Kouzelná tužka - melodie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinekrtek93
Neúnavná pisatelka 18239 příspěvků 28.02.17 09:59
Kouzelná tužka - melodie

Ahoj všem. Mám takový speciální dotaz :-) Dcerka má ve školce Kouzelnou tužku od Albi - Bubny a piano. A našla v ní melodii, která se nám oběma moc líbí, má ji i na nějakém dětském pianku doma, ale nemůžeme zaboha přijít na to, co je to za skladbu. Jestli nějaká klasika, nebo z filmu? Jde o „oranžovou devítku“ - tvrdí dcerka, já to jejich Albi pianko neměla nikdy v ruce. Nějaká kamarádka jí tvrdila, že je to „písnička o válce“ (což bych se ani nedivila, je to dost tklivá melodie), tak si řikám, jestli to není z nějakého válečného filmu třeba? (Ale Schindlerův seznam ani Pianista to myslím není). Nevíte prosím někdo?

Reakce:
Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 8 inzerátů 28.02.17 16:33
@krtek93 píše:
Ahoj všem. Mám takový speciální dotaz :-) Dcerka má ve školce Kouzelnou tužku od Albi - Bubny a piano. A našla v ní melodii, která se nám oběma moc líbí, má ji i na nějakém dětském pianku doma, ale nemůžeme zaboha přijít na to, co je to za skladbu. Jestli nějaká klasika, nebo z filmu? Jde o „oranžovou devítku“ - tvrdí dcerka, já to jejich Albi pianko neměla nikdy v ruce. Nějaká kamarádka jí tvrdila, že je to „písnička o válce“ (což bych se ani nedivila, je to dost tklivá melodie), tak si řikám, jestli to není z nějakého válečného filmu třeba? (Ale Schindlerův seznam ani Pianista to myslím není). Nevíte prosím někdo?

Tak jsem si to teď přehrála, ale vůbec netuším, bohužel. :nevim:

Uživatel je onlinekrtek93
Neúnavná pisatelka 18239 příspěvků 01.03.17 09:48
@Saffiraa píše:
Tak jsem si to teď přehrála, ale vůbec netuším, bohužel. :nevim:

Tak jsem zadoufala, že to někdo poznal… Ale i tak díky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >