Krásné a požehnané Vánoce a vše dobré do Nového roku 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Komediantka 1
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 23.12.16 23:52
Krásné a požehnané Vánoce a vše dobré do Nového roku 2017

Nádherné Vánoce, spousty dárečků, lásky, splnění všech Vašich nejtajnějších přání a do Nového roku 2017 Vám všem přeji z celého srdce pevné zdraví :kytka: :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 70677 příspěvků 24.12.16 00:37

@Komediantka 1 tobě taky, celé tvé rodině i všem ostatním milým holkám zde :kytka: :kytka: :kytka:

Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 24.12.16 01:03

Také přeji krásné Vánoce. Hodně zdravíčka a pohody :hug:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 24.12.16 01:06

Také přeji krásné Vánoce a šťastný Nový rok :kytka: Hlavně to zdravíčko, štěstíčko a lásku :kytka: :kytka:

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 24.12.16 07:39

ŠTASTNÉ A VESELÉ :kytka: :mavam:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.16 07:45

Tobě taky :) ale přeje se do nového roku s malým „n“ :kytka:

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 24.12.16 08:10

ROVNĚŽ JEŠTĚ PÍSNIČKOVÉ PŘÁNÍ

Malaga
Generální žvanilka 24686 příspěvků 24.12.16 08:37

Všem přeji šťastné Vánoce a do nového roku si ještě popřejeme…
a hurá na pohádky :dance:

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 24.12.16 09:27

Také přeji hezké klidné prožití Vánoc všem ženám, mužům, dětem i ostatním duším, bez nečekaných požárů, zaskočených kostí a jiných nepříjemností, bohatou nadílku pod stromeček a pokud bude jen malá, ať je alespoň taková, z které bude radost, ať nikdo nemá nutkání zakládat diskusi v duchu „přítel mi daroval k Vánocům ponožky“ :D.

A rovnou tedy i vše nejlepší do nového roku! Vzpomínám, co mi bylo přáno do tohoto roku. Nic moc se z toho nevyplnilo, takže přestanu spoléhat na přání a raději tentokrát více přiložím sám ruku k dílu! :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28970 příspěvků 24.12.16 09:33
@Doe_Jane píše:
Tobě taky :) ale přeje se do nového roku s malým „n“ :kytka:

tak nějak :think:

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 24.12.16 09:37
@Doe_Jane píše:
Tobě taky :) ale přeje se do nového roku s malým „n“ :kytka:
:roll: ja zas psala vanoce s malym, zaspala jsem dobu, myslela jsem ze vanoce jako vsechny 3 dny s malym a Vanoce jako Stedry den s velkym no :mrgreen: plati ze myslet znamena houno vedet.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 24.12.16 09:46

@Doe_Jane @Burj Chalifa to opravdu budete hrotit jedno pismenko i na ten stedry den? : :lol: paneboooooooze

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 24.12.16 09:47

Jinak vsem preji krasne vanoce, hodne darecku, a na silva se moc nevozerte :lol: :hug:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.16 09:48
@Dojcanis píše:
@Doe_Jane @Burj Chalifa to opravdu budete hrotit jedno pismenko i na ten stedry den? : :lol: paneboooooooze

o to nejde, já bych teda byla ráda kdyby mě na to někdo upozornil a nepsala bych to jako debiil všem… letos mi přišlo tolik mailů se stejnou hrubkou, bych se styděla být velká firma a rozesílat to takhle :zed:

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 24.12.16 09:49

Také přeji krásné a pohodové svátky všem tady. :* A do nového roku pevné zdraví, moře lásky a pohody, a splnění všech snů. :hug: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >