Kožní problémy v intimních partiích

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
27.4.22 20:00

kožní problémy v intimních partiích

Dobrý den, již rok trpím problémy v intimních partiích. Mám problémy s pálením, řezáním a praskáním kůže na pokraji poševního vchodu a malých stydkých p. Několikrát jsem byla na gynekologii, dokonce jsem i přestoupila k jiné doktorce, vše v pořádku (jednou zánět), ale s mými problémy to nemá spojitost. Zkusila jsem i kožní, kde mi řekli, že mám mírnou ekzematizaci a mám mazat kortikoidy - což dlouhodobě nemohu a ani nepomáhají. Navštívila jsem i skrz tento problém svoji obvodní lékařku, kde mi vyšli pozitivně stěry, po antibiotikách problémy neustaly. O kvasinky se nejedná. Měla jsem sousty prášků od gynekoložky, různé mastičky, nic nepomáhá.
Problémy mám v podstatě ve vlnách, ale „dobré“ období trvá max. 5 dní a stejně to bolí, jen méně.
Máte s tímto někdo zkušenosti? Už jsem z toho zoufalá. Má to vliv i na můj pohlavní život - sex buď hodně bolí nebo nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34528
27.4.22 20:04

@DenisaKl nemyješ se moc často a tím vysušuješ ty sliznice? neužíváš léky proti cholesterolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1345
27.4.22 20:09

Taky mne napadlo to myti, jestli treba nepouzivate tekuta mydlA, nebo tak. Zkusila bych vylozene intim. mydlo. V lekarne by meli poradit.
A pak me napadla hormonalni (ne)rovnovaha, jestli se da nejak zjistit, ale to musi poradit vas gynekolog…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12207
27.4.22 20:13
@DenisaKl píše:
Dobrý den, již rok trpím problémy v intimních partiích. Mám problémy s pálením, řezáním a praskáním kůže na pokraji poševního vchodu a malých stydkých p. Několikrát jsem byla na gynekologii, dokonce jsem i přestoupila k jiné doktorce, vše v pořádku (jednou zánět), ale s mými problémy to nemá spojitost. Zkusila jsem i kožní, kde mi řekli, že mám mírnou ekzematizaci a mám mazat kortikoidy - což dlouhodobě nemohu a ani nepomáhají. Navštívila jsem i skrz tento problém svoji obvodní lékařku, kde mi vyšli pozitivně stěry, po antibiotikách problémy neustaly. O kvasinky se nejedná. Měla jsem sousty prášků od gynekoložky, různé mastičky, nic nepomáhá.
Problémy mám v podstatě ve vlnách, ale „dobré“ období trvá max. 5 dní a stejně to bolí, jen méně.
Máte s tímto někdo zkušenosti? Už jsem z toho zoufalá. Má to vliv i na můj pohlavní život - sex buď hodně bolí nebo nejde.

Koukni na tuhle diskuzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21337
27.4.22 21:05

Zrovna dneska v sama doma jsem zahledla, ze mluvi gynekolozka, řešili i chronicke veci… obcas se tam da napsat do poradny, nebo zkus si pustit zaznam a kdyztak kontaktovat lékařku, treba by poradila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.4.22 21:47

Všem moc děkuju, tekutá mýdla nepoužívám a myji se normálně jednou za den. Používám mýdlo z lékárny pro atopiky. Skrze hormony jsem přestala brát antikoncepci, též bez výsledku, paní doktorka mi vždy jen řekla, že jsem v pořádku a že mi nic není.
Děkuji moc, určitě es podívám na záznam, třeba paní doktorka pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3995
28.4.22 09:34

Uf, to je tedy neprijemny problem, nezavidim…nezkusila jsi obycejny infadolan? Ja tedy podobne problemy mela jen s jednim typem antikoncepce, kdy se mi prod opakovaly mykozy velmi casto…a proste infadolan byla prvni pomoc a fakt to pomahalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
28.4.22 16:19

Lichen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
29.4.22 22:46

Zkusit nejakou jinou kozni, pripadne dermatovenerologii, treba tam s tim budou mit vic zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat