Kousek vytrženého zubu v krku

Anonymní
12.12.19 07:45

Kousek vytrženého zubu v krku

Ahoj,
prosím o radu, jak dostat kousek zubu zapíchnutého v krku? V zrcadle nejde vidět, ale občas při polykání mě v krku píchne. Byla jsem na trhání zubu, který v průběhu trhání praskl a kousek z něj se mi později dostal do krku, kde se zapíchl. Kromě toho píchnutí při polykání nemám žádný jiný problém. Je to druhý den. Zkoušela jsem vyplachovat ústa, zapíjet, zajíst chlebem, ale zatím nic nepomohlo.
Je šance, že se to časem „vstřebá“ a nebude nutné navštívit ORL? Nebo nějaká babská rada?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7231
12.12.19 08:14

Kysane zeli a pokud to nepomuze, tak bych naklusala k lekari

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19476
12.12.19 08:23

Já bych nečekala na nic a šla na ORL, aby ti to vytáhli, až se to tam zapouzdří a zaroste, bude to horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
12.12.19 08:36

A je to opravdu zapíchlý kousek zubu, nemáš tam jen poraněnou sliznici? Nějak si to nedokážu technicky predstavit, že by se tam udržel, není to rybí kost. No každopádně zavolej zubaři, buď to bude chtít sám vidět nebo tě pošle na ORL, nic jinýho tu nemyslíme. Dej pak prosím vědět, co a jak, docela mě to zajímá, jestli to fakt byl zapíchlý kousek skloviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 09:09

Zakladatelka

Zkoušela jsem ještě více zajíst chlebem a zapít a sklouzlo to níž, tak nevím teda…? Tohle připadá divné už i mně, že by se takhle zub zapíchl na dvakrát. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
7231
12.12.19 09:11

Ono to muze byt podrazdene, to pak clovek chvili citi taky. Ale nikdy nevis, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 11:09

Zakladatelka

Hlásím, že jsem do sebe cpala chleba co to šlo a od dalšího dne mám už klid. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
184
19.12.19 01:47

Výborně, problém vyřešen!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie