Krásníme se Shaunem T., cvičíme T25

211
26.7.13 21:28

Krásníme se Shaunem T., cvičíme Focus T25

Ahoj, asi po 5 měsících cvičení s Jillian jsem se rozhodla pro změnu. Zaujal mě nový cvičební program Shauna T. - Focus T25. Začala jsem včera, takže dnes mám za sebou druhý den a moc mě to zaujalo a baví mě to. Budu ráda, když se podělíte o své zážitky a zkušenosti. Tak co, jdeme na to? :) ;)

Příspěvek upraven 26.07.13 v 22:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38140
26.7.13 21:31

A co to je, kde to je? zvladne i netrenovany jedinec - jako ja? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13908
26.7.13 21:38

Cvičím denně a změna by bodla, pošli link pls

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
26.7.13 21:56

@jane-e Myslím, že je to cvičení pro toho, kdo už má nějaké za sebou, je to podle mě náročnější, ale rozhodně doporučuji vyzkoušet, za to nic nedáš, třeba ti bude vyhovovat. Je to jenom 25 minut dlouhé, takže časově nenáročné.
Doporučuji si přečíst více zde: http://mojetelo.blogspot.cz/…program.html
Mě to nedalo a musela jsem jít do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
26.7.13 21:58

@jizvíková Já se snažím také cvičit každý den, a to konkrétně Jillian Michaels, ale už jsem opravdu cítila, že musím vyzkoušet něco jiného. Jakmile jsem se dočetla o tomto programu, říkala jsem si, to je ono, do toho půjdu.
A co cvičíš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.13 22:04

JM ráda nemám, dneska jsem si teda dala běh, tohle už mám v PC, ale ještě jsem se k tomu nedostala, tak to zkusim. Jinak miluju Tiffany Rothe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13908
26.7.13 22:05
@Ramka píše:
@jizvíková Já se snažím také cvičit každý den, a to konkrétně Jillian Michaels, ale už jsem opravdu cítila, že musím vyzkoušet něco jiného. Jakmile jsem se dočetla o tomto programu, říkala jsem si, to je ono, do toho půjdu.
A co cvičíš ty?

ja klasicky posiluju, mam svoji sestavu rotoped, posilovani zadku, bricha, rukou atd.
zkusila jsem i Jillian, ale nejak me to neoslovilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
26.7.13 22:07

@Žirafátko Mě zase Tiffany nijak nezaujala, vyzkoušela jsem od ní asi tři cvičení a na víc jsem neměla chuť. Každého holt baví něcvo jiného. Ale tohle vyzkoušej, je to opravdu záhul celých 25 min.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
26.7.13 22:15

@jizvíková Já právě potřebuji nějaký pevný řád a proto mi vyhovují podobné programy, kdy přesně vím, co mám cvičit. Při T25 je každý den jiné cvičení a to mě právě také přilákalo. Doposud u Jill jsem vždy cvičila několik dní stejnou sestavu a tohle je tím střídáním pro mě záživnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
26.7.13 23:12

Dá se to někde stáhnout? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
608
26.7.13 23:13

@Ramka Prosimte,kde jsi to stahla:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
26.7.13 23:14

@Ramka tak ja se na to podivam a uvidim, zatim jsem se nedokopala ani k Jillian :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
27.7.13 08:57

Stahuji postupně tady: http://www.edisk.cz/ Je to sice placené, ale jedno video denně jde zdarma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
27.7.13 11:10

Tak dnes mám odcvičen třetí den z T25, zatím všechna tři videa mi dala pěkně do těla a to jsem právě potřebovala. Jsem ráda, že jsem na toto cvičení narazila a doufám, že budou i nějaké viditelné výsledky. Je tu někdo, kdo to cvičí již déle? Jak se to líbí vám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
27.7.13 12:15

@Ramka Díky, už stahuju. Od Jill mám odcvičeno téměř vše (několikrát) :-) a potřebovala jsem nějakou změnu, tak jsem ráda za tohle. Cvičila jsem i zuzku Light taky dobrý peklo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama