Kouzelná Beruška a Černý kocour - komiks

1738
19.4.20 16:25

Kouzelná Beruška a Černý kocour - komiks

Ahoj, je tu někdo, kdo má doma komiksy Kouzelné Berušky? V češtině nevyšly, koukala jsem, že se dají sehnat v angličtině a němčině, ale cena je 250-350,–. Tak zvažuji, zda to za ty peníze stojí, na jakém je to papíře, jestli je komiks barevný nebo černobílý, nakolik ilustrace a dialogy odpovídají seriálové předloze? Budu moc ráda za každou referenci ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10586
14.5.20 13:47

U nás vede Kouzelná Beruška a Černý Kocour. Přemýšlela jsem o nějakém dárku, ale na nic jsem nenarazila. Budu moc ráda za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20547
14.5.20 13:56

Obrazky uvnitr jsou barevne, viz tady https://www. amazon. de/Mein-erster-Comic-Miraculous-Spannende/dp/3833237538/ref=sr1_1?crid=1W8FVEAUP33CU&dchild=1&keywords=miraculous+comic+deutsch&qid=1589457317&sprefix=Miraculous+comi%2Caps%2C195&sr=8-1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
15.5.20 09:05
@Sára 1 píše:
U nás vede Kouzelná Beruška a Černý Kocour. Přemýšlela jsem o nějakém dárku, ale na nic jsem nenarazila. Budu moc ráda za tip.

My už doma máme z Aliexpressu prsten Černého kocoura a náušnice Berušky. Náušnice jsou dost veliké, ty se mi moc nelíbí, ale prsten je parádní. Kostým kocoura jsme nekupovali, ten jsme sestavili z domácích zdrojů, ale babička nakonec vyměkla a na Mall koupila dvojici figurek. Jsou veliké jako Barbie, ale ne moc kvalitně udělané. Beruška má dlouhé vlasy, ty už má jak vrabčí hnízdo a ani v hlavě jí moc pevně nedrží… Za ty peníze bych čekala víc. Co jsem koukala, ostatní figurky jsou nic moc, v ČR se dají sehnat v Hamleys, jinak ze zahraničí, ale cena moc neodpovídá tomu, jak vypadají. Horko těžko se nám pak povedlo sehnat plyšáka kocoura, Beruška je nesehnatelná (měli jsme objednáno z Aukro přes nějakého zprostředkovatele, ale díky současné situaci to dopravce nepustil k nám, takže nám vrátili peníze). Na hraní (nevím, jak staré máte děti) jsme to vyřešili tak, že jsme vytiskli na barevný papír obrázky hrdinů a zalaminovali a rozstříhali. Dětem to stačí a jsou spokojené. No a naposledy - podle vzoru na Etzy si chceme nechat ušít kabelku Marinette a jednu s motivem Černého kocoura, v případě zájmu mohu poslat do soukromé zprávy odkazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10586
15.5.20 15:08
@PenelopaW píše:
My už doma máme z Aliexpressu prsten Černého kocoura a náušnice Berušky. Náušnice jsou dost veliké, ty se mi moc nelíbí, ale prsten je parádní. Kostým kocoura jsme nekupovali, ten jsme sestavili z domácích zdrojů, ale babička nakonec vyměkla a na Mall koupila dvojici figurek. Jsou veliké jako Barbie, ale ne moc kvalitně udělané. Beruška má dlouhé vlasy, ty už má jak vrabčí hnízdo a ani v hlavě jí moc pevně nedrží… Za ty peníze bych čekala víc. Co jsem koukala, ostatní figurky jsou nic moc, v ČR se dají sehnat v Hamleys, jinak ze zahraničí, ale cena moc neodpovídá tomu, jak vypadají. Horko těžko se nám pak povedlo sehnat plyšáka kocoura, Beruška je nesehnatelná (měli jsme objednáno z Aukro přes nějakého zprostředkovatele, ale díky současné situaci to dopravce nepustil k nám, takže nám vrátili peníze). Na hraní (nevím, jak staré máte děti) jsme to vyřešili tak, že jsme vytiskli na barevný papír obrázky hrdinů a zalaminovali a rozstříhali. Dětem to stačí a jsou spokojené. No a naposledy - podle vzoru na Etzy si chceme nechat ušít kabelku Marinette a jednu s motivem Černého kocoura, v případě zájmu mohu poslat do soukromé zprávy odkazy.

Koukla jsem na ty figurky. Ty by byly super. Ale ta cena je šílená. To za to nikdy nedám. Jako úspěch by to mělo, ale zase ne tak velký, že si s tím bude v 8 letech tak moc hrát. Jak vypadá ta kabelka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
16.5.20 09:31

Marinettina kabelka:
https://www.etsy.com/…ized-ladybug?…
Kocouří už tam neprodávají, tak jen obrázky.

Na Etzy taky nějaký maník z Ruska prodává naprosto luxusní kocourovu tyč a jojo i s černým a bílým motýlkem, ale cena je brutální.

Návod na výrobu (z nějaké pěnové hmoty) - ale je to na Cosplay a to asi není na normální nošení, obávám se, že lepené to nic nevydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
16.5.20 09:36

@Sára 1 Na Fleru uživatelka anabellka dělá jakože mirákula z fima, ale myslím, že je-li člověk kreativně zdatný, zvládne si je vyrobit taky :)
https://www.fler.cz/anabellka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10586
16.5.20 09:46
@PenelopaW píše:
@Sára 1 Na Fleru uživatelka anabellka dělá jakože mirákula z fima, ale myslím, že je-li člověk kreativně zdatný, zvládne si je vyrobit taky :)
https://www.fler.cz/anabellka

Ještě jsme z toho doma nic nedělali. Jen jednou nejde na dětském vyrábění a tam se to pak v troubě nepovedlo. Ani nevim, jak mirákulum vypadá. Já na to moc nekoukám, spíš to poslouchám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
16.5.20 09:56

@Sára 1 Já nakonec neodolala a začala to sledovat při žehlení :D.
Top jsou mirákula Berušky a Kocoura, ty jdou sehnat na Aliexpressu za hubičku. Tak bych možná jako dárek zkusila to. A jestli je v okolí někdo šikovný, ušít úplně obyčejnou kabelku - na Mallu mají nějakou jako otáčecí pro Berušku / Marinette, ale materiál je od pohledu nic moc a provedení taky… Viděla jsem na netu i úžasné háčkované panenky, ale to už se fakt musí umět. Já skončila s háčkováním u řetízku a ani ten už neumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
16.5.20 10:03
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
16.5.20 10:08

V knihkupectvích by se taky brzy mělo objevit nějaké nálepkové album + v angličtině / němčině se dají sehnat omalovánky (možná by šly i stáhnout z netu, vytisknout a nechat svázat v copy centru). Pro 8leté dítě jako dárek by to taky šlo, ne? :)

V češtině vyšly tři knížky, ale ty už moc sehnatelné nejsou, leda po antikvariátech a já mám ještě někde tuším od Albatrosu e-mail, kde mi psali, v jakých kamenných krámech jsou ještě sehnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama