Krátká menstruace, pobolívání podbřišku a zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ruzulinka
Nováček 9 příspěvků 31.01.18 12:56
Krátká menstruace a pobolivani v podbrisku a zad.

Dobrý den, mam dotaz v teď v lednu jsem mela ms o jeden den opozdenou ktera mi trvala jen tri dny, a pořád mam bolesti v zadech a od zad mi to jde do podbrisku nevite prosim některá z vas co to muze být??

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 31.01.18 13:04

@ruzulinka zkousela jsi tehotensky test? Jinak asi cokoli…cysta, zanet…zasla bych k dr ;)

ruzulinka
Nováček 9 příspěvků 31.01.18 13:10

Ne test jsem neskousela nemyslim ze bych byla těhotná kdyz jsem mela tu ms, ale je divni ze mi boli ty zada a v tom podbrisku jakoby takové tlaky. No asi k tomu k dr. zajdu.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 31.01.18 13:16
@ruzulinka píše:
Ne test jsem neskousela nemyslim ze bych byla těhotná kdyz jsem mela tu ms, ale je divni ze mi boli ty zada a v tom podbrisku jakoby takové tlaky. No asi k tomu k dr. zajdu.

Nekdo miva normalni nebo slabsi MS i v zacatcich tehotenstvi :nevim: ja bych ho zkusila, stoji par korun a nebo na jistotu ten dr ;)

ruzulinka
Nováček 9 příspěvků 31.01.18 13:20

Skusim si testnout a pak zajdu k dr a jinak diky za odpověď.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 31.01.18 13:27

@ruzulinka neni za co, at je vse ok :)

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 31.01.18 13:44

Ja ted mela nesprosperujici tehu a taky me bolela hrozne zada, zkus ren test.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama