Krásný komplet na cvičení - prosím doporučte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 02:41

Krásný komplet na cvičení - prosím doporučte

Chtěla bych si pořídit krásný, samozřejmě i praktický a příjemný komplet na cvičení.

Legíny + top či tričko, nebo komplet jako soupravu, případně legíny 3/4 nebo něco nyní na teplejší počasí.
Značek a možností je spoustu, nemám tolik času procházet internet, budu ráda za nějaké tipy, případně zkušenosti s kvalitou..

Zeštíhlující přes břicho, stehna či krásné tvarování postavy samozřejmě výhodou :lol:

Děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1583
23.5.22 07:33

To si přece musíš vyzkoušet. Pokud chceš opravdu cvičit, je potřeba, aby to bylo funkční a hlavně pohodlné. A co bude pohodlné konkrétně tobě, ti nikdo tady neporadí. Takže bych ani nedoporučila vybírat na netu, ale v prodejně. Až budeš vědět, co ti padne, pak můžeš vybírat design.
Za mě můžu doporučit značky Nike a Adidas - jak topy, tak legíny. A boty na cvičení Nike.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
23.5.22 07:34

Jo s mimochodem, proč anonym? Co je na tom tak důvěrného, že chceš začít cvičit? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 07:36
@Anonymní píše:
Chtěla bych si pořídit krásný, samozřejmě i praktický a příjemný komplet na cvičení.

Legíny + top či tričko, nebo komplet jako soupravu, případně legíny 3/4 nebo něco nyní na teplejší počasí.
Značek a možností je spoustu, nemám tolik času procházet internet, budu ráda za nějaké tipy, případně zkušenosti s kvalitou..

Zeštíhlující přes břicho, stehna či krásné tvarování postavy samozřejmě výhodou :lol:

Děkuji..

Tak ja myslela ze zpevneni a zmenu krivek postavy dosahnu prave cvicenim..takze v cem cvicim je spise o prakticnosti ne? Ja cvicim v leginach od vietnamcu a znackovem bavlnenem triku a pozornosti se mi dostava v pisilce od mistnich panu az me to stve.

• Citovat
  • Nahlásit
4567
23.5.22 07:40
@Thomassss píše:
Jo s mimochodem, proč anonym? Co je na tom tak důvěrného, že chceš začít cvičit? :lol:

Proč všem pořád vadí anonymy? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4567
23.5.22 07:42
@Anonymní píše:

Děkuji..

Doporučuji také osobně vyzkoušet v obchodě. Zkus třeba Decathlon. Já si tam brala tu jejich řadu, až se zmenším, tak si pořídím „něco lepšího“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
23.5.22 07:48

@shadowbabe já nepíšu, že mi to vadí, jen se ptám, co je pro zakladatelku tak důvěrné a citlivé na tom, že bude cvičit, když jí to vede k tomu zaškrtnout anonym :) jen mě to zajímá :lol: možná k tomu má důvod.
Ale co mi vadí, je, když anonym začne urážet :nevim: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4567
23.5.22 07:50
@Thomassss píše:
@shadowbabe já nepíšu, že mi to vadí, jen se ptám, co je pro zakladatelku tak důvěrné a citlivé na tom, že bude cvičit, když jí to vede k tomu zaškrtnout anonym :) jen mě to zajímá :lol: možná k tomu má důvod.
Ale co mi vadí, je, když anonym začne urážet :nevim: :)

Jo no tak to jo, to mi taky vadí, když si otevřou papule :roll: Ale pak tu máme ještě adminky k odtajnění :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8381
23.5.22 08:06

Mně manžel koupil Nebbia a jsem spokojená, je to praktičké, příjemnější materiál a slušivé :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat