Krásný rok - recept z časopisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
emily05
Nováček 9 příspěvků 18.12.17 22:54
Krásný rok - recept z časopisu

Máte prosím někdo poslední číslo časopisu Krásný rok?? (dříve Krásný venkov)
Chtěla jsem udělat Kokosové cukroví podle receptu, ale syn mi bohužel celou dvoustranu i pár dalších, roztrhal na malinkatý kousíčky :,(

Reakce:
Ennny
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 18.12.17 23:39

Skoč do první trafiky a vyfot si jen ten recept ;)

emily05
Nováček 9 příspěvků 19.12.17 00:07

Já mám v okolí malé trafiky, který mají jen okénka, nikam jinam se nedostanu. A ptát se prodavače, aby mi pučil časopis abych si mohla něco vyfotit, to si bude myslet, že jsem se asi zbláznila

laurdes
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 19.12.17 13:22

Poslala bych, ale mám ho bohužel v bytě, kam se dostanu až někdy po Novém roce… :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >