Krádež identity

Anonymní
26.9.18 21:21

Krádež identity

Dobry den,

tento problem se netyka primo me ale známého. Jedna se oto ze mu byla ukradena identita… Neznámý clovek si na nej bere pujcky a jemu tak chodi akorat platby. Vse je nahlaseno u policie CR. Nahlasena dle doporuceni ztrata obcanky. Jelikoz dotycny zna vsechny udaje z obcanky. V bance změněné pristupove kody. Nema nekdo nejakou zkusenost, jak zabranit tomu aby se porad braly pujcky a nemohl si ji uz nikdo na neho vzit? :,( Za kazdou radu jssm vdecna, uz nevim jak dal. Jedna se o to, ze tento muz… ma napsanou na sebe pulku nasi hypotéky. Urychlene se resi prepis hypotéky na me.. Ale nevim, zda se vse stihne. Děkuji moc za každou radu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11366
26.9.18 21:33

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 17:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.18 21:38

Jak to souvisí s hypotékou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.18 21:40

Jinak může být rád, že mu chodí dopisy domu… Asi chodit do daných ústavů a podávat reklamaci na neplatnost podpisu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.18 21:46
@Anonymní píše:
Dobry den,tento problem se netyka primo me ale známého. Jedna se oto ze mu byla ukradena identita… Neznámý clovek si na nej bere pujcky a jemu tak chodi akorat platby. Vse je nahlaseno u policie CR. Nahlasena dle doporuceni ztrata obcanky. Jelikoz dotycny zna vsechny udaje z obcanky. V bance změněné pristupove kody. Nema nekdo nejakou zkusenost, jak zabranit tomu aby se porad braly pujcky a nemohl si ji uz nikdo na neho vzit? :,( Za kazdou radu jssm vdecna, uz nevim jak dal. Jedna se o to, ze tento muz… ma napsanou na sebe pulku nasi hypotéky. Urychlene se resi prepis hypotéky na me.. Ale nevim, zda se vse stihne. Děkuji moc za každou radu :zed:

tak to je na masli
asi by mel zajit na policii podat trestni oznameni a pak hned pro novou obcanku a doklady.
Muze taky obtelefonovat banky a pujcovny typu provident, to mu zabere par hodin, rozeslat do vsech bank email a v priloze scan dopisu od policie… minimalne trosku mu to muze pomoct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7238
26.9.18 21:47

A kdo ma na sebe psanou nemovitost, na kterou je hypoteka? Aby ti nakonec nezůstaly jen dluhy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.9.18 21:53

Hypotéku ma na sebe napsanou prave on i cdlou nemovitost. Takze s timhle to je problem a moc dobre vime ze se rychle resi prepis. Protoze z toho co doslo chte nechte to proste neuplati. Cela rodina ve sra… protoze je to nouma. :zed: :pocitac: Na policii nahlaseno ale prej to muze trvat x mesicu protoze jsou to castky, ktere musi resit kriminalka.. Z banky vzite vypisy a vsechno a obvolava se, to co tam je. Obcanka nahlasena jako ztracena. Ale sami na policii mi rekli, ze ikdyz je obcanka jako ztracená, porad půjčky chodit můžou.

• Nahlásit
  • Citovat
22841
26.9.18 22:05
@Anonymní píše:
Hypotéku ma na sebe napsanou prave on i cdlou nemovitost. Takze s timhle to je problem a moc dobre vime ze se rychle resi prepis. Protoze z toho co doslo chte nechte to proste neuplati. Cela rodina ve sra… protoze je to nouma. :zed: :pocitac: Na policii nahlaseno ale prej to muze trvat x mesicu protoze jsou to castky, ktere musi resit kriminalka.. Z banky vzite vypisy a vsechno a obvolava se, to co tam je. Obcanka nahlasena jako ztracena. Ale sami na policii mi rekli, ze ikdyz je obcanka jako ztracená, porad půjčky chodit můžou.

Půjčky chodit můžou, důležité je, jestli je povinnost je platit nebo ne. Pokud ne, je to OK, pokud ano je to průšvih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13207
26.9.18 22:31

stalo se mi neco podobneho, jen si kdosi vytvoril falesnou obcanku s mymi castecnymi udaji a nabral si pujcky u nebankovek. ja to zjistila v okamziku, kdy mi zacaly chodit dopisy s hrozbami, ze dluh predaji vymahacum atd. okamzite jsem naklusala na policii, vse resila pres ne a pravnika a spolecnostem posilala zapisy od policie. tahlo se to vic nez rok. neplatila jsem ani pres hrozby ani korunu. ty penize bych v zivote uz nevidela… pachatele chytli, dostal podminku a slibil, ze se vse pokusi splatit. no vysmech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
26.9.18 22:53
@Anonymní píše:
Hypotéku ma na sebe napsanou prave on i cdlou nemovitost. Takze s timhle to je problem a moc dobre vime ze se rychle resi prepis. Protoze z toho co doslo chte nechte to proste neuplati.Cela rodina ve sra… protoze je to nouma. :zed: :pocitac: Na policii nahlaseno ale prej to muze trvat x mesicu protoze jsou to castky, ktere musi resit kriminalka.. Z banky vzite vypisy a vsechno a obvolava se, to co tam je. Obcanka nahlasena jako ztracena. Ale sami na policii mi rekli, ze ikdyz je obcanka jako ztracená, porad půjčky chodit můžou.

a opravdu si ty půjčky nebere on a jen nedělá překvapeného, že o tom nic neví?

Kamarádka to zažila taky, jeden její příbuzný to měl tak nějak podobně, i podali trestní oznámení… no a pak ho dostali na to, že v jedné té společnosti, kde si půjčoval, měli kamerový záznam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
27.9.18 08:05
@Regina Hero píše:
a opravdu si ty půjčky nebere on a jen nedělá překvapeného, že o tom nic neví?Kamarádka to zažila taky, jeden její příbuzný to měl tak nějak podobně, i podali trestní oznámení… no a pak ho dostali na to, že v jedné té společnosti, kde si půjčoval, měli kamerový záznam…

Tak pro tohle hlasuji i já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama