiskaji. dycky je lepsi vzit to do ruky.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 20.11.09 14:48

Neobjednala, snad jen něco, co normálně nejde sehnat (jako třeba ty plyšáky bakterie a viry :D).
I plyšák může být šunt nebo kvalitně vypracovaný a z fotek to poznat nejde.

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 20.11.09 15:02

ahoj přes net nakupuji docela hodně věcí přes hračky,elektro­niku,botičky atd.A musím zaťukat špatnou zkušenost zatím nemám.

Patsy
Kelišová 6774 příspěvků 20.11.09 15:36

Jasně, kdybych sháněla plyšáka, tak lidně přes net.

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 20.11.09 17:52

Ahoj

tak já přes net taky hodně nakupuji,zatím jen dobrá zkušenost (ťuk ťuk)

ono i se tam dá sehnat spoustu věcí, kde jinde nejsou a i o mnoho levnější. zrovna jsem si objednala plyšové prasátko Peppinu :-) :dance:

tedddiisek
Stálice 61 příspěvků 20.11.09 18:30

Já mám právě možnost prodávat plyšáky přes net, ale takových jako normálních žádná značka me to you a tak, jsou to prostě plyšáci, vánoční, žabička a tak různě, tak právě nevím…

Anik
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 20.11.09 19:56

ahoj, plyšáka jsem po internetu nikdy nekoupila a nikdy to neudělám, protože si ho přece předtím potřebuju osahat, musí být jemný, hebký apod. :) Jak tu někdo psal, možná ovečku Shaun, tu mám ošahanou z obchodu, ale takové ty běžné plyšáky opravdu ne. Ale jinak nakupování po internetu miluju .) A.

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 20.11.09 23:03

Nekoupila. Kupuju panenky, stavebnice a takové ty věci z „formy“. Plyšáka jsem koupila po netu jednou - mluvicího pejska od Fisher price - a vracela jsem ho, protože měl prostě trochu křivě vyšitý obličejík a mě to hrozně vadí:( Plyšáka si musím vybrat sama naživo v obchodě.

Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 21.11.09 06:11

Letos kupuju vše na Vánoce pro děti/3/ přes net a vše super.Takže osobně bych neváhala.nesnáším obchodní centra,davy lidí šílených :oops: .Net je v tomto směru pro mně velká pomoc.Vlastně tam nanyí kupuju vše dá se říci naposledy příteli bundu a je fakt bombastická.i pro něj je to úleva,že nemusí pochodovat po obchodech-taky to nesnáší. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >