Koupily byste tuto hračku 7 leté holčičce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gloci
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.11.18 14:09
Koupily byste tutu hračku 7 leté holčičce?

Ahoj maminky, potřebuji poradit.Moje 7 letá dcera si přeje pod stromeček toto https://www.maxikovy-hracky.cz/…-pro-panenky Není na to už velká? Připadá mi to docela nízké. A není to zrovna levné.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 09.11.18 14:11

Já bych to nekoupila, protože na to nemám :lol: ale je to joztomilý :*
a pokud soudím podle našich holek, tak by si s tim vyhrála i osmiletá

Gloci
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.11.18 14:14
@sinapis.alba píše:
Já bych to nekoupila, protože na to nemám :lol: ale je to joztomilý :*
a pokud soudím podle našich holek, tak by si s tim vyhrála i osmiletá

Díky.Je to drahé,musely by pomoct babičky.

Keyllah
Echt Kelišová 9308 příspěvků 09.11.18 14:15

@Gloci mě to přijde nízké. Ty vyfocené holčičky nemůžou mít víc jak pět let a není jim to ani do pasu :think:

Janli
Kelišová 5968 příspěvků 9 inzerátů 09.11.18 14:15

Pokud po tom touží, proč ne. Já si s panenkama hrála do deseti let. Pamatuju se, jak jsem ve druhé třídě chtěla koupit kočárek a rodiče mi řekli, že nic nebude, protože už jsem na to velká. Trápilo mě to tenkrát dost. Já respektuju přání svých dětí, pokud na to jsou finance. Letos chce dcerka jeřáb, tak dostane jeřáb… Akorát nevím, kde seženu růžový… :mrgreen:

Gloci
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.11.18 14:17
@Keyllah píše:
@Gloci mě to přijde nízké. Ty vyfocené holčičky nemůžou mít víc jak pět let a není jim to ani do pasu :think:

Též mi to přijde dost nízké

lucije28
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 09.11.18 14:17

hezké to je, ale zdá se mi to opravdu nízké pro 7 letou slečnu. Ale proč ne, když je to její přání a bude si s tím hrát ..

Fiducia
Generální žvanilka 24017 příspěvků 09.11.18 14:17

@Gloci koupila, pokud nejsou problém finance

Keyllah
Echt Kelišová 9308 příspěvků 09.11.18 14:20
@Gloci píše:
Též mi to přijde dost nízké

mrkla bych, jestli nejde sehnat něco podobného ve „vyšší“ verzi…pokud ne a ona by to moc chtěla a finance by byli, tak bych to koupila ;)

Gloci
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.11.18 14:26
@Keyllah píše:
mrkla bych, jestli nejde sehnat něco podobného ve „vyšší“ verzi…pokud ne a ona by to moc chtěla a finance by byli, tak bych to koupila ;)

Nic podobného jsem nenašla.

FenekUsaty
Závislačka 4223 příspěvků 09.11.18 14:34

Moji dceri je 6.5 roku, 117cm a ta vyska 71cm, co tam uvadeji v popisu vyrobku, by klidne jeste sla, bylo by ji to lehce nad pas. Myslim, ze by si s tim klidne poradila, takze vysky bych se nebala :) Jestli myslis „velka“ jako „stara“, tak na to bych vubec nehledela a pokud si s panenkama hraje, sla bych do toho :palec: Dobre, ze si jeste i v tomhle veku hraje s panenkama.

luloinka
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 09.11.18 14:36

Řekla bych rodině že se na to složíme a koupili by jsme.

Gloci
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.11.18 14:37
@FenekUsaty píše:
Moji dceri je 6.5 roku, 117cm a ta vyska 71cm, co tam uvadeji v popisu vyrobku, by klidne jeste sla, bylo by ji to lehce nad pas. Myslim, ze by si s tim klidne poradila, takze vysky bych se nebala :) Jestli myslis „velka“ jako „stara“, tak na to bych vubec nehledela a pokud si s panenkama hraje, sla bych do toho :palec: Dobre, ze si jeste i v tomhle veku hraje s panenkama.

Hraje si s panenkama,ply­šákama,kuchyň­kou.Je hodně hravá

Gloci
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.11.18 14:39

Holky moc děkuji.Vypadá to,že jí to koupím.

Karleon
Kelišová 5345 příspěvků 09.11.18 14:47

Pokud si to opravdu moc přeje a byly by slzy, pokud by to pod stromečkem nenašla, tak bych neřešila, jestli na to je nebo není malá a hračku koupila.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >