Reklama

Kouření v ranném začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 15:43
kouření v rannem zacatku t

Ahoj, jsem v uplne rannem zacatku tehotenstvi, ale jsem silny kurak. moje otazka zni.. je lepsi prestavat postupne, nebo ze dne na den prestat? Nemam problem prestat ihned, pro svoje mimi vse aby bylo zdrave, ale cetla jsem, ze takovy sok s prestanim ze dne na den muze byt i skodlivy, tak nevim..jak jste to mely vy? a co radite? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5665 příspěvků 9 inzerátů 09.10.18 15:47

Škodlivá je jakákoliv další cigareta. Přestaň kouřit hned.

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 09.10.18 15:50

Přestaň hned. To, že se má přestat postupně je jen alibismus a vymyslely si ho blbky, co nedokážou přestat a ještě k tomu přidají pohádku o tom, že jim to doporučil doktor. :poblion:

rozand
Závislačka 2867 příspěvků 09.10.18 15:52

To s tím šokem není pravda. Hned. Viz https://www.facebook.com/…820254492680?… .

rozand
Závislačka 2867 příspěvků 09.10.18 15:53

@Lychee13 On to bohužel některý doktor i doporučí. Jenže běžný gynekolog ví zpravidla o fetální medicíně houby.

blumen
Hvězda diskuse 41166 příspěvků 09.10.18 15:55

Pokud to zvladnes, hned. Moje mamka udajne prestala ze dne na den, nastesti :-) :mavam:

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 09.10.18 15:57
@rozand píše:
@Lychee13 On to bohužel některý doktor i doporučí. Jenže běžný gynekolog ví zpravidla o fetální medicíně houby.

Tak to by měl potom vrátit diplom. :nevim:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 09.10.18 15:59
@Lychee13 píše:
Přestaň hned. To, že se má přestat postupně je jen alibismus a vymyslely si ho blbky, co nedokážou přestat a ještě k tomu přidají pohádku o tom, že jim to doporučil doktor. :poblion:

Asi tak…já přestala ze dne na den a já ani dítě jsme žádné ,,šoky" neměli..a jde to, můj muž přestal semnou ze dne na den (30-40cig. denně)..odměnou je že naše již školkové dítě vyrůstá ve zdravém a voňavém prostředí a my udelali něco pro sebe. ;)

rozand
Závislačka 2867 příspěvků 09.10.18 16:01

@Oplatečka Super! :potlesk:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 09.10.18 16:01
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v uplne rannem zacatku tehotenstvi, ale jsem silny kurak. moje otazka zni.. je lepsi prestavat postupne, nebo ze dne na den prestat? Nemam problem prestat ihned, pro svoje mimi vse aby bylo zdrave, ale cetla jsem, ze takovy sok s prestanim ze dne na den muze byt i skodlivy, tak nevim..jak jste to mely vy? a co radite? :)

Ja jsem to mela vzdycky ulehcene tim, ze jsem ani nepotrebovala tehotenskej test a vzdycky jsem poznala, ze jsem tehotna tak, ze mi to uplne prestalo chutnat :mrgreen: Takze se to omezilo vlastne samo od sebe, dala jsem si tak jednu, dve, nez se to definitivne potvrdilo a cca od 8.tt. jsem prestala kourit uplne.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 09.10.18 16:03

Hned. Sok to bude maximalne pro tebe.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 09.10.18 16:04
@Oplatečka píše:
Asi tak…já přestala ze dne na den a já ani dítě jsme žádné ,,šoky" neměli..a jde to, můj muž přestal semnou ze dne na den (30-40cig. denně)..odměnou je že naše již školkové dítě vyrůstá ve zdravém a voňavém prostředí a my udelali něco pro sebe. ;)
:potlesk: vic takovych!

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 09.10.18 16:08
@Kukacka123 píše: :potlesk: vic takovych!

Nejhorší na tom pak bylo to že mě v porodnici na pokoji štvala kolegyně ,,smraďoška" která chodila podpalovat každou hodinu a ten zavan když přišla přerazil tu miminkovskou vůni .

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 09.10.18 16:26
@Oplatečka píše:
Nejhorší na tom pak bylo to že mě v porodnici na pokoji štvala kolegyně ,,smraďoška" která chodila podpalovat každou hodinu a ten zavan když přišla přerazil tu miminkovskou vůni .

Gratuluju, jak jste s tím sekli. Taky jsem jednu takovou měla na pokoji a síla. Pořád jen počítala prachy a řešila přídavky, ale věčně stála venku a kouřila a malej jí na pokoji brečel :(

Mmch já mám astma hlavněz toho, že odmalička táta a děda doma kouřili. :poblion:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 16:28

Já si po pozitivním testu dala ještě asi 2 cigarety a od tý doby nic. Přes měsíc, kouřila jsem 14 let cca krabička na 1-2 dny. Manžel kouří jen když jde na pivo, doma a v práci přestal. Takže to jde! :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >