Koupit či nekoupit? Prvorepubliková vila

936
7.7.15 23:22

Koupit ci nekoupit?...prvorepublikova vila

Ahojky vsem! Jsem zvedava a v rozpacich :roll: miluji prvorepublikove vily a zrovna jsem nasla jednu pro me uchvatnou na prodej. Co si o tom myslite, sly by jste do toho? Nebo je snad lepsi postavit si novostavbu v podobnem stylu? Prikladám obrazky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3176
7.7.15 23:25

Krásná! Mít na to peníze, tak já bych do toho šla :palec: To jsou Vršovice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
7.7.15 23:27

Tábor, v každém případě je to vysoce energeticky nehospodárné. Tipla bych tak třídu G.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47182
7.7.15 23:28

Pokud zvladnes utáhnout režii, opravy a milujes takové domy kup ho :kytka:.
Je krásný, urcite má kouzlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 23:31

Nádhera, fakt se zajímej o to, co stojí údržba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104

Osobně bych do toho nešla za své současné situace… ale to je informace k prdu :mrgreen:

energetická třída je u inzerátu napsaná? to musí být aspoň Z…
ale jako u všeho, záleží na množství zdrojů :-) budou tam obrovské provozní náklady, nehledě na náklady na úpravu k obrazu svému… pokud na provoz i úpravy zbude po pořízení téhle nádhery (zcela bez ironie, taky se mi líbí) dost peněz, tak to je potom jiné rozhodování

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14317

Jj, pokud na to máš prostředky, šla bych do ní. S novostavbou v podobném stylu se to nedá srovnávat. Ta má sice nižší energetickou náročnost, ale tam veškeré výhody ( pro mě) končí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47182

Netočil se tam někdy nějaký film? Jak kdybych ho už viděla někde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
7.7.15 23:34
@káťa píše:
Jj, pokud na to máš prostředky, šla bych do ní. S novostavbou v podobném stylu se to nedá srovnávat. Ta má sice nižší energetickou náročnost, ale tam veškeré výhody ( pro mě) končí.

Jaké výhody má stará stavba oproti novostavbě? Zatékající střecha? Staré rozvody? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46867
7.7.15 23:38

Ten je nadherny. Pokud na nej mas dostatek financi, tak do nej jdi.

@budi Je to trida G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 23:53

Je to krásný ;)

Já bydlím také v hodně starém domě, o energetické třídě nemluvě 8) Peníze navíc prostě protopím, ale zase u mě kompenzuje tím, že já jsem děvče ze vsi, u nás se na noc nechala vyhasnout pec a netopilo se. Mno, a v létě tu mám neustále krásných 20 st. i bez klimatizace a větráků :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
7.7.15 23:55

Bohuzel je zrala na absolutne kompletni rekonstrukci jinak se v tom neda bydlet a energeticky by to bylo urcite velice nevyhodne. Ano, kupni cena je jedna vec, ale ta se pomalu z dvojnasobi po celkovem zasahu :|… Take me napada…nebaly by jste se v takovem to dome?… Co se tyka nejakych paranormalnich jevu…ne ze bych v neco takove primo verila, ale u starych budov me to vzdy napada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46867
7.7.15 23:57
@Sini píše:
Bohuzel je zrala na absolutne kompletni rekonstrukci jinak se v tom neda bydlet a energeticky by to bylo urcite velice nevyhodne. Ano, kupni cena je jedna vec, ale ta se pomalu z dvojnasobi po celkovem zasahu :|… Take me napada…nebaly by jste se v takovem to dome?… Co se tyka nejakych paranormalnich jevu…ne ze bych v neco takove primo verila, ale u starych budov me to vzdy napada.

Ja bych se prave bala. Zalezelo by, jak bych se tam citila.

Příspěvek upraven 08.07.15 v 00:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 23:58

@Sini paranormálních jevů bych se fakt nebála, více by mě děsily finanční investice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 23:59

Já bydlím ve 300 let starém domě vedle kláštera (a nejen jeho :mrgreen: ) a ne, nebála, bojím se „zlých“ lidí.

Jinak také kompletní rekonstrukce, byl to masakr 8)

@Sini píše:

@Sini

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama