Koupily byste novou postel? nebo jak byste to řešily?

289
29.7.13 07:47

Koupily byste novou postel? nebo jak byste to řešily?

Ahoj maminky,

prosím Vás o radu.. jak byste to řešily? mame teď s manželeme postel 160tku.. jenže když si k nám lehne dcera 14m.. tak je to prostě male mačkame se a nevyspime se pohodlně.. ať už je to v noci.. nebo když si jdeme odpoledne o vikendu všichni lehnout.. a když pak budeme 4 to se tam už pak vůbec nevejdeme :(

Chtěla bych koupit větši posstel.. ale před 3 lety jsme si koupili nové matrace jelikož nas pořad bolely zada tak jsme koupili „kvalitni“ byly dost drahé 10tisic jedna.. :(

a teď nevim co dělat..

manžel o nějaké další investici nechce ani slyšet! ikyž větši postel by uvítal..

jak byste to řešily? mě ještě napdalo jestli by nešlo přidělat matraci jenom 20 nebo 40cm abychom měli matraci ze 3 časti.. manžel mi ale říka, že je to blbost, kdo tam na tom spoji bude spat, a že to bude tlačit.. :(

nevim jak to řešit.. poradte co byste dělaly? a když už mame pořídit posel 180 nebo rovnou 200m?

Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13075
29.7.13 07:51

Ahoj, nemám nic k tématu, ale chtěla jsem se holek zeptat, jestli mám dneska kupovat chleba. K obědu budou těstoviny a zbyly tu ještě koláčky z víkendu. Jenže zas to sní syn a manžel přijde večer domů a bude hladovej. Někdy ale zase jí v práci a hlad nemá vůbec. Tak abych ho nekupovala zbytečně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8569
29.7.13 07:55

@neellaa jde taky o to kolik máte v ložnici místa.. a kolik máte vůbec pokojů…
Kdybych měla v ložnici prostor tak koupím co největší postel a jestli je uvažováno pro děti samostatné pokoje tak 160 není zase tak veliká postel aby ji potom jedno z dětí nemohlo mít v pokoji… resp. dočasně by to mohla být jejich společná postel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58746

Tak tu starou postel i s madračkama prodejte, ne? a zainvestujte do větší.. Jinak já mám 160tku a v pohodě se na ní vyspí 2 dospělí a dítko, tak nevim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15539

@neellaa Tak věřím, že kdyby to opravdu chtěl předělat, tak to předělá. Sehnat nějakou menší matraci (klidně i tu 60tku šířku) a dát ji doprostřed jako zonu pro děti a vy si ležet po krajích (ano, není to zcela ideální), tak si myslím, že se vyspíte královsky. My máme postel 180 a když se nám tam nakýbluje čtyřletý kluk, tak už je těsno. S holkou už se nevejdeme, chlap odchází do kuchyně na rozkládací matraci :lol:

Takže si myslím, že kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Však to není napořád, jen na nějakou přechodnou dobu a až děti přestanou mít zájem cpát se do postele, tak prostřední matraci zase vyrazíte. (je tedy jasné, že by se na kraji musela postel něčím nastavit)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8569
29.7.13 07:56

@tamata určitě bych ho koupila… pro jistotu jen 1/4 aby jsi nemusela vyhazovat… no.. a nebo se zkus podívat kolem jestli někdo nemá domácí zvířátka která by to zkrmila.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
29.7.13 07:59

Nejjednodušší je koupit zábranu na postel - pak si můžete lehnout až do kraje bez obav, že někdo spadne a využije se díky tomu každý cm.
Pokud bych brala novou postel, hodně bych zvažovala variantu, kdy bych koupila stejně vysokou 90matraci a nechala udělat u truhláře postel 2,5m - když už, tak už. Díra se dá překrýt takovým molitanem a když bude prostoru dost, nebudete to muset řešit. Stejně třeba na postelích 180 bývají většinou dvě matrace a nemusí to ničemu vadit, když drží pevně u sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23852
29.7.13 08:02

@tamata nekupuj, řekni manželovi, ať ho koupí až cestou z práce, podle toho jestli se tam nají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
29.7.13 08:04
@tamata píše:
Ahoj, nemám nic k tématu, ale chtěla jsem se holek zeptat, jestli mám dneska kupovat chleba. K obědu budou těstoviny a zbyly tu ještě koláčky z víkendu. Jenže zas to sní syn a manžel přijde večer domů a bude hladovej. Někdy ale zase jí v práci a hlad nemá vůbec. Tak abych ho nekupovala zbytečně :think:

Kup rohlíky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
evill
29.7.13 08:10

Starou prodat, koupit novou. Chleba koupit, dat do mrazaku.

• Nahlásit
  • Citovat
16848
29.7.13 08:17
@martina.se píše:
Tak tu starou postel i s madračkama prodejte, ne? a zainvestujte do větší.. Jinak já mám 160tku a v pohodě se na ní vyspí 2 dospělí a dítko, tak nevim :think:

hele, ty madrace, to je nějaké nářečí? Či co? Protože to tu vidím běžně, ale je to příšerné slovo :mrgreen: A wikipedie to slovo nezná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58746
29.7.13 08:18

@araw :mrgreen: asi jo, u nás se používá :lol: mmchdm, wiki to možná nezná, ale dej si na seznamu a uvidíš, kolik firem to má takto napsáno :zed: :lol:

Příspěvek upraven 29.07.13 v 08:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
29.7.13 08:18

No, my máme postel dvoumetrovou a navíc nám do ní děti nelezou - mají svoje, tak co by dělaly v naší, žejo :-) :zed:
@tamata chleba peču, když je chlap hladovej - to poznám od pohledu :-D a jinak máme slepice a králíky - dopot¨ručuju pořídit taky - vyřešilo to spostu chlebových problémů, v naší rodině dost zásadních :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58746
29.7.13 08:19
@araw píše:
hele, ty madrace, to je nějaké nářečí? Či co? Protože to tu vidím běžně, ale je to příšerné slovo :mrgreen: A wikipedie to slovo nezná :think:

pro srandu: http://www.svetmatraci.eu/…-madrace-48/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8569
29.7.13 08:20

@araw řekla bych že prostě @martina.se má ráda tvrdší matraci a tak trochu přitvrdila už hned v názvu :lol:
nic ve zlým :hug: @martina.se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama