Koupím knihu Krvavé jahody

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26560
10.5.20 22:42

Koupím knihu Krvavé jahody

Dobrý večer,
koupím knihu Krvavé jahody, kterou napsal J. S. Kupka, hlavní hrdinkou je Věra Sosnarová, žena, která přežila gulag.
Pokud ji vlastníte a chcete prodat, nabídněte. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3840
10.5.20 22:45
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4586
10.5.20 22:48

Žena, která přežila gulag… Ehm ehm… Asi vám začátkem roku ušel ten povyk, co? Já se teda hodně divila a pořád si nejsem jistá, čemu mám věřit, ale s takovou jistotou bych na její nevinně netrvala. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26560
10.5.20 22:48
@Kolarkaa píše:
@Klopotkova A novou nechces?
https://www.megaknihy.cz/…-jahody.html?…

Já bych nejraději tuto knihu ve starším vydání(ideálně v tom prvním), která už sehnat v knihkupectvích nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26560
10.5.20 22:51
@Serpentini píše: Žena, která přežila gulag… Ehm ehm… Asi vám začátkem roku ušel ten povyk, co? Já se teda hodně divila a pořád si nejsem jistá, čemu mám věřit, ale s takovou jistotou bych na její nevinně netrvala. :nevim:

Ten povyk nastal v červenci minulého roku, nějaké důkazy z archivů předložil historik Adam Hradilek. Já chci tu knihu, nechci spekulovat o tom, zda paní Sosnarová si příběh vymyslela či ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4586
10.5.20 22:53

@Klopotkova sorry, na rodičáku ztrácím přehled o čase. Na pointě mého příspěvku to nic nemění. Ale tak když vám to nevadí, tak ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26560
10.5.20 22:57
@Serpentini píše:
@Klopotkova sorry, na rodičáku ztrácím přehled o čase. Na pointě mého příspěvku to nic nemění. Ale tak když vám to nevadí, tak ok.

Jak jsem napsala, mám zájem koupit tu knihu, jmenuje se Krvavé jahody, podnázev - Příběh ženy, která prožila gulag, o diskusi, zda jej opravdu prožila či nikoliv, zájem nemám. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
11.5.20 01:27

Zrovna teď píšu knihu, která objektivně pohlíží na dějiny Ruska, myslím, že ti jí prodám s 50% slevou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
15.5.20 13:19
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26560
15.5.20 13:32

Knihu mám již objednanou z antikvariátu. Děkuji za zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat