Kožní problémy po porodu

1
8.8.20 11:41

kožní problémy po porodu

Dobrý den, prosím o radu. Jsem 8 měsíců po porodu a průběžně se mi vyráží nějaké vyrážky nebo alergie. Prvně se mi udělala asi den po porodu na ruce v loketní jamce takový červený flek po namazání bepantenem zmizel. Teď se mi udělaly zase jiné pupínky viz fotografie, nevím jestli to může být třeba alergie na nějaké květiny na zahradě, když je stříhám. Byla jsem s tím na kožním a vždy mi dají jedině kortikoidy, které problém na čas vyřeší, ale po čase se zase vrátí. Nikdy jsem takové problémy neměla, je možné, že to souvisí ještě s vyrovnáváním těla po porodu? Moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
827
8.8.20 11:49

Ahoj, mně se začal dělat exém na rukou. Jediné co mi pomáhá tak je mastička locoid, který ti předepíše kožní. Myslím, že tělo se prostě změní a někomu se dá do původního stavu a někomu už ne :( Zašla bych s tím na kožní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
8.8.20 11:58

Měla jsem dva týdny po porodu najednou šílenou kopřivku po celém těle. Dali mi na to injekci s kortikoidy, asi zinkovou mast a běžné léky na alergii. Zabralo, ráno jako když utne. Pak se to pár večerů v mnohem menší míře vracelo, vždy zabral Analergin. Čím to bylo, vůbec netuším… Asi oslabená imunita?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.20 13:48

Tělo se tím porodem asi opravdu změní. Já začala mít po porodu alergii na penicilín. Předtím jsem ho snesla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
14941
8.8.20 13:56
@kyticka75 píše:
Dobrý den, prosím o radu. Jsem 8 měsíců po porodu a průběžně se mi vyráží nějaké vyrážky nebo alergie. Prvně se mi udělala asi den po porodu na ruce v loketní jamce takový červený flek po namazání bepantenem zmizel. Teď se mi udělaly zase jiné pupínky viz fotografie, nevím jestli to může být třeba alergie na nějaké květiny na zahradě, když je stříhám. Byla jsem s tím na kožním a vždy mi dají jedině kortikoidy, které problém na čas vyřeší, ale po čase se zase vrátí. Nikdy jsem takové problémy neměla, je možné, že to souvisí ještě s vyrovnáváním těla po porodu? Moc děkuji za rady.

No jéje, jsem si užila s tímhle po porodu. Na kožní jsem ani nešla. Stres, nevyspani, hormony… Koupila jsem přírodní kosmetiku, všechny nivey a head a shoulders letěly do koše, plus teď sluníčko a bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
10.8.20 01:12

Taky jsem to řešila, ale už i v těhotenství v menší míře. Vyřešila jsem uriage chladivým gelem a vždy mi to na pár hodin zmírnilo. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama