Kouty ve vlasech přírodní přípravek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
74
15.12.21 20:10

Kouty ve vlasech přírodní přípravek

Pěkný den, pár témat už tu ba kouty je, ale já bych se chtěla zeptat na nějaký vyloženě přírodní přípravek, který by mohl pomoct.
Mám řídké vlasy, s velmi viditelnými kouty, je mi teprve 19. Od mala se za to stydím a jsem z toho nešťastná.
Tento měsíc jsem si řekla a dost. Vlasy jsem se rozhodla mýt si 1× týdně, což je velký skok, myla jsem si je ob den. Zatím “trpím” a chodím s mastnými vlasy, ale říkám si, že to za to stojí.
Koupila jsem si přírodní kosmetiku - přírodní sampon na zvětšení objemu, kondicionér pro lepší objem, já sice doteď kondicionery nepoužívala, protože mi udělaly více škody než užitku, ale jelikož jsem četla, co ten sampon s vlasy udělá, rozhodla jsem se, že prikoupim i kondicionér, + nějaký olejíček.
Poradíte mi prosím ještě nějaký přípravek, který by mohl pomoct koutům?
Každopádně mám tu nejhorší kombinaci, mám problém se stihnou zlazou, ale tabletky brát nemám, + máme kouty a řídké vlasy dědičné :zed: :roll:
Děkuji za jakékoli rady a tipy.
Věřím ze alepson na oko se s těmi vlasy něco přeci dá dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20269
15.12.21 20:17

Proč se neléčíš se štítnou žlázou?

Protože ta je pro kvalitu vlasů dost podstatná - dokut to nebudeš mít zaléčené, tak tí žádné šampony nepomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
15.12.21 20:35
@Ou píše:
Proč se neléčíš se štítnou žlázou?Protože ta je pro kvalitu vlasů dost podstatná - dokut to nebudeš mít zaléčené, tak tí žádné šampony nepomůžou.

Bylo mi řečeno, ze jelikož to mám vrozené, nedá se s tím nic dělat a ze až budu těhotná, nebo se o to budu snažit mám přijít na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20269
15.12.21 20:36
@Kleisy píše:
Bylo mi řečeno, ze jelikož to mám vrozené, nedá se s tím nic dělat a ze až budu těhotná, nebo se o to budu snažit mám přijít na kontrolu

mno, šla bych k jinému endokrinologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1965
15.12.21 20:41

Špinavé vlasy ti nepomůžou :mrgreen: To jsem nepochopila tu souvislost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
15.12.21 20:44
@Modra1 píše: Špinavé vlasy ti nepomůžou :mrgreen: To jsem nepochopila tu souvislost.
Čím méně se vlasy myjou, tím lepší to pro ne je, nesmývá se jim ochranný “film” a vlasy jsou vyživenější, kvalitnější a nemastí se tolik.
Kamarádka s nádhernými kadeřemi si je myje 1× za 3 týdny, vlasy pá pod zadek, krásné vlnité a tak 5× hustší než mám já (beze srandy)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1965
15.12.21 20:51
@Kleisy píše: Čím méně se vlasy myjou, tím lepší to pro ne je, nesmývá se jim ochranný “film” a vlasy jsou vyživenější, kvalitnější a nemastí se tolik.
Kamarádka s nádhernými kadeřemi si je myje 1× za 3 týdny, vlasy pá pod zadek, krásné vlnité a tak 5× hustší než mám já (beze srandy)

To je ale úplná blbost. To, že je má hezké, není kvůli tomu, že si je myje jednou za 3 týdny. A žádný ochranný film neexistuje.

Pokud pouzivas správné přípravky a umývas si vlasy správně, můžeš si je mýt klidně každý den.

To jaké máš vlasy, je především dané genetikou. Takže pokud mají rodiče kouty, ty je budeš mít taky.

Pak taky nepoužívat kosmetiku, kde jsou silikony, které zanáší vlasovou pokožku. Neznamená to, že všechny šampony, které obsahují silikony, jsou špatné. Některé jsou smyvatelne a vlasům prospěšné.

Použij vlasový peeling, abys smyla z vlasové pokožky vrstvu nanesenych silikonu a dalších sajrajtu. A vlasovou pokožku masíruj. Je vědecký prokázáno, že masáž vlasové pokožky prospívá růstu vlasů.

A fakt si umyj vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37459
15.12.21 20:56
@Kleisy píše:

To je blbost 8o chce to léčbu léky 8o běž fakt jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37459
15.12.21 20:57

S mastnou hlavou bych taky nechodila. Neříkám mýt denně, ale tak jak ti to vyhovuje a netrpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21413
15.12.21 21:01
@Kleisy píše:

A ten problem spociva v cem? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
15.12.21 21:11

Mám vlasy celkem nadprůměr. Jsou hustý a relativně kvalitní a nic speciálního s nima nedělám a nikdy jsem nedělala, prostě takové jsou.
Jo, barvím je Hennou, tak třeba by ti je nějaká trochu nahustila, ale zázrak to neudělá. Některý věci prostě nezměníš a tak je lepší se s nima smířit. Já taky musím žít s mastnou pletí a nohama do x.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
15.12.21 21:52

Ja mam vlasy do pasu, huste na dve hlavy, rovne jak hrebiky, zdrave, leskle. Myju je denne, fenuju, zehlim. Nebarvim, pouzivam obyc Head&Shoulders, zadne masky, nic. S takovou ‚peci‘ bych mela mit na hlave tri chlupy a vidis.
Je to dedicne, zadne vodicky ani sera ti moc nepomuzou. To uz spis ty spravne vitaminy a lecba te stitne zlazy. Ale nevime, kde je problem. Zkusila bych nazor jineho endokrinologa nebo odbornika na celostni medicinu. Ale pohud mate ridke vlasy v rodine, necekala bych zazraky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20269
15.12.21 22:07

@karkuš no v případě poničené štítné žlázy je to od těch hormonů a v okamžiku kdy je lepší endokrinolog srovná, je dost pravděpodobné, že se kvalita vlasů zlepší.

paralelně teda může ještě zakladatelka zkusit zajít na alergologii, jestli není zádrhel v potravinové nesnášenlivosti, občas se spojují a oboje pochopitelně má vliv na stav pleti a vlasů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
16.12.21 17:16

https://manufaktura.cz/…i-kosmetika/
Mně trochu pomohlo tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6951
16.12.21 17:25

@Luska vypada to dobre.Ja jsem taky vecny bojovnik s padajícími vlasy:)
Jak se to pouziva? Oplachuje se to, nebo dava na umyte vlasy? Neslepuje to, nemasti?
A tobe padaly vlasy z jakého duvodu? ( treba by se to zlepšilo samo od sebe).Ptam se, protoze cena je trosku vyssi, tak nez event. objednam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat