Koupou se tatínci se svými dětmi nahatí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 27.01.18 09:57
Koupou se tatínci se svými dětmi nahatí ?

Mám takovou divnou otázku. Jak to máte?
Případně když děti vlezou do koupelny když se jeden s rodičů sprchuje.
Přijde vám to divné či normální?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Lucka194
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 27.01.18 10:00

Normalni, mame dvouletou dceru :)

Niky2
Kecalka 482 příspěvků 55 inzerátů 27.01.18 10:01

Mam 2 kluky, jednou za cas se s nimi tata koupe. Samozrejme nahaty, nebo by tam mel byt snad v plavkach? :mrgreen: Nejcasteji se ale koupou obe deti spolu. A kdyz se koupu ja nabo tata sam, tak normalne za nami muzou kdykoli prijit, nezamykame se. Myslim, ze prirozena nahota neni nic spatneho a alespon poznaji, jak v pripade taty se budou casem vyvijet,dospivat.Na me jsou taky zvykli, nic spatneho na tom nevidim.Mate to snad jinak? :think:

Šarlota4
Echt Kelišová 9539 příspěvků 27.01.18 10:01

Nekoupou se spolu, ale bezne si lezem do koupelny vsichni.

Šarlota4
Echt Kelišová 9539 příspěvků 27.01.18 10:02

@Luciet2 jak to mas ty?

Uživatel je onlineJahudka82
Ukecaná baba ;) 1941 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 10:03

Mi dva chlapi se spolu koupou bezne a ja uz si parkrat taky hodila rychlou sprchu, zatimco si malej (4r.) cistil zuby. Nemame s tim problem.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 27.01.18 10:03

Spis ji koupe, mame sprchovy kout, dokonce ji i sem tam prebaluje a oblika, proc by nemohl? :mrgreen:

Příspěvek upraven 27.01.18 v 10:06

Uživatel je onlineAries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 27.01.18 10:05

Nekoupeme se spolu, ale při převlékání, koupání, utírání,… se před sebou neschováváme, ale nejsme naturalisti a běžně jen tak doma nahatí nechodíme

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 27.01.18 10:05

@Niky2 @Lucka194 @Šarlota4 já se právě ptám z důvodu, že mi to přijde taky normální, ale dcera včera cosi říkala u babičky, že chodí za tatkem do koupelny protože dělají blbosti, ona miluje vodu…A ta mě osočila, že mi zakazuje a nepřeje si aby s ní byl v koupelně :D a ani koupat se s ní nebude :D…přijde mě to padlé na hlavu…

Huk
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 27.01.18 10:05

U nás taky v klidu, čtyřletá chodí se mnou do sprchy, teda když chce, což je bohužel opravdu často. Jednou byla s taťkou, hrozně to chtěla, ale jemu to přijde divný, tak chodí až když děti spí, aby se to nemuselo řešit. Já myslím, když děti chtějí, není v tom problém.

Kajcatko
Kecalka 225 příspěvků 27.01.18 10:07

@Luciet2 mě to přijde normální do té doby, než jde dítě do puberty, pak už mu to bude nepříjemné. Ale jestli se to babičce nelíbí, tak bych její přání respektovala, každý to má jinak…

The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 27.01.18 10:09

Můj muž se koupal s oběma dcerami, když měly kolem roku, plavky teda fakt neměl 8o Když mu vlezou holky do koupelny teď, tak nadává :lol: Dneska pomalu nemůže chlap dítěti utřít zadek, aby na něj někdo nekoukal jak na úchyla.

Niky2
Kecalka 482 příspěvků 55 inzerátů 27.01.18 10:11

@Luciet2
A babicka je tvoje nebo manzelova maminka? Duvod ti rekla? Ja myslim, ze nektera starsi generace ma jeste zakotvene takove to tabu ohledne nahoty, sexu apod. Vzdyt tam v te koupelne nedelaji nic zakazaneho a pohled na naheho cloveka naopak zdrave vyviji sexualni vyvoj deti. Myslim takova ta „zdrava“ nahota

Šarlota4
Echt Kelišová 9539 příspěvků 27.01.18 10:13
@Kajcatko píše:
@Luciet2 mě to přijde normální do té doby, než jde dítě do puberty, pak už mu to bude nepříjemné. Ale jestli se to babičce nelíbí, tak bych její přání respektovala, každý to má jinak…

Proc bys respektovala v tomto nazor babicky? 8o pokud je vse v rodicovskych mezich, nevidim duvod proc by o tom mel rozhodovat nekdo, kdo v domacnosti nezije

PaníBovaryová
Závislačka 3763 příspěvků 27.01.18 10:14
@Luciet2 píše:
@Niky2 @Lucka194 @Šarlota4 já se právě ptám z důvodu, že mi to přijde taky normální, ale dcera včera cosi říkala u babičky, že chodí za tatkem do koupelny protože dělají blbosti, ona miluje vodu…A ta mě osočila, že mi zakazuje a nepřeje si aby s ní byl v koupelně :D a ani koupat se s ní nebude :D…přijde mě to padlé na hlavu…

On je s ni v koupelne, ale babicka zakazuje tobe?  :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama