Kouzelná Beruška a Černý kocour - komiks

• Fotoalbum (14)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2388
19.4.20 16:25

Kouzelná Beruška a Černý kocour - komiks

Ahoj, je tu někdo, kdo má doma komiksy Kouzelné Berušky? V češtině nevyšly, koukala jsem, že se dají sehnat v angličtině a němčině, ale cena je 250-350,–. Tak zvažuji, zda to za ty peníze stojí, na jakém je to papíře, jestli je komiks barevný nebo černobílý, nakolik ilustrace a dialogy odpovídají seriálové předloze? Budu moc ráda za každou referenci ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11977
14.5.20 13:47

U nás vede Kouzelná Beruška a Černý Kocour. Přemýšlela jsem o nějakém dárku, ale na nic jsem nenarazila. Budu moc ráda za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21899
14.5.20 13:56

Obrazky uvnitr jsou barevne, viz tady https://www. amazon. de/Mein-erster-Comic-Miraculous-Spannende/dp/3833237538/ref=sr1_1?crid=1W8FVEAUP33CU&dchild=1&keywords=miraculous+comic+deutsch&qid=1589457317&sprefix=Miraculous+comi%2Caps%2C195&sr=8-1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
15.5.20 09:05
@Sára 1 píše:
U nás vede Kouzelná Beruška a Černý Kocour. Přemýšlela jsem o nějakém dárku, ale na nic jsem nenarazila. Budu moc ráda za tip.

My už doma máme z Aliexpressu prsten Černého kocoura a náušnice Berušky. Náušnice jsou dost veliké, ty se mi moc nelíbí, ale prsten je parádní. Kostým kocoura jsme nekupovali, ten jsme sestavili z domácích zdrojů, ale babička nakonec vyměkla a na Mall koupila dvojici figurek. Jsou veliké jako Barbie, ale ne moc kvalitně udělané. Beruška má dlouhé vlasy, ty už má jak vrabčí hnízdo a ani v hlavě jí moc pevně nedrží… Za ty peníze bych čekala víc. Co jsem koukala, ostatní figurky jsou nic moc, v ČR se dají sehnat v Hamleys, jinak ze zahraničí, ale cena moc neodpovídá tomu, jak vypadají. Horko těžko se nám pak povedlo sehnat plyšáka kocoura, Beruška je nesehnatelná (měli jsme objednáno z Aukro přes nějakého zprostředkovatele, ale díky současné situaci to dopravce nepustil k nám, takže nám vrátili peníze). Na hraní (nevím, jak staré máte děti) jsme to vyřešili tak, že jsme vytiskli na barevný papír obrázky hrdinů a zalaminovali a rozstříhali. Dětem to stačí a jsou spokojené. No a naposledy - podle vzoru na Etzy si chceme nechat ušít kabelku Marinette a jednu s motivem Černého kocoura, v případě zájmu mohu poslat do soukromé zprávy odkazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11977
15.5.20 15:08
@PenelopaW píše:
My už doma máme z Aliexpressu prsten Černého kocoura a náušnice Berušky. Náušnice jsou dost veliké, ty se mi moc nelíbí, ale prsten je parádní. Kostým kocoura jsme nekupovali, ten jsme sestavili z domácích zdrojů, ale babička nakonec vyměkla a na Mall koupila dvojici figurek. Jsou veliké jako Barbie, ale ne moc kvalitně udělané. Beruška má dlouhé vlasy, ty už má jak vrabčí hnízdo a ani v hlavě jí moc pevně nedrží… Za ty peníze bych čekala víc. Co jsem koukala, ostatní figurky jsou nic moc, v ČR se dají sehnat v Hamleys, jinak ze zahraničí, ale cena moc neodpovídá tomu, jak vypadají. Horko těžko se nám pak povedlo sehnat plyšáka kocoura, Beruška je nesehnatelná (měli jsme objednáno z Aukro přes nějakého zprostředkovatele, ale díky současné situaci to dopravce nepustil k nám, takže nám vrátili peníze). Na hraní (nevím, jak staré máte děti) jsme to vyřešili tak, že jsme vytiskli na barevný papír obrázky hrdinů a zalaminovali a rozstříhali. Dětem to stačí a jsou spokojené. No a naposledy - podle vzoru na Etzy si chceme nechat ušít kabelku Marinette a jednu s motivem Černého kocoura, v případě zájmu mohu poslat do soukromé zprávy odkazy.

Koukla jsem na ty figurky. Ty by byly super. Ale ta cena je šílená. To za to nikdy nedám. Jako úspěch by to mělo, ale zase ne tak velký, že si s tím bude v 8 letech tak moc hrát. Jak vypadá ta kabelka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
16.5.20 09:31

Marinettina kabelka:
https://www.etsy.com/…ized-ladybug?…
Kocouří už tam neprodávají, tak jen obrázky.

Na Etzy taky nějaký maník z Ruska prodává naprosto luxusní kocourovu tyč a jojo i s černým a bílým motýlkem, ale cena je brutální.

Návod na výrobu (z nějaké pěnové hmoty) - ale je to na Cosplay a to asi není na normální nošení, obávám se, že lepené to nic nevydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
16.5.20 09:36

@Sára 1 Na Fleru uživatelka anabellka dělá jakože mirákula z fima, ale myslím, že je-li člověk kreativně zdatný, zvládne si je vyrobit taky :)
https://www.fler.cz/anabellka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11977
16.5.20 09:46
@PenelopaW píše:
@Sára 1 Na Fleru uživatelka anabellka dělá jakože mirákula z fima, ale myslím, že je-li člověk kreativně zdatný, zvládne si je vyrobit taky :)
https://www.fler.cz/anabellka

Ještě jsme z toho doma nic nedělali. Jen jednou nejde na dětském vyrábění a tam se to pak v troubě nepovedlo. Ani nevim, jak mirákulum vypadá. Já na to moc nekoukám, spíš to poslouchám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
16.5.20 09:56

@Sára 1 Já nakonec neodolala a začala to sledovat při žehlení :D.
Top jsou mirákula Berušky a Kocoura, ty jdou sehnat na Aliexpressu za hubičku. Tak bych možná jako dárek zkusila to. A jestli je v okolí někdo šikovný, ušít úplně obyčejnou kabelku - na Mallu mají nějakou jako otáčecí pro Berušku / Marinette, ale materiál je od pohledu nic moc a provedení taky… Viděla jsem na netu i úžasné háčkované panenky, ale to už se fakt musí umět. Já skončila s háčkováním u řetízku a ani ten už neumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
16.5.20 10:03
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
16.5.20 10:08

V knihkupectvích by se taky brzy mělo objevit nějaké nálepkové album + v angličtině / němčině se dají sehnat omalovánky (možná by šly i stáhnout z netu, vytisknout a nechat svázat v copy centru). Pro 8leté dítě jako dárek by to taky šlo, ne? :)

V češtině vyšly tři knížky, ale ty už moc sehnatelné nejsou, leda po antikvariátech a já mám ještě někde tuším od Albatrosu e-mail, kde mi psali, v jakých kamenných krámech jsou ještě sehnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11977
11.11.20 17:21

Kouzelná beruska. Pořád je to u nás hodně oblíbené, takže sháním dárek pod stromeček, ale bohužel nikde nic vhodného nemůžu najít. Knížku nechci - máme jiné knížky. Kdyby někdo věděl o něčem vhodném na Aliexpressu, budu ráda. Nausnicky nechci, nemohla by je stejně nosit. :( Poraďte prosím. Marne něco hledám, asi to neumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
11.11.20 19:45

@Sára 1 Komiks jsme nakonec koupili, i když je v angličtině, tak se líbí, ale nevýhoda je, že některé obrázky jsou tam dost zkratkovité. Znalec seriálu to ocení, někdo jiný bude asi dost tápat.

Na Ali se dají sehnat plyšáčci, my máme doma jen Kocoura, toho jsme tedy kupovali přes nějaký obskurní e-shop. Berušku jsme bohužel nesehnali, jeden pán ji prodával na Aukru, ale protože přišel jarní covid, tak se balíček zasekl někde za hranicemi a nedorazil, takže nám vracel peníze.

Ještě se někde dají sehnat knížky (vyšly celkem tři příběhy), co vím, v prodeji jsou dva bloky, ale Ty jsou koncipované tak, že si tam dítě píše informace o svých kamarádech, jsou tam na to celé rubriky. Lepší je možná nálepkové album, nálepek je tam hodně a jsou tam i omalovánky. Ty se dají i stáhnout z internetu, vytisknout a svázat.

Kamarádka nám pak objednala hodně nálepek právě z Ali, ale odkaz nevím :-/. Navíc se prý mění platba za clo a objednávky doručené po novém roce mají být zpoplatněny 200,– za objednávku, což už se sakra prodraží.

My z Ali máme náušnice (dají se koupit i klipsy) a kocourův prsten. Obojí vypadá pěkně, jen náušnice jsou dost velké. Na Mall.cz jsme kupovali panenky á la Barbie (provedení tedy dost pokulhává), dvojici Berušky i Kocoura. Originální hračky Berušky - figurky prodává Sparkys (mám kdyžtak v e-mailu nějaký kupon na slevu, mohu poskytnout). Na Mall jsem sem tam viděla i doplňky pro Berušku - škrabošku, kabelku. Na Etsy.com prodávají nádherné kabelky a další doplňky, ale cena je hodně vysoká. My i sháněli někoho, kdo by nám to podle obrázku ušil, látky se sehnat dají (kdyžtak mohu přeposlat, co jsem našla do e-mailu).

No a poslední: syn dostal k narozeninám kostým Kocoura. Paruka dost pelichá, na Ali prodávají kolem 300,– mnohem lepší, ale radost byla. Kupovali jsme tuším přes bazos nebo sbazar od nějaké paní z Prahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
11.11.20 19:51

@Sára 1 Jinak přímo s Beruškou, ne tolik už s Kocourem, se dají sehnat pyžama, osušky či trička, nedávno je měli v Kik i jiných obchodech. V Deichmann jsme kupovali tenisky s Kocourem.

Na Balonky.cz jsme kupovali výzdobu na oslavu, hlavně balonky, talířky, kelímky apod. Prodávají tam i papírové škrabošky, ale jsou hrozně malé, velikostně tak na obličej batolete, ale ne předškoláka, a dost „aušus“. Větší úspěch měly dárečky, kolem stovky tam měli balíček, ve kterém jsou minibločky, krasohledy či jojo s logem Berušky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11977
11.11.20 20:14

@PenelopaW Jsi moc hodná. Já snad už dalšího plyšáka domu nechci. Nevím, ale asi se tu mnozí. Nic sít nedokážu. Vim, že to hodně sleduje, ale netuší, že by mohl být nějaký dárek. Jenže oblečení nebo něco takového moc nepotěší. Nejlepší by byla fakt kabelka, mirákulum, prsten. A třeba sešit se samolepkami. Ten deník asi ne. To mi přijde, že by si tam nepsala. Ani ty kelímky nebo talířky. To jsem tak viděla a asi by to nebylo ono. Viděla jsem povlečení, ale má už několikero a myslím, že další už nenarvu do skříně. Hlavně si myslím, že třeba za dva roky bych ho mohla zase zbavovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat