Kouření a jídlo po extrakci osmičky

2382
24.3.16 14:55

Kouření a jídlo po extrakci osmičky

Ahoj holky, rano mi vyndavali chirurgicky, špatně uloženou osmičku. Vubec nevim, co muzu jist a strasne rada bych si zapalila. Jenze vsude pusou neco jineho nekde 2 hodiny, nekde 2 dny nekourit a jist kase. Tak nevim. Mate nekdo zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1895
24.3.16 14:58

Já bych nejedla a nekouřila bych dnes, přece jenom, aby Ti to nekrvácelo. Mne vloni vyndavali dvě osmy naráz a na jídlo jsme neměla ani pomyšlení. Nicméně já bych v tvém případě volila třeba přesnídávku, nebo něco, co se nemusí kousat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
24.3.16 14:58

A co ti řekl lékař, když jsi odcházela? Řídila bych se jeho doporučením… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
24.3.16 15:03

@Teruna000 fakt vydržet nekouřit, ten můj kouřil hned..dostal zánět…a druhý den, horečky, zánět..řezání a každý den chodil na výměnu drenu…fakt lahudka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
24.3.16 15:03

Me lékař řekl, ze 3 by se nemělo kouřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
24.3.16 15:04

Já teda nekouřim ale zapálila bych si, nedoporučuje se ani kafe ale já bych bez něj umřela…Mě vyndavali loni na chíře obě osmy dole a dala sem si jogurt, a druhej den těstoviny s omajdou…mě to oteklo pěkně až ke krku a měla sem od ucha po krk jednu krásnou velkou modřinu…cca za 14 dní mě čeká další extrakce tak sem na ní zvědavá…každopádně přeji brzké a bezbolestné zhojení :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
24.3.16 15:12
@Teruna000 píše:
Ahoj holky, rano mi vyndavali chirurgicky, špatně uloženou osmičku. Vubec nevim, co muzu jist a strasne rada bych si zapalila. Jenze vsude pusou neco jineho nekde 2 hodiny, nekde 2 dny nekourit a jist kase. Tak nevim. Mate nekdo zkusenost?

chlap kouřil asi 2 h před a potom taky :nevim: co se jídla týče, tak potom cca 2 h, víc netřeba :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 15:17

Tak já jsem si cigárko taky neodpustila, ale šlukovala jsem teda fakt opatrně a pak hned vypláchla slanou vodou. Ale hlavně neudělej tu zásadní chybu jako já :D Já jsem zapomněla, že nemám jíst nic ostrýho a dala jsem si kuře vindaloo :D Jak se to dostalo na tu ránu, to byla jízda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
24.3.16 15:40

Mně tahali všechny osmičky, zapálit jsem si mohla hned a taky, že zapálila a jíst po půl hodině. Jist jsem mohla cokoliv, ale nebyla chuť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
24.3.16 15:46

Holky děkuji za uklidnění :-D mám strašnej hlad :-D sice jsem do sebe nasoukala kýbl zmrzliny, ale to fakt není ono :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
24.3.16 15:58

Doporučuji jíst tekuté, ne drobivé. Mě se kousek jídla dostal do rány a to byla taky jízda ukončená vyškrábnutím toho kousku za živa na pohotovosti :zed: :zed:
Jinak nekouřit jsem vydržela max dvě hodinky, kouření nějak stahuje cévy nebo co a to může dělat neplechu. Ale kouření mi prošlo, raději bez jídla. To jsem vždy přepila ten hlad :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
24.3.16 16:14

@Halamka teď jsem měla krupicovou kaši a večer bude bramborová :-D takže to je snad v pohodě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.16 16:21

@Teruna000 To je v pohodě, mě nejvíc pak štvali drobečky, ty se dostanou všude a pak to pořád dolovat, to bylo chvíli něco než se to úplně zatáhlo. Tahala jsem sebou pořád v kabelce „uchošťoury“ a lovila z důlku po osmičce zbytky od oběda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20386
24.3.16 17:06

@Teruna000 Ja jsem si zapalila hned po obou osmickach, doktor mi rekl, ze vi, ze to stejne nevydrzim, ze by mi to mohlo trochu vic krvacet, ale nic zvlastniho. Takze jsem si zapalila a nic ;)

Ale jedla jsem az k veceru (byla jsem na vyndani v cca 12.00) a to jsem si dala termix ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
24.3.16 17:12

Dneska nejíst horké jídlo a nápoje (ani polívku), dobrá je zmrzlina bez oříšků. Žádný alkohol cca 2 dny - aby se nerozproudila krev a nezačalo to krvácet, klid bez fyzické námahy, žádná sauna…
záleží jestli máš otevřenou ránu jen se sraženinou, nebo šití…
určitě ještě 3-4 dny nevyplachovat, sraženina podporuje hojení, tak at ji neporušíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama