Kousaní nehtů, tak umělé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tajaaa
Povídálka 39 příspěvků 06.03.18 12:52
Kousaní nehtů tak umělé?.....

Ahojte maminky mohu se zeptat zda tady někdo řešil kousani nehtů umělými nehty nehty si koušu asi 2 roky co jsem přešla na střední zkoušeli jsme laky atd…ale nic nepomohlo jsem na gymplu a všechny holky mají ruce jako princezny z krásnými nehty jen já toto ale nemohu to omezit ale zase se bojim ze to bude bolet jak se to bude sundavat a nebo to nebude mít na co nalepit sice to nemám do krve ale mám to docela dost děkuji zatím :oops: :mrgreen:

Reklama

Reakce:

lijja
Povídálka 11 příspěvků 06.03.18 12:56

Umělé nehty na tenhle problém mi příjde, jako když slyšíš, že někdo křičí, tak si zacpeš uši.. Spíš bych volila cestu, proč jsi tak podrážděná, že to musíš řešit takhle. Vsázela bych to na nestabilitu žaludku, žlučníku… myslím že s tímhle by ti poradily nějací zkušení maséři co dělají reflexní terapii, nebo homeopatika..
nebo potom volit výživu, aby ti ty nehty hezky v klidu dorůstaly…

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 06.03.18 12:57

Kvalitní nehtařka si poradí i s okousanými nehty. Sundávání nebolí, to se nestrhává, ale zbrušuje a nechá odrůst :D jestli chceš mít pěkné ruce, tak do toho klidně jdi. Ruce jsou vizitka.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 06.03.18 13:07

Co jenom shellac? Nehty ty to nezničí, nic se nebrousí a kousat se to nedá.

Kristyna.Vechtova
Kelišová 6659 příspěvků 06.03.18 13:10

Já si je tedy nekousala, ale měla jsem je stále roztřepené, měkké jako papír a gelovky to za mě vyřešily, od druháku chodím na nehty a cítím se upravená a nemusím to řešit :) Sundávání nebolí a šikovná nehtařka si poradí i s okousanými nehty :)

lijja
Povídálka 11 příspěvků 06.03.18 13:28

Já si je tedy nikdy nekousala a stejně byly ošklivé, do té doby než jsem si dala práci a vyživila je. Pak jsem je dokonce musela i stříhat. To jsem do 22 vůbec neznala.

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 06.03.18 13:32

Já si hryzala nehty, tak jsem si je začala pečlivě stříhat tak na krátko, jak to jen šlo.. nebylo co kousat a přestala jsem :)

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 06.03.18 13:45

Já jsem si kousala nehty a pomohly mi gelové. Rozhodně pokud něco, tak gel a ne akryl, a určitě ne od Vietnamců. Z gelu jsem pak přešla na akryl (u Vietnamců) a sežralo mi to i vlastní nehty. Dlouho jsem se s tím pak léčila. Teď mám své nehty, hodně krátké, lakuju si je, aby mě to nelákalo si je kousat, a zatím, ťukám, úspěšně, už několikátý rok si je nekoušu.

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 06.03.18 15:08

Důležité je zdraví a ne krása, doporučuji nic na nehty nedavat a regenerovat…máš li pevnou vůli dokážeš to…vím to :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama