Kožní fleky po těle

78
21.11.20 18:41

Kozni fleky po tele

Prosim muzete mi poradit co to mue byt?? Mam to jit treti mesic zacalo to ve vlasech a na rukou.. a jde to smerem dolu.. vypadlo mi i hodne vlasu.. nejhorsi je to po sprse.. svedi to a picha jak jehlicky../

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5436
21.11.20 19:00

Ja bych sel na kozni, nez hledal rady a lecbu na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
21.11.20 19:12

Ty fotky jsou malo zaostrene… varianta 1 jsou tzv moluska, varianta 2 je intolerance na sprchac, sampon, pripadne praci prasek nebo avivaz… varianta 3 je treba potravinova alergie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
21.11.20 19:14

Mě to přijde taky jako alergická reakce… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
21.11.20 19:40

Moluska to nebude, ta nic nedela (nesvedi apod) spis bych si typla na nejakou dermatitidu…dcera mela napr. povirovou, take se ji to rozlezlo po celem tele…urcite na kozni nez se to zvrhne jeste vic…dcera po mnoha mesicich trapeni (nakonec zo mela na celem tele do krve, svedilo, palilo a nic nepomahalo)…dostala na necely tyden celkove kortikoidy a byl klid…uz je to ores 6 let a nastesti se to uz nevratilo tuk tuk tuk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4034
21.11.20 20:00

Na těch fotkách to není moc dobře vidět

alergie na prací prášek? na nějakou složku sprchového gelu?

přijde mi to jako reakce kůže na nějakou dráždivou látku, tohle může udělat i aviváž, nebo sto dalších příčin…

něco pdoobného jsem zažila dokonce po nových tabletách do myčky, pátraní bylo vyloženě detektivní, než jsme na to přišli…

:think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11894
21.11.20 20:36

Taky bych řekla - i když má fotkách to není vidět zrovna nejlíp - ze se jedna o alergii.
Je ta kůže spíše sucha v okolí těch fleků?
Zkuste schválně vysadit nějaké potraviny, použit sensitive práci prostředky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4614
21.11.20 22:14

Na fotkach neni nic videt.
Jak to zacala a ted to vypada ve vlasech? Mas tam suchou kuzi, popr. lupy? Suche nebo mastne? Svedi to?
V kazdem pripade musis na kozni, je videt, ze se to rozjizdi cim dal vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.20 22:57

A ty fleky(kopřivku) máte v kuse tři měsíce, nebo to vyskáče na chvíli, a pak to zase zmizí? Můj syn má jen fleky, když se osprchuje, a pak to zmizí(a je jedno jestli jen čistou vodou, nebo se sprcháčem).Myslím si, že máte určitě nějakou alergii, sypte rychle na kožní, jestli mají dlouhou čekačku, tak aspoň to ukažte obvoďákovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama