Kozí um BabyBio obsahuje kravské mléko, jaké jiné um vybrat?

102
14.5.20 08:13

Kozí um BabyBio obsahuje kravské mléko, jaké jiné um vybrat?

Ahoj Maminky. Chtěla jsem vyzkoušet koupit synovi um z kozího mléka BabyBio. Ve složení jsem se ale dočetla, že obsahuje kravské mléko a to mě dost zaskočilo :think: S jakým jiným mlékem (kozím) máte dobré zkušenosti? Přemýšlím, že koupím Naše mléko. Neobsahuje kravské mléko, bez palmového oleje.. :palec: Díky za rady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.5.20 08:14

Kupuju Bon lait, ale je až od 1roku a není to um.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
14.5.20 08:19

@MáškaMarie33 My si s manželem kupujeme sušené kozí mléko, pro syna chci ale um. Um z kravského mléka mu nedělá dobře :)

Příspěvek upraven 14.05.20 v 09:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2451
14.5.20 08:52

Když šunka obsahuje lepek, víno obsahuje mléko a ořechy, tak proč by kozí nemohlo obsahovat kravské mléko? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
14.5.20 09:31

@Zumpa Protože dítě může mít alergii nebo intoleranci a může mu to ublížit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13212
14.5.20 16:07

Dobrý den,

vřele doporučuji se zeptat v naší poradně o kojeneckém mléku. Jistě vám tam odbornice rády poradí.

Přeji krásný den

Diana :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.20 10:39

Ahoj mi máme Naše mléko a spokojenost, jen ta cena je vyšší. Malý moc chutná je z plnotučného, ne ty odstředěné hnusy a bez palmového oleje, taky velké plus. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
22.5.20 19:36

@Růžička17 Ahoj, nechci se te nějak dotknout a nebo jsem jen to pochopila špatně, ale už jsem na tebe narazila ve více diskusích a tam jsi všude doporučovala právě Naše mléko. Tím nechci snížit jeho hodnoty, ale spíš mi pripadas jako jeho propagatorka a ne maminka, která chce poradit ohledně mléka. Hlavně když jsi někde psala, že jsi ho dávala synovi rok a půl. Pokud jsem to pochopila špatně, tak se samozřejmě omlouvám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama