Reklama

Kožní výrůstek na konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mon54922
Stálice 100 příspěvků 16.12.16 20:01
Kožní výrůstek na konečníku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s kožním výrůstkem na konečníku. Udělaly se mi dva, bolestivé a doprovázené svěděním. Lékař doporučil vyříznout, což jsem dnes absolvovala. Sám neví, co to je, hemeroidy prý ne. Mám tam několik stehů, bolí jak čert. Neměl někdo? Případně rady, jak urychlit rekonvalescenci? Sedím v pololeže, štípe to a pálí. Mám malé dítě, tak potřebuji co nejrychleji fungovat. Sprchovat mohu až od zítra. Děkuji za každou radu.

Reklama

Reakce:

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 16.12.16 20:15

Heřmánek :nevim:

Lenkahusa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 16.12.16 20:18

@Mon54922 na hojeni ran v intimnich partiich doporucuju Herbalon. Me po nastrihu u porodu moc pomohl.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 20:33
@Mon54922 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenost s kožním výrůstkem na konečníku. Udělaly se mi dva, bolestivé a doprovázené svěděním. Lékař doporučil vyříznout, což jsem dnes absolvovala. Sám neví, co to je, hemeroidy prý ne. Mám tam několik stehů, bolí jak čert. Neměl někdo? Případně rady, jak urychlit rekonvalescenci? Sedím v pololeže, štípe to a pálí. Mám malé dítě, tak potřebuji co nejrychleji fungovat. Sprchovat mohu až od zítra. Děkuji za každou radu.

poradne vetrat a casteji omyvat cistou vodou nekdy pomaha i hermanek ale ten vysusuje ;)

SáraW 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 21:55

Taky jsem na tom byla… bolelo to strasne :zed: sprchovat a hermanek, dezinfekce betadine.. me teda z toho potom vysla Crohnova nemoc.

Mon54922
Stálice 100 příspěvků 17.12.16 09:57

Tak noc byla strašná, nějak se neslučovala s tvrzením pana doktora jak to trochu může bolet. Na toaletu snad radši ani nepůjdu :zed: @SáraW A jaké měla příznaky ta Crohnova choroba? Trošku se toho taky děsím :-( Navíc plánujeme mimi, nevíte, jak to pak je s otěhotněním? Komplikací už mám tak dost, ještě tohle by mi chybělo… Výsledky budou až někdy po Novém roce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama