Koupit zimní fusak? Prosím poraďte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 30.09.14 15:04
Koupit zimní fusak? - prosím poraďte

Ahoj holky, prosím o radu. Nedokážu to posoudit a rozhodnout se :)
Dítě se nám má narodit za tři týdny. Mám koupenou tuto zimní fleecovou zavinovačku od Emitexu a ze stejného materiálu teplejší deku http://www.emitex.cz/…a-zoe-zluta/. Tuhle zavinovačku jsem chtěla používat v zimě jak do autosedačky tak do kočárku (přes to ještě tu teplejší deku). Jenže mamka mi řekla, že bych si měla pořídit klasický zimní fusak a já teď nevím, jestli ho mám koupit, měla jsem za to, že ta zavinovačka by stačila (s tím, že dítě samozřejmě teple obleču). Přiznám se, že nevím, jestli to je dostačující a nebo je to málo (když budou opravdu mrazíky). Používá někdo tuto zavinovačku v zimě místo fusaku? Mám pořídit teplý fusak? Máte popřípadě zkušenosti s fusaky od Emitex? Mají tyto http://www.emitex.cz/…combi-zimni/, http://www.emitex.cz/fusak-monti/ a http://www.emitex.cz/fusak-mumie/. Teď nevím, který by byl nejlepší… :think:

Nejnovější recenze z kategorie Fusaky a doplňky ke kočárkům

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 30.09.14 15:07

Zavinovačka je málo. Měla jsem fusak emitex combi a super. A i v něm měl teplou kombinézu, čepku, rukavice a nánožník kočárku.

Šarlota4
Extra třída :D 10652 příspěvků 30.09.14 15:07

Neporadim jak s vyuzitim, ale mam tu teplou zavinovacku i fusak uvidime zda vyuzijem.
Fusak mam origo ke kocarku. Alenejvic se mi vzhledove libk ten emitex mumie do toho bych sla asi ja :)

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 30.09.14 15:10

Máme obojí - teplou zavinovačku (tu používám do kočáru a autosedačky už teď) i fusak od Emitexu 3v1. Zavinovačka mi přijde málo, pořídila bych fusak, který využiješ i další zimu/zimy ;)

danali
Kelišová 7285 příspěvků 30.09.14 15:11

Já měla pro holku narozenou v srpnu fusák od emitexu ten combi a dávala jsem jí jen punčošky, lehkou mikinu a čepici a dala jí do fusáku a stačilo to bohatě. Kdyby jsi měla jen tu tenkou zavinovačku tak bys musela dát dítěti nějakou kombinézu nebo tak něco a to mu příjde lepší dát fusák.

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 30.09.14 15:11

Já si taky myslím, že je to málo, to je fakt ideální do auta ale do kočáru v mrazech mi to přijde málo, i kdyby přes miminko byla deka. Určitě bych pořídila zimní fusak, my máme Emitex 3v1 (ten první odkaz) a je skvělý, prostorný, dcera se do něj vejde ještě ve 2,5 letech, krásně teplý, pro miminko se dá zkrátit, doporučuju :) Pořizovací cena sice vyšší ale vydrží dlouho :)

danali
Kelišová 7285 příspěvků 30.09.14 15:13

@fragola Počítám dobře - 9 děti v 10ti letech 8o tý brďo smekám.

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 30.09.14 15:13

Měla jsem fusak od Emitexu. Do toho jsem jí dávala v body s dlouhým, dupačky, kalhoty, mikina nebo slabá kombinéza. Vždycky jsem jí vyndala krásně teploučkou. Ale vloni teda nebyla pořádná zima. Myslím, že maminka má pravdu :)

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 30.09.14 15:15

@danali Skoro v 10,5 letech ;) Děkuju :kytka:

Příspěvek upraven 30.09.14 v 15:15

Genovesa
Extra třída :D 11272 příspěvků 30.09.14 15:15
@andelka83 píše:
Zavinovačka je málo. Měla jsem fusak emitex combi a super. A i v něm měl teplou kombinézu, čepku, rukavice a nánožník kočárku.

U nás to samé. Dcerka se narodila v září. Teď ta červencová už má fusak nachystaný taky.

tina1979
Závislačka 2762 příspěvků 30.09.14 15:17

@Pomka a jaky budes mit kocarek? Pokud pevny uzavreny je mozne, ze se bez fusaku obejdes. Koupit ho muzes vzdy. Ja mam srpnove dite a davala jsem mu celotelove body, mikinu, teplou kombinezu a perinu nebo fusak, kdyz toho mel vic tak byl zpoceny.

ivašot.
Kelišová 7343 příspěvků 30.09.14 15:20

Měla jsem klasický hluboký kočár a u obou dětí jsem používala fusak. Zavinovačka je málo.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 30.09.14 15:26

Holky, asi ho pořídím. Já se totiž nemůžu řídit podle sebe, mně stačí pod zimní bundu tenký svetřík a někdy dokonce jen tričko, mně je vedro hned. Pokud by byla zima jako loni, tak by ta zimní zavinovačka s dekou asi stačila, ale jestli bude mrznout…

@tina1979 mám Camarelo, je hluboký, dá se dopředu hodně stáhnout „kšilt“ od boudičky a na něj slída (jmenuje se to tak? :D ), do kočáru moc vidět není.

Líbí se mi ta Mumie, ale nejspíš bych pořídila ten Combi, jde tam odepnout nánožník pro menší děti a aspoň to je i na další zimy, tak by se každopádně i tak využil, když ne letos…

Ariadne
Echt Kelišová 8765 příspěvků 30.09.14 15:28

Koupila bych ten fusak - je v něm takový lepší teplíčko, když to bude mít jako spacák :-D a do něj bych oblékala podle počasí. Je podle mě lepší míň oblíknout a pak fusak než cpát dítě do x vrstev oblečení

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1784 příspěvků 30.09.14 15:28

Mam termin priblizne jako ty a nachystanou mame tu stejnou zavinovacku + jeste fusak samotna zavinka mi prijde malo

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >