Koupili byste si v Praze některý z těchto bytů?

3657
5.5.17 11:25

Koupili byste si v Praze některý z těchto bytů?

Ahoj, měla jsem tu téma o bydlení v Praze, zda je dostupné, zda se vyplatí tam koupit a pronajímat. Tak jsem se v návaznosti dívala na nabídku bytů v Praze a některé nabídky se mi zdají ještě dobré. Byt by nebyl pro vlastní bydlení, ale na uložení peněz a na pronájem.
Moc se mi líbí tohle https://www. sreality. cz/detail/prodej/byt/2+kk/praha-kobylisy-/93925724#img=0&fullscreen=false

Je to na hranici Kobylisi-Trója. Blízko čimický háj, botanická zahrada, výhled na Prahu, čistý vzduch. Co myslíte, je to dobrá cena? Nevýhodou je přízemí, ale je to oplocený areál.
Za kolik myslíte, že by šel pronajmout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5745
5.5.17 11:35

Za mě je cena přemrštěná. Jinak na mě hodně zanechává vliv ta příšerná výmalba a nábytek, takže se mi to nelíbí. Koupelna je děsná, je to na rekonstrukci, takže další investice. Za kolik pronajmout :think: Tak já bych za to dala bez energií max. 12t a i to mi už přijde dost (jsem škrt)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
5.5.17 11:39
@Tableta píše:
Za mě je cena přemrštěná. Jinak na mě hodně zanechává vliv ta příšerná výmalba a nábytek, takže se mi to nelíbí. Koupelna je děsná, je to na rekonstrukci, takže další investice. Za kolik pronajmout :think: Tak já bych za to dala bez energií max. 12t a i to mi už přijde dost (jsem škrt)

Mně právě cena přijde na Prahu dobrá, lokalita také. Nábytek a výmalbu snad neřeš, to je poslední, co se při koupi bytů řeší. Koupelnu bych kidně nechala, nějak děsná rozhodně není. Akorát že k ceně by se muselo připočíst 4 % jako daň z nabytí nemovitosti, takže cena by byla vyšší. Myslím, že byt bude brzy pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
5.5.17 11:43
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57443
5.5.17 11:44

5mil za 2kk mi přijde hodně, byt v novostavbě, přecijen je to okraj Prahy.
Pronájem ale by určitě byl za víc, než 12tis. typuji tak 15 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5168
5.5.17 11:45
@Kaliopa píše:
Mně právě cena přijde na Prahu dobrá, lokalita také. Nábytek a výmalbu snad neřeš, to je poslední, co se při koupi bytů řeší. Koupelnu bych kidně nechala, nějak děsná rozhodně není. Akorát že k ceně by se muselo připočíst 4 % jako daň z nabytí nemovitosti, takže cena by byla vyšší. Myslím, že byt bude brzy pryč.

Na to, že je to novostavba, tak ta koupelna je fakt malá a děná. Nevím, co koho furt pudí kupovat krcálky v Praze za takový peníz. My za ty prachy máme luxusní velký RD se zahradou v rakouském příhraničí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13195
5.5.17 11:46

Ono je taky celkem dost dulezite jaka je v okoli obcanska vybavenost.. jaka je dostupnost a doprava nap. Na metro do centra atd… od toho se odviji i ceny pronajmu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
5.5.17 11:47
@Lama Lama píše:
5mil za 2kk mi přijde hodně, byt v novostavbě, přecijen je to okraj Prahy.
Pronájem ale by určitě byl za víc, než 12tis. typuji tak 15 tis.

Tohle už považujete za okraj Prahy? Já myslela, že je to na Prahu jako dobrá lokalita. Je to blízko Tróji. K metru se teda musí busem, ale přijde mi tam výhoda, že je to na kopci, takže čistý vzduch, celkem je tam klid a je tam i ten Čimický háj a botanická zahrada. Prostě člověk má kam jít. Bazén je tam taky. Vedle dál jsou Bohnice. Lokalitu znám, máme tam příbuzné. Vždy si říkám, že kdybych se měla stěhovat do Prahy, což se asi nestane, tak bych chtěla lokalitu kolem Tróji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
5.5.17 11:48
@Zabatko píše:
Na to, že je to novostavba, tak ta koupelna je fakt malá a děná. Nevím, co koho furt pudí kupovat krcálky v Praze za takový peníz. My za ty prachy máme luxusní velký RD se zahradou v rakouském příhraničí.

Tak každý nechce bydlet v rakouském příhraničí, pokud nepracuje v Rakousku, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
5.5.17 11:48
@Kaliopa píše:
Mně právě cena přijde na Prahu dobrá, lokalita také. Nábytek a výmalbu snad neřeš, to je poslední, co se při koupi bytů řeší. Koupelnu bych kidně nechala, nějak děsná rozhodně není. Akorát že k ceně by se muselo připočíst 4 % jako daň z nabytí nemovitosti, takže cena by byla vyšší. Myslím, že byt bude brzy pryč.

Seženeš podle mě určitě lepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5168
5.5.17 11:49
@Kaliopa píše:
Tak každý nechce bydlet v rakouském příhraničí, pokud nepracuje v Rakousku, že?

No a co je za problém si najít práci jinde než zrovna v Praze? Jako kdyby se nikde jinde žit nedalo. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
@Zabatko píše:

Odtud se trochu špatně dojíždí do Prahy za prací :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
@Nimie píše:
Seženeš podle mě určitě lepší :)

Ok, tohle by stejně nakonec vyšlo k 5 mil. Kč s tou daní. Jen jsem zkoušela hledat, myslím, že tento byt bude rychle pryč. Mně se v té lokalitě moc líbí. Ale vidím, že někdo to už považuje za okraj Prahy. Praha je teda hlavně Vinohrady, Žižkov a Staré město?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
5.5.17 11:50
@Zabatko píše:
No a co je za problém si najít práci jinde než zrovna v Praze? Jako kdyby se nikde jinde žit nedalo. :roll:

Tak pokud tě nic neváže, tak třeba jo, ale ne každý to tak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5168
5.5.17 11:50
@Nimie píše:
Odtud se trochu špatně dojíždí do Prahy za prací :mrgreen:

Co je za problém si najít práci jinde? Jako někomu přijde normální dávat za krcálek těžký miliony a pak té léta splácet z lehce nadprůměrného platu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama