Králíček Bing - všechny epizody

10
26.1.21 09:43

Králíček Bing - všechny epizody

Zdravím, rodiče,
je to taková úplná banalita, ale třeba někdo bude vědět :) Mého malého syna hrozně baví animovaný seriál Králíček Bing. Většina česky dabovaných epizod je na YouTube, až do dílu 70. Dle seznamu epizod je v první řadě seriálu 78 dílů https://en.wikipedia.org/…ing_episodes#…(2014%E2%80%9315) Ne že by se syn neobešel „jen“ se 70 díly, ale kdybychom to měli komplet, bylo by to fajn ;) Netušíte někdo, kde by se dalo podívat na těch posledních osm dílů (71 - 78) v češtině? Na YT ani na i-Vysílání ČT jsem to nenašla (na ČT něco z toho je, ale přehrát to video už nejde). Pak je ještě druhá série, ale ta už myslím česky dabovaná nešla. Pokud by někdo věděl, kde by se dalo podívat na těch posledních 8 dílů z první řady, budu moc ráda. Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
26.1.21 09:45

Jsou ke stažení na ulozto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.1.21 09:47
@Kriss Tina píše:
Jsou ke stažení na ulozto

Díky, ale ani tam jsem těch posledních 8 nenašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
26.1.21 09:51
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3212
26.1.21 09:58

Off topic- ježíš já jsem tak rada ze mladej už na tohle necumi. Me ten ufnukanej kralik leze krkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4064
26.1.21 10:20

@hospodki přesně, zrovna dneska říkal manžel ráno, ze by ho měli přejmenovat na Kralicek Dement :mrgreen: :lol: už jen ta znělka je šílená :lol: ale náš 2,5 lety ho má rad, což chápu, ale už se těším až změní repertoár :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
26.1.21 10:32

@hospodki jo dětem se to líbí, já toho králíka mít za dítě, tak ho spis proplesknu :D to je jak prase Pepa :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
26.1.21 10:47

Na Youtube se do pár týdnu přidá nový díl, takže to chce jen čekat :D Každopádně jsem ráda, že chvilka Binga je za námi a teď sledujeme nonstop Mášu a medvěd!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17390
26.1.21 10:55

Já toho králíka nesnáším :D a prase Pepinu taky :D to byl snad lepší Mickeyho klubík :roll:

Jinak k tématu, nevím, kde sehnat zbytek dílů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.1.21 14:46
@hospodki píše:
Off topic- ježíš já jsem tak rada ze mladej už na tohle necumi. Me ten ufnukanej kralik leze krkem

Jo, hroznej hypochondr :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3212
26.1.21 14:54

@Terišja a Flopeeee on mi to sebral :zed: ona jako ta Prechytrala Koko je taky na pěst. Do toho Panda s exhibicionickymi sklony není žádný zázrak. A slon loviskuje kazdyho. @Margery Jo, anglicky mickey dobrý, ale ten ceskej na strasnej dabing. Si vždycky vzpomenu na Sisi a Yetti… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat