Kouřím trávu a jsem těhotná

Anonymní
12.5.20 00:56

Kouřím trávu a jsem těhotná

Ahoj holky, jsem zoufalá, chtěla bych se zbavit závislosti na thc i tabáku, ale mám za sebou problafáno 12 let a nejde mi si to v tý hlavě přerovnat a vykaslat se na to.. a to mužů být “ vlastně rada “, ze se nasel někdo tak skvělý jako je můj přítel, který šel do snažení o mimi i přes to všechno.. myslela jsem, ze těhotenství mě od toho jednoznačně odradí, ale zatím bohužel.. jsem v 6tt.. jsem sobec, vzdycky jsem byla.. všechno to vím.. jediný, co se mi povedlo zatím je to, ze jsem to omezila z třeba 5 brk za den na jedno na noc na spaní ( nejde mi bez toho usnout ).. moct vrátit čas, tak s tím nikdy nezacnu.. pusťte se do mě, vynadejte mi, ale budu rada i za podporu.. já si vse uvědomuji, všechny rizika znám.. jak já se nesnáším :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3842
12.5.20 01:06

Mě to přijde hrozný a chudák dítě. Chudák bude i do budoucna. Možná bys měla vyhledat odborníka pro léčbu závislosti. Norma a v pořádku to není a opravdu dítěti niciš život…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1769
12.5.20 01:33

Nechápu tohle „v těhotenství se budu chovat líp“.
Jestli tomu správně rozumím, tak největší paseku na dítěti nadělají jedy v prvotních týdnech, často ještě před zjištěním těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.20 01:58

Omez to postupně jak můžeš a dokážeš… Když se ještě k tomu budeš stresovat tak to moc pohody tobě ani dítěti nepřidá. Tak hlavně klid a pohodu a ono to půjde samo… :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19196
12.5.20 04:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem zoufalá, chtěla bych se zbavit závislosti na thc i tabáku, ale mám za sebou problafáno 12 let a nejde mi si to v tý hlavě přerovnat a vykaslat se na to.. a to mužů být “ vlastně rada “, ze se nasel někdo tak skvělý jako je můj přítel, který šel do snažení o mimi i přes to všechno.. myslela jsem, ze těhotenství mě od toho jednoznačně odradí, ale zatím bohužel.. jsem v 6tt.. jsem sobec, vzdycky jsem byla.. všechno to vím.. jediný, co se mi povedlo zatím je to, ze jsem to omezila z třeba 5 brk za den na jedno na noc na spaní ( nejde mi bez toho usnout ).. moct vrátit čas, tak s tím nikdy nezacnu.. pusťte se do mě, vynadejte mi, ale budu rada i za podporu.. já si vse uvědomuji, všechny rizika znám.. jak já se nesnáším :(

Tak pokud nejsi troll, co by se rad popasl na šoku mistnich mamin, tak bych se jizlive zeptala: a co tomu rika tvuj ošetřující lékař? Pocitas tedy s tim, ze porodis zavisle miminko a krome sebe budes mit na starosti i jeho?

Jak si tu podporu vlastne predstavujes? Neco jako: to je dobryyyyy, netrap se, znama my znamy brala pervitin a hele, uplne v pohodě, dite se ma u babicky skvěle :hug:…nejak takhle? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6860
12.5.20 04:38

Troll.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.20 05:09

A proč to dítě chceš a máš, když kvuli němu nejsi schopná a ochotná se nijak omezovat, i když mu jde o zdraví a o život? V 6 TT není zdaleka vyhráno. Co když ho tím poškodíš? Co když bude kvůli tobě postižené, opožděné? Teď se nehecneš a pak budeš v klidu vychovávat nemocné dítě, které mohlo být zdravé? Kterému to způsobila vlastní máma? Zkusila jsi o tom přemýšlet takhle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
979
12.5.20 05:09

No osobně si myslím že toto je uplne normální věc ženských které bez cigaret a trávy nemůžou vydržet je dneska mraky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
12.5.20 05:14
@B4RC3LON4 píše:
No osobně si myslím že toto je uplne normální věc ženských které bez cigaret a trávy nemůžou vydržet je dneska mraky

Jojo, taky jich znám mraky, bohužel. A ta jedna dokonce jede v horších věcech než tráva, naštěstí u ní už se ví, že jí po porodu rovnou dítě vezmou, jelikož přebývá venku. Akorát chudák to maličké, závislé atd. Takové mají děti, co na to říct ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11749
12.5.20 06:02

Chudak dítě. Chápu, že tvoje mozková kapacita, která už bude dost omezená, neřekla před snažením dost, nejdřív se dám do kupy sama a zbavim se toho, ale z čeho má vygumovany mozek tvůj muž? Ten jede na čem? Neznám chlapa, který by dobrovolně ohrozil budoucí život svého dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
12.5.20 06:07

Jestli jsi ochotna a schopna postarat se o závisle miminko ( z vlastní zkušenosti-praxe v nemocnici.. vím, jak náročné to muže být!) a následně čelit všem možným následkům snížení jeho intelektu. Krom toho s vědomím, že to všechno jsi zapříčinila jen ty sama.. OK. V tom případě máš sice slabou vůli ale žaludek, ten máš silnej dost :) je to tvoje volba a nevím co čekáš, že se tu dozvíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
760
12.5.20 06:20

Myslím si ze potřebuješ si popovídat s někým kdo tomu rozumí..ja neznám linky pomoci na tuto temu, ale Google určitě něco nabídne a posunou té dal. drzim palce ať to omezis a jste oba zdraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3917
12.5.20 06:26
@PaníKadrnožková píše:
Tak pokud nejsi troll, co by se rad popasl na šoku mistnich mamin, tak bych se jizlive zeptala: a co tomu rika tvuj ošetřující lékař? Pocitas tedy s tim, ze porodis zavisle miminko a krome sebe budes mit na starosti i jeho?Jak si tu podporu vlastne predstavujes? Neco jako: to je dobryyyyy, netrap se, znama my znamy brala pervitin a hele, uplne v pohodě, dite se ma u babicky skvěle :hug:…nejak takhle? :think:

Závislost dítěte by byl ten nejmenší problém, pokud se přesto všechno udrží, jestli je to pravda, a já opravdu doufám, že ne.

Ať už je to jak chce, tak x brk denně i přes „úspěšné snaženíčko“, ta musí mít v palici tak vyrabováno, že jí nepomůže ani svěcená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6280
12.5.20 06:29

Je to vse o tve vuli a ano, ses sobec. Znam kolem sebe pripady zen, ktere kourit prestaly. Bud pred snazenim a nebo alespon se zjistenim tehotenstvim. Omezit neni v poradku, je to jen mozna utecha pro tebe, zr se snazis. Ale je to malo. Zatni zuby a neco pro to delej. Klidne vyhledej i tu pomoc, jak tu padlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 06:29

Nikomu nepřeju pohled na dite drogově závislé matky. Pracovala jsem u takovych dětí a muzi říct, ze je to opravdu srdcervouci. Dite ležák, stravování sondou do břicha, poskozeni mozku, abstinencni tresy, neutisitelny pláč. Sice popisují dite matky závislé na pervitinu, ale podobně na tom bylo i dítě jehoz matka hulila travu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama