Kouření po porodu, kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ilona9
Stálice 63 příspěvků 31.10.14 20:39
kouření po porodu kojení

Ahoj maminky chtěla jsem se zeptat jak jste to řešili s kouřením když jste odstříkavali mléko ale malého nebo malo jste nekojili.. a měli jste ji potom po ňáke době kojit… odstříkané mléko mala zatim nedostává jestli nevíte po jak dlouhé době to s mléka zmizí děkuju

Příspěvek upraven 31.10.14 v 20:44

Přečtěte si článek: Kouření a kojení: Předejděte vážným rizikům

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 31.10.14 20:39

Neřešit, nekouřit

Ilona9
Stálice 63 příspěvků 31.10.14 20:41

Jo chtěla bych vás vidět kdyby vám dítě leželo v nemocnici a byly jste s nervama v hají jestli by jste nekouřila a radši se zhroutila :)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19556 příspěvků 31.10.14 20:42
@Ilona9 píše:
Jo chtěla bych vás vidět kdyby vám dítě leželo v nemocnici a byly jste s nervama v hají jestli by jste nekouřila a radši se zhroutila :)

Kecy!

backjay
Kelišová 7164 příspěvků 31.10.14 20:43

@Ilona9 u nás na pokoji to maminka řešila, a řekli jí, že nakojit, odsát a hned si jít zakouřit, at je tam to rozmezí 3 hodin ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 31.10.14 20:44
@Ilona9 píše:
Jo chtěla bych vás vidět kdyby vám dítě leželo v nemocnici a byly jste s nervama v hají jestli by jste nekouřila a radši se zhroutila :)

mohla ses podívat a nejednou :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 31.10.14 20:44
@Ilona9 píše:

co si dát raděj čokošku? ta je neškodná :nevim:

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 31.10.14 20:47

@Ilona9 kdyz jsi vydrzela tehotenstvi, tak snad lze vydrzet i kojeni ne? V brise se dite dusi, kojenim mu jdou do krve vsechny s..ky, takze si rozhodni sama, jestli ti stoji za to, uklidnit sve nervy cigarem na ukor zdravi ditete, zvlast kdyz je v nemocnici :roll:

Ilona9
Stálice 63 příspěvků 31.10.14 20:47
@backjay píše:
@Ilona9 u nás na pokoji to maminka řešila, a řekli jí, že nakojit, odsát a hned si jít zakouřit, at je tam to rozmezí 3 hodin ;)

a nevíte jestli ji to v tom mléku něco zůstávalo?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 31.10.14 20:47
@Ilona9 píše:
Ahoj maminky chtěla jsem se zeptat jak jste to řešili s kouřením když jste odstříkavali mléko ale malého nebo malo jste nekojili.. a měli jste ji potom po ňáke době kojit… odstříkané mléko mala zatim nedostává jestli nevíte po jak dlouhé době to s mléka zmizí děkujuPříspěvek upraven 31.10.14 v 20:44

Kamarádka kouřila, i v těhotenství, i potom, a dokonce tvrdila, že by to bylo horší, kdyby přestala. že je to dobrý na nervy, na zácpu…

Jsem rasistická na těhotné a kojící kuřačky od tý doby, co její dítě je čím dál tím víc zjevně retardovaný!!! Nemusí to souviset, ale… rozhodně tím tomu nepomohla!!!

zrza8
Kecalka 357 příspěvků 31.10.14 20:48

Já trošinku kouřila v tehu a i tu trošinku při kojení, taky jsem mela malou hoooodne nemocnou a cigareta pro me byla odreagovani na 2 minutky :oops: kojila jsem skoro 3 měsíce a mala nemá žádné absťáky, nic. Nikotin podle me z mlika mateřského nevyprcha jen tak. Hlavně, pokud je v klídku máma, bude i mimi :palec:

backjay
Kelišová 7164 příspěvků 31.10.14 20:49

@Ilona9 to já nevím, takle poradila mamince, která byla silnej kuřák a ptala se, když už kouří, jak to má udělat aby to bylo co nejšetrněji, tak jí řekla, hned po kojení, že ty 3-4 hodiny by měli stačit k tomu, aby se to do mléka nedostalo.Ale opravdu nevim jestli je to pravda

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 31.10.14 20:49
@Ilona9 píše:
a nevíte jestli ji to v tom mléku něco zůstávalo?
:zed: :zed: jak to asi mohla vědět? když kouříš těsně po kojení, je to jen o tom, že těch škodlivin bude v mléku míň
Salorka
Závislačka 4319 příspěvků 31.10.14 20:51

@Ilona9 Nesouhlasím…jen výmluvy, jak si dát omluveně cigaretu…

Ilona9
Stálice 63 příspěvků 31.10.14 20:52

Ano v těhotenství jsem to vydržela protože mi to přestalo chutnat.. naše malá je po operaci brániční kýli a buď se lepší nebo horší jde to sní nahoru a dolu ale když tam manžel volá a dozví se jak na tom je a řeknou mu že dobře a pak o pár dnu řeknou že je na tom zase špatně tak prostě kouřím protože mám i jiné problémy né jen to ale nepomůže na to ani čokoláda jak tu náká paní psala… vím že jak mi malou dají domů tak budu klidnější a přestanu kouřit ale teď je to těžké když se každým dnem bojím o to aby malá neumřela… proto se jem ptám po jak dlouhé době to s mléka vyprchá

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >