Kožní vyrážka , může být od zubů?

793
28.3.16 20:41

Kožní vyrážka , může být od zubů?

Ahoj prisla jsem pro radu, male skoro rok se udelala pred mesicem vyrazka, myslela jsem, ze ma nestovice. To dr vyloucila, ze ji pry neco stiplo, nebo alergie. Stipanec bych teda uplne vyloucila, jelikoz vyrazky mizi a objevuji se i dalsi.. Po tydnu zmizlo. Ted o mesic pozdeji vyrazka opet, je pouze na telicku a hodne zacervena, neni vodnata. V patek mela tri pupinky, dnes jich ma 10, tak zase reakce na jidlo mi prijde divna, ze by se objevovala, tak dlouho. Nema nekdo podobnou potiz a nevi od ceho? Jeste me napadlo jestli to nemuzou byt zoubky, poprve, kfyz to mela rostla ji stolicka. Ted to ma znovu a rostou nam tri stolicky najednou

Edit admin - smazána fotka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17503
28.3.16 20:44

Tu fotku s holou ‚prcinou‘ bych z verejnyho portalu smazala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16985
28.3.16 20:52

@Beata_O Me to prijde take jako stipance. Alergie na jidlo se u nasich deti vzdy projevila vetsimi mapami s drobnou koprivkou a spis ruce, tvare nebo genital/kriz.
Pokud to nejsou nestovice, tak bych patrala po probuzenych komarech nebo i stenicich/blechach?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
28.3.16 20:54
@AniNevim píše:
@Beata_O Me to prijde take jako stipance. Alergie na jidlo se u nasich deti vzdy projevila vetsimi mapami s drobnou koprivkou a spis ruce, tvare nebo genital/kriz.
Pokud to nejsou nestovice, tak bych patrala po probuzenych komarech nebo i stenicich/blechach?

Ale mala spi semnou v posteli, nemame s manzelem nic a vyrazka se tvori behem dne, ne po noci :? Kupuje vse nove od obleceni po veci do domacnosti a mame i novy byt :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47692
28.3.16 21:00
@tereza12345 píše:
Tu fotku s holou ‚prcinou‘ bych z verejnyho portalu smazala.

tak ja osobne jsem si ani zadny holy „prciny“ nevsimla az po tom co si to napsala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
28.3.16 21:02

@a12 ja si toho taky nevsimla, ze tam jde pipka videt, ale nemuzu prijit na to, jak to smazat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
28.3.16 21:02

Podobné vyrážky jsem měla, když mě pokousala blecha od psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47692
28.3.16 21:04

Jinak jsem tuhle diskusi otevrela protoze nas syn ted mel taky naky zahadny pupinky, vylezli mu v patek v prvni moment jsem taky myslela ze to jsou nestovice ale pak to zmizelo takze to jsem vyloucila, a taky to vypadalo spis jako koprivka, nebo spis jak kterej pupinek, nekterej vypadal jako mae vy ale v mensim, jiny spis jako koprivka a takovy shluk pupinky a zmizely a pak dalsi den treba se zas objevily 8o takze taky obsolute nechapu co to mel :nevim: 16. byl na ockovani na spalnicky atd. tak jsem si rikala jestli by to nemohla bejt reakce na ockovani :think: horecku nemel, evidentne ho nic nesvedilo, byl uplne vpohode :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47692
28.3.16 21:05
@Beata_O píše:
@a12 ja si toho taky nevsimla, ze tam jde pipka videt, ale nemuzu prijit na to, jak to smazat :think:

otevri si fotoalbum tady nebo tu fotku a mela bys tam mi smazat fotku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
28.3.16 21:05
@katerina.Tr píše:
Podobné vyrážky jsem měla, když mě pokousala blecha od psa.

Ale ona mela dva pupinky v patek v sobotu se udelaly dalsi tri a dnes dalsi behem dne, to je blbost, aby to byla blecha, navic teda nevim, kde by ji vzala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
28.3.16 21:08

@a12 no prave poprve jak to mela, jsem uplne plasila, ale za tri dny to zmizelo. A ted znovu, jeste co me napada, ze prvni pupinky, se objevi vzdy po plavani :roll: ze by nejaka reakce na tu chemii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47692
28.3.16 21:11
@Beata_O píše:
@a12 no prave poprve jak to mela, jsem uplne plasila, ale za tri dny to zmizelo. A ted znovu, jeste co me napada, ze prvni pupinky, se objevi vzdy po plavani :roll: ze by nejaka reakce na tu chemii

mozna celkove na tu vodu.. u naseho jsem taky videla jen pupinky pod ocickem pak se sel koupat tam jsem mu skontrolovala telo a nasla jsem asi dva pupinky na zadech a jak vleh do vany tak zacli vyskakovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
28.3.16 21:17

@a12 no zajdu zitra zase k dr a uvidime jestli nas posle na alergologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1561
29.3.16 13:59

@Beata_O Ahoj, pripojuji se do diskuze s podobnym problemem. Syn 15 mesicu mel v nedeli rano teploty az 38,6. Vcera uz nic a vylezla mu stolicka a do toho ma prave obcas po telicku nejaky pupinek, jakoby potnicka nebo neco podobneho. K dr. s nim zatim nejdu, jeste by tam neco chytil, porad radi virozy, tak uvidim. Jidlem to nebude, nic noveho nejedl, prisuzuji to tem zubum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
29.3.16 21:17
@paandatko píše:
@Beata_O Ahoj, pripojuji se do diskuze s podobnym problemem. Syn 15 mesicu mel v nedeli rano teploty az 38,6. Vcera uz nic a vylezla mu stolicka a do toho ma prave obcas po telicku nejaky pupinek, jakoby potnicka nebo neco podobneho. K dr. s nim zatim nejdu, jeste by tam neco chytil, porad radi virozy, tak uvidim. Jidlem to nebude, nic noveho nejedl, prisuzuji to tem zubum.

Tak dnes u dr nic noveho, nevi z ceho, pry muze byt vyjimka a spojitost se zuby by mohla byt :? Zitra jdem na kozni, tak napisi co nam rekli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat