Královská mateřská škola Praha 8 Ládví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamusa0914
Stálice 84 příspěvků 26.01.17 11:55
Královská mateřská škola Praha 8 Ládví

Dobrý den, je tady někdo, kdo školku zná a napsal by mi vlastní zkušenost? Děkuji

Reakce:

asimka
Kecalka 101 příspěvků 24.03.17 12:24

Obnovuji toto tema. Nemate prosim zkusenost s touto skolkou? Chodite tam nekdo? Diky!

Žaneta-Praha
Nováček 10 příspěvků 08.07.17 16:25

Chodím kolem do školky Heřmánek protože dávám přednost Montessori. Ale myslím si, že je to fajn školka. Mají velkou zahradu, před školkou seno (to mě zasáhlo a přemýšlela jsem k čemu to je - třeba si na něj sahají). Několikrát jsem viděla děti na zahradě, když jsem šla vyzvednout syna ze školky a říkala jsem si, že se mají fajn. Proč ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >