Kousani a stipani kuze ze stresu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16.1.22 20:47

Kousani a stipani kuze ze stresu?

Je možné, aby stipala, kousala a svedela pokozka ze stresu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4793
16.1.22 20:53
@wejuuneckaa píše:
Je možné, aby stipala, kousala a svedela pokozka ze stresu?

Ahoj, to fakt nevím, možné je ale asi všechno… Mě před 2ma roky strašně svědilo celé tělo a nezjistila jsem příčinu, nervy jsem měla, ale ty mám skoro pořád, tak nevím…trvalo to asi 2 dny, ani jsem nemohla spát, ale fakt nevím, co to. Jak dlouho to máš? Asi bych se poradila s praktikem/kožařem ev. alergologem. Nemáš na něco alergii? Nemáš nějaký nový prací prášek, aviváž…? Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 21:07

@Lollitka

Nervy mám taky pořad :) mám to taky asi 2 dny. Není to nějak hrozné a k nevydržení, ale spíše otravné. Beru si na to teď cezeru na alergii. Musím se objednat na alergo na testy. Když mě testovala naposledy, tak jsem měla hodnoty alergenů hraniční. Už jsem to měla asi před rokem taky, ale v létě. Pak to přestalo nějak samo. Promazávala jsem se 2× denně kokosový olejem. Jinak jsem nic neměnila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
16.1.22 21:12
@wejuuneckaa píše:
@LollitkaNervy mám taky pořad :) mám to taky asi 2 dny. Není to nějak hrozné a k nevydržení, ale spíše otravné. Beru si na to teď cezeru na alergii. Musím se objednat na alergo na testy. Když mě testovala naposledy, tak jsem měla hodnoty alergenů hraniční. Už jsem to měla asi před rokem taky, ale v létě. Pak to přestalo nějak samo. Promazávala jsem se 2× denně kokosový olejem. Jinak jsem nic neměnila :nevim:

Jj, tak to může být nějaká alergie. Já to právě měla taky v létě minule, po 2 dnech jsem už volala praktické a dala mi Dithiaden a pak to nějak přešlo. Alergii mám na roztoče a kočky, ale beru Zyrtec a po něm je to ok. Pomáhá ti ta Cezera to zmírnit, to svědění? Tak na alergologii se objednej. Snad tě to brzy přejde, držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 21:20
@Lollitka píše:
Jj, tak to může být nějaká alergie. Já to právě měla taky v létě minule, po 2 dnech jsem už volala praktické a dala mi Dithiaden a pak to nějak přešlo. Alergii mám na roztoče a kočky, ale beru Zyrtec a po něm je to ok. Pomáhá ti ta Cezera to zmírnit, to svědění? Tak na alergologii se objednej. Snad tě to brzy přejde, držím palce.

Prave ze nepomaha. Vzala jsem si dnes 3 tabletku. Jinak ji neberu. Jenze ja jsem hrozny cita desne se pozoruji a hned jsem ze vseho vyplasena :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
16.1.22 21:27
@wejuuneckaa píše:
Prave ze nepomaha. Vzala jsem si dnes 3 tabletku. Jinak ji neberu. Jenze ja jsem hrozny cita desne se pozoruji a hned jsem ze vseho vyplasena :lol:

Aha, tak to je zvláštní, že nepomáhá. No já tě úplně chápu, taky se strašně pozoruji a vše mě děsí… a to je pořád něco. Před létem mi pořád divně bušilo srdce, tak jsem pořád chodila na EKG, pak zas dušnost v noci, teď mě hrozně bolí záda… Dnes mi bylo část dne hrozně divně… jakoby na zkolabování… a vždycky se tím vypsychuji, prostě každé píchnutí vyhodnotím jako něco strašného a pak vyšiluji. Ale tak Dr. asi navštiv, pokud se to nebude lepšit a alergolog ti dá delší termín (alespoň u nás jsou delší), tak bych asi zavolala praktikovi. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 21:35
@Lollitka píše:
Aha, tak to je zvláštní, že nepomáhá. No já tě úplně chápu, taky se strašně pozoruji a vše mě děsí… a to je pořád něco. Před létem mi pořád divně bušilo srdce, tak jsem pořád chodila na EKG, pak zas dušnost v noci, teď mě hrozně bolí záda… Dnes mi bylo část dne hrozně divně… jakoby na zkolabování… a vždycky se tím vypsychuji, prostě každé píchnutí vyhodnotím jako něco strašného a pak vyšiluji. Ale tak Dr. asi navštiv, pokud se to nebude lepšit a alergolog ti dá delší termín (alespoň u nás jsou delší), tak bych asi zavolala praktikovi. Držím palce.

Mám úplně to samé. Je to, ale psychika :zed: mám to od dětství. Někdy období super a pak zase na prd. Zítra zavolám na alergo a domluvím se s doktorkou. Užívám i bylinky třezalku, kozlík a na noc meduňku. Mám teď více stresu než obvykle, tak možná to je opravdu od toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
16.1.22 21:40
@wejuuneckaa píše:
Mám úplně to samé. Je to, ale psychika :zed: mám to od dětství. Někdy období super a pak zase na prd. Zítra zavolám na alergo a domluvím se s doktorkou. Užívám i bylinky třezalku, kozlík a na noc meduňku. Mám teď více stresu než obvykle, tak možná to je opravdu od toho.

Já to mám taky pořád, od dětství… už jako malou mě šíleně bolela hlava a pořád jsem s mamkou lítala po doktorech, nebo jsem pořád chtěla odebírat krev, že je určitě něco špatně. Já třezalku nemůžu, protože beru antidepresiva SSRI a s nimi se třezalka nesmí. Pomáhá ti? Mám doma kozlíkové kapky od Dr. Grešíka. Meduňku si taky někdy vařím… Na alergo určitě běž, ale jestli je to fakt ze stresu, to nevím, ale je fakt, že stres zas udělá skoro všechno taky. Já už měla ze stresu tolik fyzických problémů, zejména urologických a neurologických. Tak držím palce, ať tě to brzy přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 21:47
@Lollitka píše:
Já to mám taky pořád, od dětství… už jako malou mě šíleně bolela hlava a pořád jsem s mamkou lítala po doktorech, nebo jsem pořád chtěla odebírat krev, že je určitě něco špatně. Já třezalku nemůžu, protože beru antidepresiva SSRI a s nimi se třezalka nesmí. Pomáhá ti? Mám doma kozlíkové kapky od Dr. Grešíka. Meduňku si taky někdy vařím… Na alergo určitě běž, ale jestli je to fakt ze stresu, to nevím, ale je fakt, že stres zas udělá skoro všechno taky. Já už měla ze stresu tolik fyzických problémů, zejména urologických a neurologických. Tak držím palce, ať tě to brzy přejde.

Zkoušela jsem i Bachovy essence. A pomáhají ti AD? Já se jim celý život braním. Já mám právě taky spousty fyzických problému. Jak to bere tvá rodina? Já už rodiče nemám. Manžel je země už někdy hotový. Mám dvě děti a ještě že je mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
16.1.22 21:53
@wejuuneckaa píše:
Zkoušela jsem i Bachovy essence. A pomáhají ti AD? Já se jim celý život braním. Já mám právě taky spousty fyzických problému. Jak to bere tvá rodina? Já už rodiče nemám. Manžel je země už někdy hotový. Mám dvě děti a ještě že je mám.

No úplně mi nepomáhají, už jsem jich vyzkoušela cca 14 druhů, ale zas s nimi je to lepší, než bez nich. Ale s AD je to hrozně individuální, co komu sedne, někomu sednou napoprvé, někomu vůbec, je to taková loterie, ale zas bych se jich nebála, když nezaberou, tak se dají vysadit, nejsou návyková. Záleží, co lékař, jestli ti je doporučuje.
Já zas nemám manžela, ani děti, teď ani přítele… naši mě moc nechápou, mamka se trochu snaží, ale já to řeším s psychiatričkou a psycholožkou… na terapii jsi nikdy nebyla? Třeba by ti pomohlo si o tom s psycholožkou popovídat a hledat třeba příčiny a vůbec na tom pracovat nějak. A Bachovky k něčemu byly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 22:07
@Lollitka píše:
No úplně mi nepomáhají, už jsem jich vyzkoušela cca 14 druhů, ale zas s nimi je to lepší, než bez nich. Ale s AD je to hrozně individuální, co komu sedne, někomu sednou napoprvé, někomu vůbec, je to taková loterie, ale zas bych se jich nebála, když nezaberou, tak se dají vysadit, nejsou návyková. Záleží, co lékař, jestli ti je doporučuje.
Já zas nemám manžela, ani děti, teď ani přítele… naši mě moc nechápou, mamka se trochu snaží, ale já to řeším s psychiatričkou a psycholožkou… na terapii jsi nikdy nebyla? Třeba by ti pomohlo si o tom s psycholožkou popovídat a hledat třeba příčiny a vůbec na tom pracovat nějak. A Bachovky k něčemu byly?

Prave na ten stres a uzkosti. Psycholozka me napadla. Jen jsem ji nikdy nezkousela. Kolik ti je? Planujes rodinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
16.1.22 22:14
@wejuuneckaa píše:
Prave na ten stres a uzkosti. Psycholozka me napadla. Jen jsem ji nikdy nezkousela. Kolik ti je? Planujes rodinu?

Aha, tak pokud bys narazila na nějakou dobrou psycholožku/psychologa, tak třeba by to mohlo být fajn, já na terapie chodím už dlouho (mám celou řadu psychických problémů). Je mi 36 let už a právě rodinu bych chtěla, ale asi mít nebudu. Tobě je kolik? Jak máš staré děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat