Kouření 1x denně v kojeni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 21:57
Koureni 1x denne v kojeni

Ahojte holky moc se omlouvam za anonym.. mam otazku prosim nesud te me ale chci se je zeptat nevadi ze kourim 1 cigaretu denne po kojeni? Vite citim se spatne vuci male ma 2 mesic 8) e a plne kojim.. nevim co ji to muze udelat. Prosim chtela bych vedet nasledky co se muze nedej boze stat dekuji moc ;) a vim ze bych nemela kourit, ted toho lituji.ale chut je silna pomaha mito na stres atak. Jinak byla jsem silna kuracka pred otehotnenim. A jak jsem se dozvedela ze jsem tehotna hned jsem cigaretu zahodila a uz nekourila.. dekuji za odpovedi :mavam: a nejak sem zacala kourit… Protoze muj patrner kouri takze meto asi proto lakalo znovu zacit..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
araw
Neúnavná pisatelka 16625 příspěvků 06.12.18 22:03

Kup si iqos. Je v něm sice nikotin, ale aspoň tam není dehet a pod. mnamky.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 434 příspěvků 06.12.18 22:07

Já jsem celkem silná kuřačka 9 let a rýpat nebudu ale spíše nechápu, co máte z té jedné cigarety. Buď je jich reálně víc, nebo nevidím důvod proč si i tu jednu už neodpustit. :)

AnnaNuvoletta07
Kecalka 434 příspěvků 06.12.18 22:08

Jinak taky doporučuji alespoň tu elektronickou cigaretu. Nejsou v ní ty desítky škodlivin co v normálním cigáru a nesmrdí to. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 22:09

Me to tak staci ta jedna akorat ;) jako kourila bych vic ale tajim to doma prede vsemi takze asik proto.. :( :D aj skrz malou nemuzu vice

mayecka
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.12.18 22:13

Já jsem kuřačka ale v těhotenství a kojení jsem s tím vždy přestala. A neumím si představit dát si aspoň jednu, neudržela bych se a sáhla po další :D já osobně jsem názoru že ta jedna opravdu neublíží :hug: (teď mě některé sežerou :mrgreen: )
A iqos nesedí každému. Přítel ji koupil a upřímně mi je z ní na zv..... 8o :kytka:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 434 příspěvků 06.12.18 22:14

Pokud kojíte, potom si dáte cigaretu a je tam alespoň 2 hodiny rozestup tak pochybuji, že to bude mít nějaké následky. Větší problém by byl, kdyby třeba bylo mimčo v zakouřené místnosti, což předpokládám není váš případ. :mavam:

marka123
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 06.12.18 22:21

Jsem nekuracka, vzdy jsem byla. Myslim, ze jedna po kojeni nic fatalniho neudela. Ale nechapu, proc, kdyz se vam podarilo behem tehotenstvi prestat, zacinate znovu? U jedne to dlouhodobe nebude,to si musite priznat, stejne jako ja nikdy nezustanu u jednoho ctverecku cokolady:D Ted vam kazdy rekne, ze jedna asi nic hrozneho neudela, tak to pak pri stresu budou dve, pak tri… Partner by vas mel podporit a aspon pred vami nekourit, at vas to nelaka. Mela byste si ujasnit, co chcete. Jestli chcete zacit opet kourit a nedokazete bez toho zit, tak radsi prejdete na UM.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 22:23
@Anonymní píše:
Ahojte holky moc se omlouvam za anonym.. mam otazku prosim nesud te me ale chci se je zeptat nevadi ze kourim 1 cigaretu denne po kojeni? Vite citim se spatne vuci male ma 2 mesic 8) e a plne kojim.. nevim co ji to muze udelat. Prosim chtela bych vedet nasledky co se muze nedej boze stat dekuji moc ;) a vim ze bych nemela kourit, ted toho lituji.ale chut je silna pomaha mito na stres atak. Jinak byla jsem silna kuracka pred otehotnenim. A jak jsem se dozvedela ze jsem tehotna hned jsem cigaretu zahodila a uz nekourila.. dekuji za odpovedi :mavam: a nejak sem zacala kourit… Protoze muj patrner kouri takze meto asi proto lakalo znovu zacit..
Řeším úplně to samé. Jen teda kojím už tři roky a půl… mladšímu synovi jsou skoro dva a v létě jsem taky zase začala jednu denně. Pořád si říkám jaký jsem blbec, jak to smrdí a vůbec ale manžel kouří a já se prostě večer těším že kluci usnou a já si tu jednu dám :oops: stydím se děsně no. Taky mám strach co malej. Musela jsem reagovat protože se nacházím ve skoro stejné situaci jen tedy malej je starší a není plně kojeny :nevim: jen vím že ta touha po tom je sviňa :(
marka123
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 06.12.18 22:28
@Anonymní píše: Řeším úplně to samé. Jen teda kojím už tři roky a půl… mladšímu synovi jsou skoro dva a v létě jsem taky zase začala jednu denně. Pořád si říkám jaký jsem blbec, jak to smrdí a vůbec ale manžel kouří a já se prostě večer těším že kluci usnou a já si tu jednu dám :oops: stydím se děsně no. Taky mám strach co malej. Musela jsem reagovat protože se nacházím ve skoro stejné situaci jen tedy malej je starší a není plně kojeny :nevim: jen vím že ta touha po tom je sviňa :(

A proc tedy neprestanete kojit, kdyz uz jsou synovi dva? Jestli kourite vecer a kojite v noci tak nejake zbytky v tom asi muzou byt, pokud kojite az rano, tak uz asi ne. Ale kdyz jste odkojila uz dva roky…

Alyss1
Závislačka 2864 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 22:30

Souhlasim viz ostatni. Jedna asi neublizi. Nicmene nikdy nevis, az se v budoucnu ohlednes, zda alergie/astma apod nemaji nekde koreny…

Nicmene taky nechapu ze jedna cigareta?!? To je lepsi nic? S miminkem zahanis stres? Bude hur, navic pasivni koureni je horsi, mimco trochu od tebe, trochu od partnera.....vy­kasli se to a nekur!

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 06.12.18 22:30

Dej si po kojeni 1 bígo pak pauza 2-3h ideal. Stane se prd. Nebo vecer dej um, pak si muzes dat cigo, dve a pak jen odstrikej, vylej.

růžový achát
Kelišová 5005 příspěvků 06.12.18 22:36

Ble… ruka by mi upadla a bohužel tohle odsuzuji. Styď se.

Uživatel je onlineSerpentini
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 06.12.18 22:38

Hele, jsi dobrá že jsi přestala alespoň v tom těhotenství. Spousta ženských to ani pro to dítě neudělá. A ještě když jsi s kuřákem. Já jsem teda bývalý kuřák a cuky mám i po letech, kdyby někdo koho vidím často kouřil, tak bych to nevydržela. :oops: Takže za mě klobouk dolů a věřím, že si časem zvládneš dát jen jednou za čas, když tě něco rozčílí, když už ses dostala takhle daleko ;)

Ou
Kelišová 5397 příspěvků 06.12.18 22:42

Vadí to. Jak dítěti, tak vám. Tak vašemu rozpočtu.

Vaše dítě bude mít daleko pravděpodobněji astma, bude častěji nemocné na dýchací cesty a výrazně vyšší riziko bolesti uší.

V dospělosti pak pochopitelně vyšší riziko rakoviny

Vy kvůli tomu máte horší pleť a zuby, zhoršuje to stav srdce a třeba taky křečových žil, máte horší imunitu, je to z vás cítit (je - nenalhávejte si že ne a že je to jen jedna), řídnou vám kosti a ničíte si trávení.

Pokud jste v těhotenství dokázala nekouřit, tak teď to zvládente taky.

Především si musíte uvědomit, co vám ta cigareta dává - klid? energii oproti únavě z mateřství? Snižuje úzkost? Nebo něco jiného?

No a pak se naučte si tu potřebu naplnit něčím jiným, než je cigareta.

@Micaella22 píše:
Dej si po kojeni 1 bígo pak pauza 2-3h ideal. Stane se prd. Nebo vecer dej um, pak si muzes dat cigo, dve a pak jen odstrikej, vylej.

Lžete sama sobě…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >