Kraniosakrální terapie, čakry, reiki apod. v Brně levně/zdarma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hrníček
Nováček 2 příspěvky 22.10.18 21:29
Kraniosakrální terapie, čakry, reiki apod. v Brně levně/zdarma

Ahoj, hledám a prosím o tipy na někoho, kdo dělá v Brně některou z výše uvedených technik nebo jinou, která může pomoci, a který/která to dělá opravdu za menší či symbolickou částku či zdarma. Mám velké potíže a traumata pocházející už z původní rodiny a další na to se nabalující. Není to na jedno sezení, ale na hodně. Finančně jsem omezená. Prosím konkrétní kontakty posílejte do zpráv. Děkuji.

Reakce:

Halamka
Závislačka 3647 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 06:55

Zdarma? Co cekate, že dostanete zdarma? Možná nějakého amatéra, který vám ještě víc ublíží.
Jste si vědoma, že to nebude lehké a přitom žádáte po někom, aby vyložil spoustu energie a co on? Tohle vám slušný a oboru znaly člověk zdarma neposkytne. Energie musí být vyrovnaná. Pokud se bude někde jen brát, bude někde jen chybět.
Ano, najdou se dobře duše, které vás pár slovy mohou navést. Ale aby někdo napravoval bloky a traumata a nic za to nechtěl, to nečekejte. Tak to nefunguje.

Hrníček
Nováček 2 příspěvky 23.10.18 12:51

Odpověď, kterou jsem čekala, znala předem a nežádala. Poučování a moralizování.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 15:55

Jsem z Brna a kdysi jsem byla na kurzu kraniosakralni terapie. To jsou takové různé masáže, nevím jak to ma pomoci s traumata.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >