Koupit první botičky teď, nebo až po zimě?

1382
22.11.15 19:03

Koupit první botičky ted, nebo az po zimě?

Ahoj,
naše mala (skoro 14 m) už par dnu hezky chodi po byte a ja se nemůžu rozhodnout, jestli ji koupit první botičky ted na zimu, nebo az po zimě celoroční botky. Přece jen to není levna záležitost a ve sněhu asi tapkat nebude. Ale v kočárku už ji to moc nebaví, zvlášť, když chvíli stojíme (mám ještě triletaka, který si chce třeba kopat s míčem). Jak byste se rozhodli vy? A jak resite spinave boty ve fusaku? Diky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
22.11.15 19:04
@Carmen6 píše:
Ahoj,
naše mala (skoro 14 m) už par dnu hezky chodi po byte a ja se nemůžu rozhodnout, jestli ji koupit první botičky ted na zimu, nebo az po zimě celoroční botky. Přece jen to není levna záležitost a ve sněhu asi tapkat nebude. Ale v kočárku už ji to moc nebaví, zvlášť, když chvíli stojíme (mám ještě triletaka, který si chce třeba kopat s míčem). Jak byste se rozhodli vy? A jak resite spinave boty ve fusaku? Diky :mavam:

koupila bych uz tedka ;) do fusaku jsem boticky sundávala ;)

• Citovat
  • Upravit
Run
20683
22.11.15 19:05

No podle mě bude chtít chodit, takže za mě ano. Moje teda chodila už první zimu skoro pořád (bylo jí stejně, je říjnová)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16943
22.11.15 19:06

Syn měl rok v lednu, chodit začal koncem prosince, od konce ledna už chodil normálně venku, takže bych určitě koupila botky už teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11401

Rozhodně bych koupila nějaké zimní capáky do sněhu, třeba Stonzy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1741

Já bych ještě koupila, syn začal chodit v prosinci a boty jsme unosili, chodil venku celou zimu a pěkně se to venku naučil, ani pády nevadily, jak byl nabalený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
22.11.15 19:07

Náš teď přesně v roce rozchodil a jde to tak rychle, že sem ráda, že sem se pro boty rozhodla, protože chce chodit a v kočárku řve, jak blázen. Takže mě určitě koupit, bude je mít celou zimu, to není tak hrozné ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
22.11.15 19:10

Určitě kup, když pojedeš třeba do cukrárny nebo kamkoliv jinam, tak ti tam přece dítě nebude lítat v ponožkách :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
22.11.15 19:11

Ahoj, určitě bych pořídila. Naší teď bude 11m a začala už teď chodit a pořídila jsem Superfity v pěkném stavu přes bazárek asi za 400,– Kč. Ale dalo mi docela práce botky pořídit. Malá má malou nožičku (11cm) a pořídila jsem č. 20, aby jí to vydrželo aspoň do března a docela jí to chození v nich jde :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
22.11.15 19:12

Koupila bych Už ted, zima muze byt jeste treba v breznu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
22.11.15 19:28

@Mia666 kupovat detem obnosene boty neni vhodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19200
22.11.15 19:35
@Šarlota4 píše:

Plus se dítěti, které teprve začalo chodit, má koupit bota s malým nadměrkem (tak půl centimetru, a to do března fakt nevydrží). Jinak se mu v tom blbě chodí a boty trochu postrádají smysl.

@Carmen6 Pokud chce chodit i venku a je v kočáře k neudržení, tak bych boty koupila. Ale ne zimní, ty jsou moc vysoké. I za cenu toho, že holt nejpozději na jaře budu kupovat nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
22.11.15 19:36

Koupila bych, ale co nejměkčí a dostatečně široké (Superfity jsou superúzké, bacha na to) nebo aspoň já jsem ten typ co dítě z kočáru v zimě nechá osahat sníh i to bláto a do fusaku jsem měla návleky (stačily dva látkové pytlíčky s tunýlkem na gumičku, stačí kus látky nebo Fler a využívám i třeba když jdu do školky se starší, abych mladšího nemusela zouvat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
22.11.15 19:43
@Šarlota4 píše:

Takhle malé děti ty boty obvykle neobnosí. Mladší dcera nosí boty po starší, protože ty co měla ze začátku nejou vůbec ošlapané. Vypadaly jako nové. Něco jiného jsou boty ze 2 let a později, ty všechny letěly do koše, protože byly totálně sešmajdané a okopané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
22.11.15 19:43

Koupila bych botky už teď. A protože to jsou první botky a teprve začíná chodit, koupila bych nové ne z bazárku. Není to sice nejlevnější, ale obnošené boty nejsou pro děti vhodné. Do fusaku jsem ze začátku dávala návleky, přislo mi to lepší než ho pořád zouvat. Pak jsem to přestala řešit, pokud boty nebyly moc mokré dala jsem ho tam i bez návleků, fusak má dole omyvatelnou látku, když byl špinavý, otřela jsem ho nebo vyprala jen spodní díl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama