Reklama

Kouření v porodnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 21:45
Kouření v porodnici

Ahoj, doufám že mě neukamenujete. Jsem prvorodicka, takže zkušenosti žádné. Moc kamarádek s dítětem nemám, takže se to nedozvím ani od nich. Jak je to s kouřením v nemocnici? Před a po porodu? ;)

Přečtěte si článek: Kouření a kojení: Předejděte vážným rizikům

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 21:48

Nesmí se

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.04.18 21:48

Myslím že je to všude stejne, zakázáno. Chtěla bych mít takový problém zda se dá kouřit v nemocnici 8o 8o

dedrichov
Závislačka 2797 příspěvků 07.04.18 21:52

Myslíš jako dát si šluka na porodním křesle? To bude prima

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 21:53
@Petruna21 píše:
Myslím že je to všude stejne, zakázáno. Chtěla bych mít takový problém zda se dá kouřit v nemocnici 8o 8o

Je videt, ze nejsi kuracka…
Jinak to nejde jen v teto konkretni nemocnici?
Mamina kdyz rodila me, tak kourit mohla. Mam mladsi sestru(11 let) a i u ni mohla chodit cudit. :lol:

Petra Z
Hvězda diskuse 51929 příspěvků 07.04.18 21:54

Tak já vím, že u nás chodily ženský před nemocnici…řekly, že jdou do kantýny a šly ven :nevim: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 21:54

@Petruna21
To by napadlo hloupého. :potlesk:
Asi normálně ven, k prostorum, kde se kourit smi.

Enicka
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 07.04.18 21:55

Tak když tě nikdo neuvidí, tak asi můžeš, kazdopadne je to nechutné a to kuřák jsem :poblion:

Taciras
Extra třída :D 10968 příspěvků 07.04.18 21:55

Víš, kuřák, aniž by si to sám uvědomoval, prostě smrdí kouřem. Když přijde z rauchpauzy, tak se to pozná. Poznám i to, že byl kouřit kolega, co sedí o dva stoly dál. Navíc miminko budeš kojit, ty látky z kouření mu předáš v mléce. Budeš s ním ve velmi těsné blízkosti co tři hodiny a bude z tebe cítit cigaretový kouř.

Pokud si to kvůli tomu drobečkovi nedokážeš odpustit, tak na oddělení se tedy rozhodně kouřit nesmí, ale před budovami bývají vyhrazené prostory. Miminko si můžeš dát k sestrám, když jdeš do sprchy, takže si ho tam můžeš asi nechat o těch pár minut déle.

Tak nějak si ale myslím, že si na to v porodnici ani nevzpomeneš (ženská po porodu funguje nějakou chvíli jinak), takže řešíš něco, co ti teď přijde možná důležité, ale řešit třeba nebudeš muset. Bylo by fajn, kdyby to tak bylo a kdyby ti to vydrželo aspoň dokud budeš kojit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 21:55

@Petra Z
Páni :lol: Tak to je husty

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 07.04.18 21:55
@Anonymní píše:
@Petruna21
To by napadlo hloupého. :potlesk:
Asi normálně ven, k prostorum, kde se kourit smi.

Já myslela venku co si myslíš jako na pokoji?? :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 21:58

@Taciras
No kourit urcite neprestanu. Zkousela jsem to nekolikrat, ale z 25 denne kourim 5,takze pokrok urcite. Jinak dekuju za odpoved.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 21:59
@Petruna21 píše:
Já myslela venku co si myslíš jako na pokoji?? :mrgreen:

Omluvám se, tato zpráva patrila @dedrichov

Russet
Extra třída :D 11045 příspěvků 07.04.18 22:01
@Anonymní píše:
Ahoj, doufám že mě neukamenujete. Jsem prvorodicka, takže zkušenosti žádné. Moc kamarádek s dítětem nemám, takže se to nedozvím ani od nich. Jak je to s kouřením v nemocnici? Před a po porodu? ;)

Až to bude z tebe cítit a věř, že bude, budeš hodně oblíbená. Jestli budeš mít na kouření vůbec čas a náladu, tak jedině před porodnici. U nás to teda nikde nešlo, snad by ani nikoho normálního nenapadlo čudit miminům pod nos :nevim:

dedrichov
Závislačka 2797 příspěvků 07.04.18 22:01
@Anonymní píše:
@Taciras
No kourit urcite neprestanu. Zkousela jsem to nekolikrat, ale z 25 denne kourim 5,takze pokrok urcite. Jinak dekuju za odpoved.

Nepřesvědčí Tě ani fakt, že svému miminku můžeš způsobit i doživotní zdravotní komplikace? Např. astma a další?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >