Koupim knihy od Lenky Lanczové

23375
16.4.20 15:47

Koupím knihy od Lenky Lanczové

Dobrý den,
koupím tyto knížky od Lenky Lanczové:

• Lucky Luk 1 už nehledám
  • Lucky Luk 2
  • Znamení Blíženců
  • Panna nebo Blíženec
  • Zadáno pro Blížence

Cena za 1 ks max. 250,–Kč + poštovné.
Nabídněte, děkuji.

Příspěvek upraven 16.04.20 v 21:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3723
16.4.20 15:53

Zkus se zeptat v knihovnách. U nás teď prodávali po desetikoruně úplně všechny knihy Lenky L. Bohužel mě nějaká breca o půl hodiny předběhla.. Ale třeba budeš mít víc štěstí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23375
16.4.20 16:07
@ProfZav píše:
Zkus se zeptat v knihovnách. U nás teď prodávali po desetikoruně úplně všechny knihy Lenky L. Bohužel mě nějaká breca o půl hodiny předběhla.. Ale třeba budeš mít víc štěstí :-)

Diky za tip, ale budu si muset počkat než otevřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2230
16.4.20 16:08

@Klopotkova nedávno tu taková diskuze už byla a nabízeli tam knížky na prodej. Tak prohledej diskuze.
Já je mám, ale ty asi nikdy neprodám ( mám k nim citový vztah :oops: ). Ale nabízíš za ně dost. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23375
16.4.20 16:11
@jary1 píše:
@Klopotkova nedávno tu taková diskuze už byla a nabízeli tam knížky na prodej. Tak prohledej diskuze.
Já je mám, ale ty asi nikdy neprodám ( mám k nim citový vztah :oops: ). Ale nabízíš za ně dost. :palec:

Já hloupá jsem si je v devadesátkách půjčovala v knihovně, je to moje dospívání, kdybych tušila, jak teď budou špatně k sehnání, tak bych si je přála dárkem místo třeba oblečení :lol: nebo bych si je později koupila, mám jen Mokrou Louku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2230
16.4.20 16:15

@Klopotkova já jich mám asi 40. Mamina mi je kupovala asi od 14 let. Poslední pak už kupoval i manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
16.4.20 16:19

Hehe ja je mam nekde, teda krom Lucky Luk 2.Trilogie Blizencu byla moje topka.Ja ti nevim, mam ti je hledat, nemam ti je hledat😇?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23375
16.4.20 16:25
@wildcherry píše:
Hehe ja je mam nekde, teda krom Lucky Luk 2.Trilogie Blizencu byla moje topka.Ja ti nevim, mam ti je hledat, nemam ti je hledat😇?

Chceš je prodat, jo? Pokud jo, tak aby Tě to potom nemrzelo, nech si to pořádně projít hlavou a dej mi vědět, akutně na to nespěchám, dnes se shánějí špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33147
16.4.20 16:30
@Klopotkova píše:
Dobrý den,
koupím tyto knížky od Lenky Lanczové:
  • Lucky Luk 1
  • Lucky Luk 2
  • Znamení Blíženců
  • Panna nebo Blíženec
  • Zadáno pro Blížence

Cena za 1 ks max. 250,–Kč + poštovné.
Nabídněte, děkuji.

Až otevřou obchody, tak řeknu příteli, at se zeptá po antikvariátech, on tam rád chodí…

A myslím si, že by to snad nemuselo být tak drahé, kolikrát koupil i pěknou knížku za 20 kč atd. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3723
16.4.20 16:34
@Klopotkova píše:
Diky za tip, ale budu si muset počkat než otevřou.

Napiš mail. Knihovnice jsou v práci a některý se určitě už nudí, tak se ti po tom rady podívají :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
16.4.20 16:35
@Klopotkova píše:
Chceš je prodat, jo? Pokud jo, tak aby Tě to potom nemrzelo, nech si to pořádně projít hlavou a dej mi vědět, akutně na to nespěchám, dnes se shánějí špatně.

Vim, ale uplne na nich nelpim.Uz dloooooouho valim ve cteckach. I dcera uz ma jednu po mne, tak ji je neschovavam. Jestli chces, ja se behem dneska po nich podivam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23375
16.4.20 16:39
@wildcherry píše:
Vim, ale uplne na nich nelpim.Uz dloooooouho valim ve cteckach. I dcera uz ma jednu po mne, tak ji je neschovavam. Jestli chces, ja se behem dneska po nich podivam.

Dám Ti vědět příští týden, může být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16079
16.4.20 16:54

Co tady? https://www.databazeknih.cz/…lanczova-109?…. nezkoumala jsem to detailně, jen v tom přehledu, snad nepisu pitomosti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
16.4.20 16:55
@Klopotkova píše:
Dám Ti vědět příští týden, může být?

Jaja

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23375
16.4.20 17:06
@Ba-stet píše:
Co tady? https://www.databazeknih.cz/…lanczova-109?…. nezkoumala jsem to detailně, jen v tom přehledu, snad nepisu pitomosti :kytka:

Díky, tady jsem se už dívala včera, je to o ničem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat