Krabičková dieta - recepty

6.8.13 23:44

Krabičková dieta-Recepty

Ahoj, prosím o radu jak si doma vařit krabičkovou dietu a dá se s domácí krabičkovou dietou zhubnout? Prosím Vás o recepty, odkazy a vše možné kolem krabičkování :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11966
7.8.13 00:22

Ahoj, nejlepsi je si poridit primo knizku krabickova dieta, tam je receptu plno;) i s gramazi jidla a vsim kolem diety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2843
7.8.13 08:05

Na ulozto zadej „Domácí krabičková dieta Doležalová“ a stáhneš si celou knížku. Ale pokud ji budeš opravdu držet, je lepší mít knížku. Já dle ní jedu necelý měsíc a někdy si i tu čokoládku dám a jsou tři kila a hlavně centimetry dole. Takže doporučuju, ale je nutno k tomu přidat pohyb, bez něj to nejde. Tak hodně zdaru! :mavam: jinak v týhle knížce jsou úplně běžný recepty a super je těch 60 jídelníčků, který tam jsou navrženy. Dneska už si dělám svoje, člověk pochopí, co se jí ke sváče a co k večeři :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
7.8.13 09:04

JA MAM PROBLEM, JIM MAXIMALNE 4×, 5× to nedavam, da se s tim neco udelat??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 22:35

Já jsem právě pažravec…celej den nejím a pak se nabouchnu k večeru a jsem bezedná…proto mi známá poradila toto, ale kupuje to od nějaké firmy a že jí to naučilo pravidelně jíst…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2843
9.8.13 09:05

Holky, myslím, že je zbytečný za to vyhazovat peníze, navíc jsem slyšela i o „chutnosti“ těch jídel. Já třeba strašně ráda jím, a tak si dělám svoje jídelníčky, že si je večer vždy napíšu třeba na tři dny dopředu (odpadá pak tupé čumění do regálů, co budeme jíst, tudíž co koupit) a jak jíte po dvou, třech hodinách, tak se zbavíte vlčího hladu, chutí na sladké a na ta jídla se těšíte. A jelikož mám ráda těstoviny a luštěniny, tak vlastně vůbec netrpím a kila i centimetry jdou dolů /i když pomaleji, než při mých „hladovkách“ a nejezení po 17. hod./.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
8.10.18 09:47
@Alžběta_prada píše:
edit admin - troll
:think: No tedy a to mělo být co? Ano, sice genetika ti přála, ale kdo chce zdravý životní styl, tak určitě nebude jíst párky a vietnudle. Co jsi tím chtěla říct? Já znám třeba ženské, které kouří krabičku denně a jsou krásné a sexy, ale to neznamená, že je na tom něco zdravého, úžasného a vhodného k doporučení ostatním.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
8.1.19 15:36

SKUPINKA NA KRABIČKOVOU DIETU

Ahoj holky, zalozila jsem skupinku krabickova dieta , dávám tam jídelníčky na celé dny,ktere cerpam z knih.
Recepty jsou jednoduche a bezne dostupné,tak kdo se chce pridat a naucit se pravidelne a zdraveji jist,zhubnout..je vitan :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andelka91
8.1.19 19:32

Mám krabičkovou dietu všechny tři knihy,ale mě ty jídelníčky nesedí…člověk musí kupovat spoustu potravin a pěkně se to prodražilo no.Navíc některé věci ani nejím/nemám ráda.Za mě teda ne.

• Nahlásit
  • Citovat
12607
8.1.19 20:09

Pro nekoho to proste neni.
Ja jsem naopak mile prekvapena, ze mi vse chutna, jsou to bezna jidla vemes a hlavne chutna i manzelovi, takze za me super :mavam:

A jeste dodam,ano asi prodrazi,ale za kvalitni jidlo se proste plati.
Zelenina je draha,ale porad clovek musi myslet na zdravi a necpat se treba rohlikama se sunkou (coz je levne),ale naopak zase jsou ty porce male,takze bych rekla,ze se to cenove vyvazi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
9.1.19 07:15

Mně by hrozně zajímalo, za jaké diety ta krabičková dieta podle té knížky vychází :nevim: Fakt na to trochu nevěřícně koukám, tohle asi odborník nesestavil. V běžné redukční dietě denní příjem 150 g cukrů na 30 g tuků :nevim: tuky by neměly být méně než polovina z množství cukrů :nevim: . A vzhledem k obsahu celozrnných výrobků a dráždivé zeleniny to není ani žlučníková či slinivková dieta. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
9.1.19 07:35

@Tiger-lily poslu ti to do zpravy.
Vsichni ,kdo se podle toho ridil v mem okoli zhubli 12-20kg za 3mesice.
Ja odbornik nejsem,funguje to i na me.
Nikomu nevnucuji,bud to nekdo vyzkousi nebo ne ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
9.1.19 10:23

@lucynka25 :kytka: Nemám vůbec nic proti krabičkové dietě a jak už jsem psala, fungovat bude z toho důvodu, že si ten, kdo ji používá, začne hlídat příjem.Poukazovala jsem na to, že je v ní hodně nevyvážený příjem makroživin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
6.9.19 10:20

Souhlasím s @lucynka25 je potřeba pooužívat selský rozum a pokud si člověk není jistý jestli něco dává smysl, tak to ověřit s více zdrojů, zeptat se někoho kdo s tím má zkušenosti a nejlépe nějakého odborníka…myslete na to, že hodně firem (ne všechny) na hubnutí je jen marketing a nic víc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 10:46

A už jste ji někdo držely a zhubly jste, nebo moc ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama