Kouzelná tužka - melodie

19344
28.2.17 09:59

Kouzelná tužka - melodie

Ahoj všem. Mám takový speciální dotaz :-) Dcerka má ve školce Kouzelnou tužku od Albi - Bubny a piano. A našla v ní melodii, která se nám oběma moc líbí, má ji i na nějakém dětském pianku doma, ale nemůžeme zaboha přijít na to, co je to za skladbu. Jestli nějaká klasika, nebo z filmu? Jde o „oranžovou devítku“ - tvrdí dcerka, já to jejich Albi pianko neměla nikdy v ruce. Nějaká kamarádka jí tvrdila, že je to „písnička o válce“ (což bych se ani nedivila, je to dost tklivá melodie), tak si řikám, jestli to není z nějakého válečného filmu třeba? (Ale Schindlerův seznam ani Pianista to myslím není). Nevíte prosím někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4057
28.2.17 16:33
@krtek93 píše:
Ahoj všem. Mám takový speciální dotaz :-) Dcerka má ve školce Kouzelnou tužku od Albi - Bubny a piano. A našla v ní melodii, která se nám oběma moc líbí, má ji i na nějakém dětském pianku doma, ale nemůžeme zaboha přijít na to, co je to za skladbu. Jestli nějaká klasika, nebo z filmu? Jde o „oranžovou devítku“ - tvrdí dcerka, já to jejich Albi pianko neměla nikdy v ruce. Nějaká kamarádka jí tvrdila, že je to „písnička o válce“ (což bych se ani nedivila, je to dost tklivá melodie), tak si řikám, jestli to není z nějakého válečného filmu třeba? (Ale Schindlerův seznam ani Pianista to myslím není). Nevíte prosím někdo?

Tak jsem si to teď přehrála, ale vůbec netuším, bohužel. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19344
1.3.17 09:48
@Saffiraa píše:
Tak jsem si to teď přehrála, ale vůbec netuším, bohužel. :nevim:

Tak jsem zadoufala, že to někdo poznal… Ale i tak díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama