Královehradecké porodnice

2591
28.6.13 18:06

královehradecké porodnice

Ahoj holky spousta nastávajících maminek nemá ještě vybranou porodnici a i já se stále rozmýšlím do které půjdeme rodit…podělte se se zkušenostmi ať se nám lépe vybírá :D :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K-Black
28.6.13 18:38

@denisaaa FN HK na 100% :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
197
28.6.13 18:46

V Hradci Kralove jsem mela svuj prvni a zatim jediny porod a byla jsem maximalne spokojena od prvni do posledni minuty stravene v porodnici. Jediny co si tak zpetne rikam, ze kdybych byla vyhukana jakoze jsem moc nebyla tak bych si predstavovala vetsi info ohledne mimi co a jak a vetsi kontrolu zpodku. Co vim tak kontolujou 1. den po porodu a pri propusteni uz nic. to me prijde dost blby na to jaky to je zasah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26054
28.6.13 19:15

Výborné novorozenecké, hezcí doktoři :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7900
28.6.13 19:18

HK naprostá spokojenost :palec: a doktoři jsou fakt fešáci ;) :) Pak je chvála i na Jičínskou porodnici, osobní zkušenost nemám ale pár známých tam taky rodilo a chválili si to tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
28.6.13 19:55

No my se právě rozhodujeme jakou porodnici máme zvolit nejsme úplně rozhodnutí v každé je to půl na půl co se týče recenzí od rodiček a i když se půjdu do každé podívat je jasné že podle vybavení nepoznám jak to tam bude probíhat :( chci aby všechno proběhlo hladce je jasné že můžou nastat komplikace což doktor dopředu neovlivní ale jde mi hlavně o přístup doktorů a personálu přece jen to bude moje první mimi jdu do něčeho nového budu potřebovat poradit vysvětlit a je možné že některé situace které,,jsou normální,, prostě v té chvíli nedokážu ihned pochopit nebo se do nich vžít takže se budu třeba desettisíckrát ptát a podle některých třeba i otravovat je možné že budu úplně v pohodě a všechno půjde hladce ale kdyby ne rozohdně chci personál který mi bude ochoten poradit pomoci vysvětlit i bez otrávených ksichtů ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7900
28.6.13 20:05

@denisaaa Já v HK na otrávený ksichty nenarazila, a to jak u doktorů, porodních asistentek, ženských sester, dětských sester, přes paní co nosila čaj a uklízeček ;) Jinak na vola ale můžeš narazit všude. Nikdy na žádnou porodnici nenajdeš stoprocentní hodnocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
28.6.13 20:21

@mamartina to máš asi pravdu na vola nazazíš všude :D nejsem jedna z těch fňuken co by vymrzovala to né ale přece jen bude to nové a rozhodně mi pár věcí nebude jasných hned…děkuju moc za podělení se o zkušenost teď začnu o Hk hodně uvažovat v hledáčku máme ještě Náchod nebo Rychnov nad Kněžnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26054
28.6.13 21:51

@denisaaa můžu potvrdit co pše mamartina, v hradci sou fakt v pohodě, a to i v mém případě, že jsem z Pic :mrgreen:, některé holky si na to stěžovaly, já nee :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
28.6.13 21:58

@denisaaa ja jsem rodila v Hradci skoro před 12 lety, tenkrat nic moc…ted si to tam holky chvalej.
No a před 2 lety jsem rodila v Nachode a super. Nevahala bych a při dalším-to ale uz nehrozi, bych sla taky tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
28.6.13 21:59

Ahoj, ja rodila pred 5+1/2 lety v Rychnově nad Kněžnou a byla jsem spokojena.
Doktoři celkem fajn a narodil se nám zdravy kluk.
takze na vybornou :mavam: :mavam: :mavam:
hodne stesti :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
28.6.13 22:02

@denisaaa at vyberes nejlíp a at vse dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18259
28.6.13 22:06

Taky jsem rodila v Hradecke porodnici a nemuzu rict jedine spatne slovo, hodne sestricky, hezci a hodni doktori a doktor co me rodil a PA byli oba profesionalove a strasne prijemny a trpelivy…:)rodila jsem driv a byla jsem moc rada, ze byl malej v peci predcasne narozenych prave tam… :palec: :hug:
At se rozhodnes spravne a taky na porod budes rada vzpominat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
28.6.13 23:15

Doporučuji HK, rodila jsem tam letos v lednu, vše perfektní!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2591
29.6.13 15:58

No jsem ráda že takhle píšete alespoň mi to usnandní výběř :-) a ještě bych se zeptala co si hlavně nezapomenout sebou zabalit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat