Koupím knihu Stmívání & Život a smrt: Druhý pohled

19
18.3.21 12:14

Koupím knihu Stmívání & Život a smrt: Druhý pohled

Ahoj, nemáte prosím prosím někdo doma knihu od Stephenie Meyer - Stmívání & Život a smrt: Druhý pohled (komplet)? Ráda bych ji koupila, sháním ji jako dárek k narozeninám a už prostě nikde není, tak to ze zoufalství zkouším i tady :,( V knihkupectvích je vyprodaná, na bazarech a antikvariátech samé poptávky, ale žádné nabídky, to samé fb skupiny a dotisk se prý neplánuje. Prodávala se i v létě 2019 v Levných knihách za pár korun, takže věřím, že ji spousta lidí doma má, ale před pár týdny vyšla v češtině od Meyerová nová knížka, tak si asi hodně lidí řeklo, že si pořídí i tuhle :D Pokud byste ji chtěli prodat, ozvěte se mi prosím, na ceně se určitě domluvíme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
859
18.3.21 12:41

Zkus na FB skupinku Bazárek knih - čteme co nás baví. Sehnala jsem tam nesehnatelný :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5003
18.3.21 13:15

@Aaaan Google a hned první odkaz má soubor 4knih skladem u dodavatele a expeduje do 48hod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
18.3.21 13:59

Mam celou serii, krom posledniho dilu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
18.3.21 17:05

@TeSudička děkuji za tip, zběžně jsem do skupiny koukla a už tam pár lidí tuto knihu shání, tak snad to vyjde

@Zumpa a @Neuz bohužel nemyslím sérií Stmívání + Nový měsíc + Zatmění + Rozbřesk, ale knihu Stmívání & Život: a smrt: Druhý pohled, jak píšu nahoře, na přiložené fotce je její obálka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat