Krásné zrzky a vada chůze - má to spojitost?

Anonymní
17.10.19 17:46

Krásné zrzky a vada chůze?

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale bojim se trošku reakcí. Přesto mi to nedá a napíši to sem. Takže předem nemám v úmyslu urážet tyto nádherné ženy, jen mě trošku fascinovalo tohle zjisťění. Třeba to mám jen já ve svém okolí. Mám v okolí zhruba 5 přírodně zrzavých žen, z toho 2 znám osobně a zbytek od vidění. Jsou to krásné ženy/holky. Nejsou stejné, ale dost typově podobné. Týká se to jen tědlech zrzek : malý vzrůst ( max 165 a to ani ne), velká prsa, štíhlé, ale přesto trošku větší zadek a stehna, krásné husté vlasy. Všechny šmatlaj. Tím chci říct, že při chůzi nedávají špičky nohou rovně, ale dovnitř ( když to přeženu, působí to trošku postiženě). Všechny jsou typy dost podobné Vicy Kerekes a ta to myslím dělá také. Přišlo mi to zajímavý, že jsem to vypozorovala u typově dost podobných žen a zda to není náhodou nějak geneticky podmíněné. Má to např. i můj známý, který je také zrzavý, malinký a je to muž. Nikdo z jeho rodiny zrzavý není a „šmatlá“. Já vím divné téma, jen ta podobnost mě zarazila..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7675
17.10.19 18:04

Já jsem se s tím zase nesetkala nikdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
17.10.19 18:12

Jsem zrzka, 159 cm, zadek teda malý, prsa větší a šmatlam :mrgreen:
Nejhorší jsou pro mě papuče „valenky“. Po par týdnech mam zničené vnejsi strany. :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
17.10.19 18:13

Jsem přírodní zrzka, 164cm, taky jsem byla hezký štíhlá, ale mám za sebou teď dva porody v jednom roce a to si vybralo svoji daň, že už teda štíhlá nejsem, ale třeba zas někdy budu a musím říct, ze špičky jsem dovnitř nikdy nedávala, ale atypické nohy mám, to jo. Mám je jak baletka, strašně vysokou klenbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 18:19
@Elza56 píše:
Jsem zrzka, 159 cm, zadek teda malý, prsa větší a šmatlam :mrgreen:
Nejhorší jsou pro mě papuče „valenky“. Po par týdnech mam zničené vnejsi strany. :roll: :mrgreen:

Děkuji za reakci, opravdu to nemyslím urážlivě. Na těch ženách je to…dá se říct trochu roztomylé. Jen mě zaujala ta typově podobná spojitost. Dost si všímám lidí. ;) :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.10.19 18:20

Roztomilé

• Nahlásit
  • Citovat
406
17.10.19 18:58

Já mám zrzavou dceru a taky šmajdá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 19:46
@werakla píše:
Já mám zrzavou dceru a taky šmajdá :D

Tak se mi to potvrzuje. Teď jsem se o tom bavila se známou a ta ma malou rusovlasku a taky šmatlá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
26
17.10.19 20:31

Mám příbuznou, krásnou zrzku, štíhlou - drobnou, vysokou cca 168 (jako já) ale nešmajdá :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
17.10.19 22:14

Zajimavy. No znam tez jednu dospelou velmi dobre a velmi dlouho, ovsem ta ma 172 asi a tez smajda:-) Krasna, stihla, mala prsa. A znam tez malou holcicku, zdali bude kraska je zatim ve hvezdach, ale smajda tez. Jinak jsem samozrejme nejake zrzky jiz potkala, ale nezajimala jsem se o ne takto detailne takze nevim:-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
18.10.19 16:28

No, mám zrzka a smatla taky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 20:49

Ja jsem zrzka, jsem teda vyssi, 175 cm a snad nesmajdam :)

• Nahlásit
  • Citovat
19.10.19 22:28

Nejsem zrzka a šmajdám! :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 23:54

Zrzky

Ja jsem slyšel že jsou vášnivý ale…šmajdaní to jsem si nevšiml

• Nahlásit
  • Citovat