Kraniosakrální terapie a zhoršení stavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinare
Povídálka 36 příspěvků 30.01.19 08:31
Kraniosakralni terapie zhoršení stavu

Dobrý den, je možné že se po téhle terapii hodně zhorší zdravotní stav? Myslím tím neustálé bolesti hlavy, závratě. Jsou to problémy které jsem měla už před tím, ale ne tak hrozné. Navíc už to zhoršení trvá měsíc. Máte někdo podobné zkušenosti? Děkuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 09:08

Jisteze… znám jednu paní co to děla a jaké s”acky má sama v životě … navíc je to práce s energii a upřímně jen tak na sebe někoho sáhnout bych nenechala…

Ale každopádně pokud ti je blbě tak tam nechod nebo minimálně změn člověka

Mě osobně je blbě i po manuální lymfaticke masáži - myslím ze to taky není moc dobre protože když má člověk někde nádor a nevi o tom muže to snaz uvolnit cestu pro metastazy… a někdo by mohl oponovat ze ti muže být blbě prave z toho uvolnění cest což je pravda ale vzhledem k tomu ze verim i na energii lidi tak celkove sahat na sebe jen tak někoho nenechám.
Ja jsem na to citlivá… někdo mě primo vysává, ze po návštěvě jsem tutyno a nebo když jsem delší dobu v obchodním centru, ani nemusím nakupovat… jen tam být a vrátím se domu total vyčerpána… da se s tím pracovat. Ale jak jsem psala - hodne si vybírejte ke komu chodíte na kranio ale i na masáže atd
To samé jako reiky a myšlenkové posíláni energie a zasahování atd opatrně a velký pozor na to..
Psal o tom Břetislav Kafka ten dokázal i myšlenkou ovlivnit člověka atd
Prosím anonym nechci se handrkovat s nikým ze píšu blbosti apod

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >