Kraniosakrální terapie - psychika? Zkušenosti

Anonymní
5.11.19 22:35

Kraniosakrální terapie-psychika? Zkušenosti

Ahoj,
Jak jste se cítili po první návštěvě? Během terapie se mi vybavila nějaká situace, to je ta emoce které se potřebují zbavit? Jsem z té vybavené situace spíš vyplašená ať se nesplní. Odešla jsem a mám spoustu otazníků v hlavě…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
634
5.11.19 23:41

Nefunguje to. Jedna známá si takto vydělává při mateřské a bere si i 1000 Kč za léčbu po telefonu. Raději si zajdi k vystudovanemu psychiatrovi či psychologovi a nepodporuj tyhle sarlatany co akorát tahají peníze ze zoufalých lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
6.11.19 00:03

Nesouhlasim s prispevkem vyse. Tady strasne zalezi na osobe, co provadi terapii, tak jak u vseho. Mam pozitivni zkusenost pri lecbe ekzemu a hrabani se z potratu, z prvniho sezeni/lezeni jsem vzdycky odjela dost zdrchana - prislo mi ale, ze jen tak z niceho nic se nevyplavuji kraviny, pokazde to bylo neco, co jsem mela asi vic zasunute. Netroufam si kazdopadne rict, ze je to i vas pripad, zakladatelko.

No a kazdy dalsi sezeni uz bylo lepsi a lehci. Hlavne jsem si dost odpocinula, coz dela hodne, navic terapeutka na me mela cas a vyslechla me nebo dala podnety k zamysleni. Platila jsem 800 za sezeni 60-70 min. U terapeuta bych zustala, pokud se s nim citim dobre a ma opravdu zajem o me jako osobu. Zadny kecy o dalsich pacientech, osobnich problemech, prodavanych preparatech atd, coz jsem taky zazila :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 06:53

@abcd32 Spíš by to měl někdo zakázat vaší známé. Že něco nefunguje bych tvrdila až si na takovou pořádnou kranialku zajdete. U mě to má dost i fyzické projevy už v tu chvíli.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 06:56

@Monulie Takže šlo o to že se vám vybavovaly některé situace, které jste nechtěla? Jakože v hlavě.. A jak jste je dávala z té hlavy pryč? To šlo postupně tím jak jste se s tím smířila nebo to přijala?

• Citovat
  • Nahlásit
383
6.11.19 07:36

Resila bych tohle s tou terapeutkou, mela by vam umet pomoct zpracovat takova temata a nenechat vas v tom plavat. Zavolejte ji, co s tim. Mne pomohlo to nechat proste plynout, kazdy nacaty tema se nejak usadi po par dnech… a pokud usoudite, ze ta vyplavena informace k nicemu neni a jen vas szira, neprizivujte ji tim, ze se k tomu budete vracet. Pokud by vas to trapilo hodne jeste par dni, opravdu doporucuju zajit za kvalitnim psychoterapeutem, co vas zas da do kupy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.19 00:08
@Anonymní píše:
@abcd32 Spíš by to měl někdo zakázat vaší známé. Že něco nefunguje bych tvrdila až si na takovou pořádnou kranialku zajdete. U mě to má dost i fyzické projevy už v tu chvíli.

zkusila jsem a nepomohlo…

• Citovat
  • Nahlásit
2
8.6.20 22:59
@abcd32 píše:
Nefunguje to. Jedna známá si takto vydělává při mateřské a bere si i 1000 Kč za léčbu po telefonu. Raději si zajdi k vystudovanemu psychiatrovi či psychologovi a nepodporuj tyhle sarlatany co akorát tahají peníze ze zoufalých lidí.

Po telefonu tohle nefunguje, tahle terapie se dělá jen osobně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
8.6.20 23:02
@Anonymní píše:
zkusila jsem a nepomohlo…

Po první terapii nic cítit nemusíte. Na další už to ale cítit je :) Doporučuje se 8-10 terapií, vždy po 2-3 týdnech opakování. Jedna je opravdu málo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
9.6.20 23:23

Možná lépe neplatit tyhle podvodniky a raději si zajet na dovolenou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu