Koureni na zacatku tehotenstvi 4tt+5

Anonymní
25.7.21 18:00

Koureni na zacatku tehotenstvi 4tt+5

Ahoj holky mam ztrach o budouci mimi co mam v brisku. Jsem na zacatku tehotenstvi 4tt+5.Jsem nesmirne stastna akorat jsem byla velmi silna kuřačka ( 20-25 cigaret denne) a jak jsem se dozvedela ze jsem tehotna tak jsem prestala kourit bohuzel ne uplne :,( Za cely den si dam 3 cigarety a to uz me stve na sobe :,( :( bojim se ze nicim mimi :( prosim reknete mi svoje nazory ci rady jak prestat a zkusenosti… To ze to nemam delat vim ale nemohu si pomoct :,( dekuji moc za odpovedi :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2106
25.7.21 18:06

Ja jsem prestala ze dne na den hned, jak jsme si rekli, ze bychom chteli dite a to jsem vykourila krabku a pul denne :D me motivovalo to, ze jsem pro sve budouci dite chtela jen to nejlepsi a naopak jsem nechtela, aby 9 mesicu vyrustalo v zahulenym tele :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12023
25.7.21 18:10

Tak zkus elektronickou, pokud to nevydržíš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34663
25.7.21 18:10

Už nebudeš mít nikdy silnější motivaci přestat než v těhotenství. Je to hnus, smrad a ničí to zdraví. Pokud to nedokážeš sama, najdi si v okolí pomoc na odvykání kouření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32481
25.7.21 18:30

Na to žádný trik není, než cigára vyhodit a prostě vydržet :nevim: Mě za to to dítě prostě stálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25639
25.7.21 18:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam ztrach o budouci mimi co mam v brisku. Jsem na zacatku tehotenstvi 4tt+5.Jsem nesmirne stastna akorat jsem byla velmi silna kuřačka ( 20-25 cigaret denne) a jak jsem se dozvedela ze jsem tehotna tak jsem prestala kourit bohuzel ne uplne :,( Za cely den si dam 3 cigarety a to uz me stve na sobe :,( :( bojim se ze nicim mimi :( prosim reknete mi svoje nazory ci rady jak prestat a zkusenosti… To ze to nemam delat vim ale nemohu si pomoct :,( dekuji moc za odpovedi :mavam:

ano, ničíš mimi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
25.7.21 18:40

Kourila jsem taky, ale jakmile jsem počůrala test a objevily se dvě čárky, tak jsem partnerovi odevzdala cigarety a od ty doby jsem neměla ani jedno. Potřebuješ akorát pevnou vůli, větší motivaci nekouřit už nikdy mít nebudeš. To, že ničíš zdraví sama sobě je OK, každého svobodná volba. Ale nutit tvoje nenarozené miminko, aby v tom jelo s tebou? To proste není správný a když vidím ženskou s pupkem a cigarem, tak je mi z toho smutno. Říkám si, jaká asi bude máma, když se neni schopna vzdat takovy blbosti a zbytečnosti jako cigarety, ani kvůli dítěti. Zatni zuby a zvládneš to. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
25.7.21 18:55

Jestli ti nestaci, ze kvuli tve chuti se muze dite narodit predcasne, muze byt moc male, neprospivat, nicis mu mozek, srdce, plice, zadelavas na budouci rakoviny, tak ti nepomuze nic a nikdo. Od nekoho, kdo se vyjadruje stylem „mimi a brisko“ zni ty cigara obzvlášť podivne. 8o
Asi jsem hnusna, ale neni nic nechutnejsiho nez budouci matka se zvarem u huby. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34663
25.7.21 19:07

Tak hlavně jsi měla přestat ve chvíli, když ses začala snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4470
25.7.21 19:47

Taky nemám jinou radu než přestat úplně. Žádné snižování. Vždycky jsem si představila, jak všechen ten kekel jde k tomu miminku, které si nemůže vybrat, jestli chce nebo nechce kouřit. Zdraví muzu ničit svoje, ale ne dítěte. Musím říct, ze když jsem měla tak silnou motivaci, tak mi to nepřišlo ani hrozné… už nekourim 4 roky a je to super 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19063
25.7.21 19:49

Cigarety jsou hnus. A ten smrad z nich obtěžuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 19:50

Anonym, začátek těhotenství. Ahoj zakladatelko, bohužel jsem na tom jak ty. Taky jsem před těhotenstvím kourila 20 denně, teď jsem na 5 denně. Postupně snižují a chtěla bych během měsíce / dvou přestat úplně. Nebude to lehké ale motivaci máme největší, kterou můžeme mít, tak to zvládneme :)

• Citovat
  • Nahlásit
8532
25.7.21 19:51

Kecy v kleci, dítě má být motivace.. když jste se snažili měla jsi s tím seknout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
25.7.21 19:57

Kourila jsem 20 denne, pred ivf (asi 2mesice pred tehu) jsem prestala ze dne na den…a stejne jsem mela po porodu placentu tak prirostlou, ze zarok odstraneni trval pres pul hodiny, a to je jen jedna z veci, kterou muze koureni zpusobit…zadny trik na to neni…proste si nedat..nemysli na sebe, ale na dite..proste zahod cigara…treba se k tomu vratis, to se neda nic delat, ale nejaky dva roky pres tehotenstvi a kojeni se to da vydrzet…drzim palce, at mas vuli..jde to, vydrz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 21:18

Holky a můžu se zeptat, když jste přestaly kouřit hned jak jste zjistily těhotenství, nepribiraly jste hodně? Mám kamarádku, která přestala kouřit cca v 4 měsíci a strašně přibrala až se na ni MUDr zlobil, že to není zdraví. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat