Kralupy n. Vl. - dětská centra/herny/aktivity

143
10.1.20 13:02

Kralupy n. Vl. - dětská centra/herny/aktivity

Zdravím maminky/tatínky ;)
Před nedávnem jsme se z poměrně velké dálky přestěhovali do vesnice u Kralup nad Vltavou. Zatím se tu spíše rozkoukávám a protože tu nikoho neznám, směřuji dotaz tady ke zkušenějším. Mám syna, 18 měsíců-v bývaléme bydlišti jsme pravidelně docházeli do herniček i na organizované kroužky. Nerada bych, aby tady syn přišel o kontakty s dětmi a i já bych se třeba ráda seznámila.
Poradíte prosím kde s dětmi trávíte v tomto počasí společný čas? Zatím jsem na internetu dohledala pouze hernu Pluto Kafé.
Předem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36459
10.1.20 13:05
@M197 píše:
Zdravím maminky/tatínky ;)
Před nedávnem jsme se z poměrně velké dálky přestěhovali do vesnice u Kralup nad Vltavou. Zatím se tu spíše rozkoukávám a protože tu nikoho neznám, směřuji dotaz tady ke zkušenějším. Mám syna, 18 měsíců-v bývaléme bydlišti jsme pravidelně docházeli do herniček i na organizované kroužky. Nerada bych, aby tady syn přišel o kontakty s dětmi a i já bych se třeba ráda seznámila.
Poradíte prosím kde s dětmi trávíte v tomto počasí společný čas? Zatím jsem na internetu dohledala pouze hernu Pluto Kafé.
Předem děkuji :kytka:

co vim, DDM ma krouzky, na Sokole je myslim detske cviceni a AZ centrum v Lobecku ma take nejake aktivity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8604
10.1.20 13:36

Kromě webu projeď i vývěsky v místě, zpravodaje a weby blízkých obcí, plakátovací plochy… všude jsou různé spolky s docela slušnými aktivitami, ale blbě se k těm informacím dostává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
10.1.20 14:05
@Lucie_Sx píše:
Kromě webu projeď i vývěsky v místě, zpravodaje a weby blízkých obcí, plakátovací plochy… všude jsou různé spolky s docela slušnými aktivitami, ale blbě se k těm informacím dostává.

Děkuji za tip. Právě, že na internetu jsem nic nedohledala a nechtělo se mi věřit, že tu nic není. Proto jsem psala sem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
10.1.20 14:06
@jkra píše:
co vim, DDM ma krouzky, na Sokole je myslim detske cviceni a AZ centrum v Lobecku ma take nejake aktivity.

Dekuju, na vše kouknu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat