Krásný rok - recept z časopisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily05
Nováček 7 příspěvků 18.12.17 22:54
Krásný rok - recept z časopisu

Máte prosím někdo poslední číslo časopisu Krásný rok?? (dříve Krásný venkov)
Chtěla jsem udělat Kokosové cukroví podle receptu, ale syn mi bohužel celou dvoustranu i pár dalších, roztrhal na malinkatý kousíčky :,(

Reklama

Reakce:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 18.12.17 23:39

Skoč do první trafiky a vyfot si jen ten recept ;)

emily05
Nováček 7 příspěvků 19.12.17 00:07

Já mám v okolí malé trafiky, který mají jen okénka, nikam jinam se nedostanu. A ptát se prodavače, aby mi pučil časopis abych si mohla něco vyfotit, to si bude myslet, že jsem se asi zbláznila

laurdes
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 19.12.17 13:22

Poslala bych, ale mám ho bohužel v bytě, kam se dostanu až někdy po Novém roce… :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama