Reklama

Krátká menstruace, pobolívání podbřišku a zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ruzulinka
Nováček 9 příspěvků 31.01.18 12:56
Krátká menstruace a pobolivani v podbrisku a zad.

Dobrý den, mam dotaz v teď v lednu jsem mela ms o jeden den opozdenou ktera mi trvala jen tri dny, a pořád mam bolesti v zadech a od zad mi to jde do podbrisku nevite prosim některá z vas co to muze být??

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 31.01.18 13:04

@ruzulinka zkousela jsi tehotensky test? Jinak asi cokoli…cysta, zanet…zasla bych k dr ;)

ruzulinka
Nováček 9 příspěvků 31.01.18 13:10

Ne test jsem neskousela nemyslim ze bych byla těhotná kdyz jsem mela tu ms, ale je divni ze mi boli ty zada a v tom podbrisku jakoby takové tlaky. No asi k tomu k dr. zajdu.

Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 31.01.18 13:16
@ruzulinka píše:
Ne test jsem neskousela nemyslim ze bych byla těhotná kdyz jsem mela tu ms, ale je divni ze mi boli ty zada a v tom podbrisku jakoby takové tlaky. No asi k tomu k dr. zajdu.

Nekdo miva normalni nebo slabsi MS i v zacatcich tehotenstvi :nevim: ja bych ho zkusila, stoji par korun a nebo na jistotu ten dr ;)

ruzulinka
Nováček 9 příspěvků 31.01.18 13:20

Skusim si testnout a pak zajdu k dr a jinak diky za odpověď.

Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 31.01.18 13:27

@ruzulinka neni za co, at je vse ok :)

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 31.01.18 13:44

Ja ted mela nesprosperujici tehu a taky me bolela hrozne zada, zkus ren test.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >