Kouzlo osobnosti - jak to ti chlapi dovedou

19
29.5.16 12:45

Kouzlo osobnosti - jak to ti chlapi dovedou

Ahoj všem :-)
předem říkám, že se z tohohle potřebuju hlavně dost vypsat.
Jde o to, že učím ve škole a líbí se mi otec jednoho z kluků ve třídě. V téhle chvíli bych chtěla říct - aby mne nikdo neodsuzoval - že se nestalo nic, ani to nemám v plánu, dovedu si racionálně říct, že bych byla mrcha, kdybych si s ním něco začala. Vzhledem k jedné akci, která se ve škole nedávno konala, jsem s ním strávila vlastně celý den. Z jeho strany cítím taky určitou náklonnost, vždy se snaží stát velmi blízko mne, letmo se mě dotkne, dost si povídá a říká mi lichotky, zaplatí kafe atd.
Důvod, proč to píšu je hlavně tento - i když je o dost starší (a možná právě proto), mi dost uhranul, líbí se mi, jak je akční, jaká energie z něj jde, jaké má zkušenosti… Přesně takového chlapa bych si představovala, ale v mém okolí nikdo takový není. Chtěla bych vědět, jestli jste taky zažili takové „uhranutí“, kdy nevíte, proč se s Vámi něco takového děje a přitom měli pocit, že nic dělat nejde, že je to tak nějak špatný čas, že jste se vlastně minuli v čase a aby došlo k něčemu reálnému je naprosto nemožné?
Možná to zní nějak puberťácky, možná to je tím, že jsem opravdu dlouho nepotkala někoho, kdo by mě tak silně okouzlil… Co si myslíte, že za tím je, že chlap dovede tohle se ženskou udělat?
Tak trochu filozofické téma do té krásné neděle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
29.5.16 12:49

Nekteri chlapi proste takove charisma maji a je celkem jedno, jestli jim je 30 nebo 50. dokonce mi casteji prijde, ze to prave silne charisma vykrystalizuje az s tim vekem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
29.5.16 12:50

Nekdo to proste umi se zenama lip nekdo hur. Je to otazka sebeduvery, predchozich zkusenosti. Ale vem v uvahu, ze tohle nezkousi jen na tebe, ale i na jine a ze by s tim neprestal ani ve vztahu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
29.5.16 12:52
@Ali-Ali píše:
Nekteri chlapi proste takove charisma maji a je celkem jedno, jestli jim je 30 nebo 50. dokonce mi casteji prijde, ze to prave silne charisma vykrystalizuje az s tim vekem.

Starsi si vic veri a ma vic zkusenosti. Navic ma casto realny vysledky, jako postaveni v praci, dobrou firmu apod. to doda sebevedomi. Dvacetilety kluk toho moc nema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.5.16 12:53

Přesně, to já jako..všecko vím, jen mě právě štve, že i tak se tomu člověk nějak podvolí, nechá se jím prostě oblbnout.
Pomotal vám někdo hlavu takle..třeba i když jste byly ve vztahu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
29.5.16 13:03
To se nedá naučit (a ani se toho moc zbavit), s tím se člověk narodí 8)
@Scarabeuss píše:
Starsi si vic veri a ma vic zkusenosti. Navic ma casto realny vysledky, jako postaveni v praci, dobrou firmu apod. to doda sebevedomi. Dvacetilety kluk toho moc nema.

to to sice může podpořit, ale taková ta „animální přitažlivost“ klidně už může bejt u toho dvacetiletýho jasně poznat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
29.5.16 13:36
@Janulouk píše:
Ahoj všem :-)
předem říkám, že se z tohohle potřebuju hlavně dost vypsat.
Jde o to, že učím ve škole a líbí se mi otec jednoho z kluků ve třídě. V téhle chvíli bych chtěla říct - aby mne nikdo neodsuzoval - že se nestalo nic, ani to nemám v plánu, dovedu si racionálně říct, že bych byla mrcha, kdybych si s ním něco začala. Vzhledem k jedné akci, která se ve škole nedávno konala, jsem s ním strávila vlastně celý den. Z jeho strany cítím taky určitou náklonnost, vždy se snaží stát velmi blízko mne, letmo se mě dotkne, dost si povídá a říká mi lichotky, zaplatí kafe atd.
Důvod, proč to píšu je hlavně tento - i když je o dost starší (a možná právě proto), mi dost uhranul, líbí se mi, jak je akční, jaká energie z něj jde, jaké má zkušenosti… Přesně takového chlapa bych si představovala, ale v mém okolí nikdo takový není. Chtěla bych vědět, jestli jste taky zažili takové „uhranutí“, kdy nevíte, proč se s Vámi něco takového děje a přitom měli pocit, že nic dělat nejde, že je to tak nějak špatný čas, že jste se vlastně minuli v čase a aby došlo k něčemu reálnému je naprosto nemožné?
Možná to zní nějak puberťácky, možná to je tím, že jsem opravdu dlouho nepotkala někoho, kdo by mě tak silně okouzlil… Co si myslíte, že za tím je, že chlap dovede tohle se ženskou udělat?
Tak trochu filozofické téma do té krásné neděle :)

to není žádná filozofie ale jen chemie a splašené hormony.. tose stává a myslím, že to zažila každá z nás, že jí nějaký chlap imponoval a „voněl“ a šla z něj do kolen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
29.5.16 13:40
@Janulouk píše:
Přesně, to já jako..všecko vím, jen mě právě štve, že i tak se tomu člověk nějak podvolí, nechá se jím prostě oblbnout.
Pomotal vám někdo hlavu takle..třeba i když jste byly ve vztahu?

ale on ti tu hlavu nepomotal - to sis nechala pomotat ty.. ale nemusíš to brát nijak osudově, to vyšumí, když to nebudeš přiživovat a romanticky vzdychat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
29.5.16 13:40
@Gosi píše:
To se nedá naučit (a ani se toho moc zbavit), s tím se člověk narodí 8)

Vubec nesouhlasim, naprosty nesmysl. ;) Barney Stinson sice je to fiktivni postava, ale presne takhle to je. Spousta kluk jsou ve 20ceti troubove, ale pak casem ziskaj sebevedomi a umi to se zenama uplne jinak. Jiste nekdo to umi i ve 20ceti, ale zatim stoji prave to sebevedomi, ze je hodne peknej, synek bohatych rodicu apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
29.5.16 14:32

@Scarabeuss Tak zrovna Barney mi přijde totál slizoun a hnusák, úplně prvoplánovej sukničkář.
@Janulouk Jde o to, jestli jste jeden nebo oba zadaní. Pak bych o tom vůbec neuvažovala. Stane se to ještě mockrát, že tě někdo bude přitahovat. To se prostě stává a ano, je to normální. Jestli jste nezadaní, tak bych asi počkala, až přestaneš učit jeho dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
29.5.16 14:35

Jaky je mezi vami vekovy rozdil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1285
29.5.16 14:39

Kam spolu chodíte, že ti platí kávu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
29.5.16 15:12
@LucaLuca píše:
@Scarabeuss Tak zrovna Barney mi přijde totál slizoun a hnusák, úplně prvoplánovej sukničkář.
@Janulouk Jde o to, jestli jste jeden nebo oba zadaní. Pak bych o tom vůbec neuvažovala. Stane se to ještě mockrát, že tě někdo bude přitahovat. To se prostě stává a ano, je to normální. Jestli jste nezadaní, tak bych asi počkala, až přestaneš učit jeho dítě.

Já jsem to vůbec nemyslela, že bych si s ním chtěla hrr něco začít. A je mi jasný, že je to normální.. jen mi to v tomhle případě přišlo - kdybych ho potkala v tu a tu dobu (např. kdyby neměl dítě), co by bylo…a je mi jasný, že to je kdyby, ale semtam se člověk tomuhle přemýšlení neubrání :-)

@elvia2 píše:
Kam spolu chodíte, že ti platí kávu???

Jak jsem psala, plánovali jsme projekt pro školu, takže nějaké zařizování apod., během čehož navrhl kafe..

@viky23 píše:
Jaky je mezi vami vekovy rozdil?

15 let cca..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
29.5.16 15:20

@Janulouk Třeba by tě o 10 let dřív nezaujal. Mnozí chlapi zrajou do charisma postupně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27017
29.5.16 15:37

@Janulouk
Já myslím, že např. u mě to není tak časté, abych šla z nějakého chlapa takhle do kolen, tak bych si to užívala.
Vůbec je fajn narazit na někoho sympatického, at je to muž nebo žena. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama