Královská mateřská škola Praha 8 Ládví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamusa0914
Kecalka 156 příspěvků 26.01.17 11:55
Královská mateřská škola Praha 8 Ládví

Dobrý den, je tady někdo, kdo školku zná a napsal by mi vlastní zkušenost? Děkuji

Reakce:
asimka
Kecalka 101 příspěvků 24.03.17 12:24

Obnovuji toto tema. Nemate prosim zkusenost s touto skolkou? Chodite tam nekdo? Diky!

Žaneta-Praha
Nováček 10 příspěvků 08.07.17 16:25

Chodím kolem do školky Heřmánek protože dávám přednost Montessori. Ale myslím si, že je to fajn školka. Mají velkou zahradu, před školkou seno (to mě zasáhlo a přemýšlela jsem k čemu to je - třeba si na něj sahají). Několikrát jsem viděla děti na zahradě, když jsem šla vyzvednout syna ze školky a říkala jsem si, že se mají fajn. Proč ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >