Reklama

Kouření na balkoně nájem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 20:09
Kouření na balkoně nájem

Jsme v nájmu v RPG bytě. Hrozně mi vadí když sousedi kouří na balkoně a celý kouř mi jde do bytu. Chapu, ze zřejmě nic nemůžu, logicky to chápu že jsou na vzduchu, ale to mám mít cele dny zavřené okna? Řešili jste to někdy nekdo? Nema cenu jim něco říkat jsou silni kuraci a kouří prakticky cely den.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

sloninka
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 14.04.18 20:11

Mám to stejně. Bydlíme v novostavbě, v bytech jsou požární hlásiče. Tudíž všichni kuřáci jsou vylezlí na balkoně. Dělat se s tím nedá vůbec nic.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 20:13

Vsude stejny :cert: :cert: Tady aspon nekouri porad…

Venetia
Hvězda diskuse 35040 příspěvků 14.04.18 20:18
@Anonymní píše:
Jsme v nájmu v RPG bytě. Hrozně mi vadí když sousedi kouří na balkoně a celý kouř mi jde do bytu. Chapu, ze zřejmě nic nemůžu, logicky to chápu že jsou na vzduchu, ale to mám mít cele dny zavřené okna? Řešili jste to někdy nekdo? Nema cenu jim něco říkat jsou silni kuraci a kouří prakticky cely den.

taky kourim na balkone a nastesti to nikomu nevadi nebo to neresi…to uz je fakt opruz

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 14.04.18 20:22

Bohužel s tím nejde nic dělat, vy jste aspoň v nájmu, my byt koupili a po 8 letech se přistěhovali 3 kuřáci, takže jedni kouří na balkoně - nejmenší zlo, slyšíme popelník a za 5 minut jsou pryč, další kouří do digestoře a dělá na směny, takže mě třeba ve 3 ráno vzbudí kouřem zamořený byt (a to máme všude zpětné klapky na vzducotechnice), ti třetí jsou největší prasata, ti kouří v celém bytě, takže jakmile otevřou větračku, tak můžu na půl dne zabednit okna a k tomu ještě začadí chodbu když odchází nebo přichází domů a ještě se obouvají ve dveřích a jejich děcka se vykecávají s kamarády v otevřených dveřích. Uzákonila bych že každého kuřáka se zapálenou cigaretou smí nekuřák polít aspoň 10l kýblem vody.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 20:26

@Venetia To si jenom myslis, ze to nikomu nevadi.

@Heivka Jo presne :mrgreen: Ja jsem na kuraky uplne vysazena. At si zalezou nekam do nory a neotravuji zivot nikomu dalsimu.

Venetia
Hvězda diskuse 35040 příspěvků 14.04.18 20:27
@Heivka píše:
Bohužel s tím nejde nic dělat, vy jste aspoň v nájmu, my byt koupili a po 8 letech se přistěhovali 3 kuřáci, takže jedni kouří na balkoně - nejmenší zlo, slyšíme popelník a za 5 minut jsou pryč, další kouří do digestoře a dělá na směny, takže mě třeba ve 3 ráno vzbudí kouřem zamořený byt (a to máme všude zpětné klapky na vzducotechnice), ti třetí jsou největší prasata, ti kouří v celém bytě, takže jakmile otevřou větračku, tak můžu na půl dne zabednit okna a k tomu ještě začadí chodbu když odchází nebo přichází domů a ještě se obouvají ve dveřích a jejich děcka se vykecávají s kamarády v otevřených dveřích. Uzákonila bych že každého kuřáka se zapálenou cigaretou smí nekuřák polít aspoň 10l kýblem vody.

zkus to navrhnout :D

Venetia
Hvězda diskuse 35040 příspěvků 14.04.18 20:30
@Pajka89 píše:
@Venetia To si jenom myslis, ze to nikomu nevadi.@Heivka Jo presne :mrgreen: Ja jsem na kuraky uplne vysazena. At si zalezou nekam do nory a neotravuji zivot nikomu dalsimu.

tak nikdo neprisel, ze mu to vadi… ale mam velky balkon, ktery sousedi zase s balkony a okna jsou dost hluboko…

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33071 příspěvků 1 inzerát 14.04.18 20:37

@Venetia my jsme taky za nikým nešli. Staří kouřili na balkoně, v zimě na wecku, mladí před vchodem pod naší ložnicí. Kuřáci, máte svá práva. Ale to fakt neznamená, že nevadíte

Zkai
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 45 inzerátů 14.04.18 20:37

Také hulim na balkone. A sousedi mi na oplátku vyklepavaji koberečky do kočárku a na vyprane prádlo.

Venetia
Hvězda diskuse 35040 příspěvků 14.04.18 20:41
@matkabagristy píše:
@Venetia my jsme taky za nikým nešli. Staří kouřili na balkoně, v zimě na wecku, mladí před vchodem pod naší ložnicí. Kuřáci, máte svá práva. Ale to fakt neznamená, že nevadíte

tak s tim se pocita… porad nam utahujou opratku

Gortyna
Kecalka 375 příspěvků 14.04.18 20:41

Taky bydlíme v novostavbě a paní kouří na předzahrádce o pár pater níž, když větrám a jde k nám vítr, tak je to občas (tak 2× za měsíc) slabě cítit v ložnici nebo ani nepostřehnu, ale rychle je to zase vyvětraný, do ostatních místností nám to nejde. Jsme nekuřáci a beru to tak jak to je. Je slušná, zdraví a za vítr nemůže

Anna766
Hvězda diskuse 67911 příspěvků 14.04.18 20:47
@Venetia píše:
tak nikdo neprisel, ze mu to vadi… ale mam velky balkon, ktery sousedi zase s balkony a okna jsou dost hluboko…

Na balkoně u nás kouří manžel. Nikdo si stěžovat nechodí. Asi protože nad nami na balkoně hulí taky a vedle nás paní z okna, neb nemá balkon, taktéž. Zase je fakt že chlap je dost v práci a taky spí že ano :lol: dokonce už teď je v limbu, není na tom balkoně 24/7.

Yorkmut
Kecalka 324 příspěvků 14.04.18 20:51

Kurak si doma nezapali, aby tam nemel smrad. Tak ho posle jinym. Mame to same, ale sousedka je hodne casto pryc.

lachtanice86
Kelišová 5725 příspěvků 14.04.18 20:53

Jojo nikdo si nestezuje. Takhle loni u nás v paneláku, 2 patra pod náma nějaký kuřák zapálil balkon pod sebou. To bylo radosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama