Reklama

Kouzelná tužka - melodie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

krtek93
Neúnavná pisatelka 17252 příspěvků 28.02.17 09:59
Kouzelná tužka - melodie

Ahoj všem. Mám takový speciální dotaz :-) Dcerka má ve školce Kouzelnou tužku od Albi - Bubny a piano. A našla v ní melodii, která se nám oběma moc líbí, má ji i na nějakém dětském pianku doma, ale nemůžeme zaboha přijít na to, co je to za skladbu. Jestli nějaká klasika, nebo z filmu? Jde o „oranžovou devítku“ - tvrdí dcerka, já to jejich Albi pianko neměla nikdy v ruce. Nějaká kamarádka jí tvrdila, že je to „písnička o válce“ (což bych se ani nedivila, je to dost tklivá melodie), tak si řikám, jestli to není z nějakého válečného filmu třeba? (Ale Schindlerův seznam ani Pianista to myslím není). Nevíte prosím někdo?

Reklama

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 11 inzerátů 28.02.17 16:33
@krtek93 píše:
Ahoj všem. Mám takový speciální dotaz :-) Dcerka má ve školce Kouzelnou tužku od Albi - Bubny a piano. A našla v ní melodii, která se nám oběma moc líbí, má ji i na nějakém dětském pianku doma, ale nemůžeme zaboha přijít na to, co je to za skladbu. Jestli nějaká klasika, nebo z filmu? Jde o „oranžovou devítku“ - tvrdí dcerka, já to jejich Albi pianko neměla nikdy v ruce. Nějaká kamarádka jí tvrdila, že je to „písnička o válce“ (což bych se ani nedivila, je to dost tklivá melodie), tak si řikám, jestli to není z nějakého válečného filmu třeba? (Ale Schindlerův seznam ani Pianista to myslím není). Nevíte prosím někdo?

Tak jsem si to teď přehrála, ale vůbec netuším, bohužel. :nevim:

krtek93
Neúnavná pisatelka 17252 příspěvků 01.03.17 09:48
@Saffiraa píše:
Tak jsem si to teď přehrála, ale vůbec netuším, bohužel. :nevim:

Tak jsem zadoufala, že to někdo poznal… Ale i tak díky :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama