Krátká menstruace jen 3 dny

9
17.7.21 00:17

Krátká menstruace jen 3 dny

Holky nevíte co to může být když jsem měla menstruaci krátkou než mívám obvykle dva dny silná 3 den ráno hnědý výtok..odpoledne to skončilo..pred menstruaci jsem měla 5 dnů opoždění na testu jsem měla slabého ducha a pak ta krátká menstruace…po menstruaci jsem zkoušela test znovu ale už negativní :nevim: nemáte s tím některá zkušenost? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
17.7.21 00:21

@Kessy098Taky to teď mám stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
17.7.21 00:27

@Lauris99 tak to jsme dvě já vůbec netuším co to může znamenat tak krátkou jsem ji ještě neměla..vzdy jsem ji měla max 5 až 6 dní.. Teď to bylo jiné 2 dny silná 3 den už skoro nic a odpoledne konec nechápala jsem to :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.7.21 00:35

@Kessy098 Může to být snad těhotenství vůbec tomu nerozumím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
17.7.21 00:38

@Lauris99 netuším je to možné ale v mém případě tomu šanci nedávám po menstruaci jsem hned znovu zkoušela test a negativní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.7.21 00:40

@Kessy098 před 5 měsici jsem to měla to samé a přišla jsem o to :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
17.7.21 00:51

@Lauris99 To mě mrzí držím palečky ať se vám brzo zadaří :srdce: my se o druhé miminko snažíme už 11let skoro přišla jsem i o jeden vejcovod :( ale prý mám ještě nějakou naději nechce se mi podstoupit umělé oplodnění..ted to pro mě bylo opravdu moc velké zklamání když byl ten test pozitivní měla jsem takovou radost že se asi konečně zařadilo po těch letech… ale pak mrcha stejně na konec dorazila.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
17.7.21 00:56

@Kessy098 to my je hrozně líto taky se snažíme o druhé nějak to nejde snad se to podaří držím vám palce :potlesk: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
17.7.21 01:16

@Lauris99 děkuji :* já vám také

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
17.7.21 02:14

@Kessy098 také jsem to teď tak měla. Normálně mívám 5 dní, z toho 2-3 dny silnou. Teď 1 den špinění, 1 den slabá ms a 1 den už jen tak na intimku a konec :nevim: A na 100pro vím, že jsem měla biochemko, tak jsem čekala ms silnější. Myslím, že důvodem byla nízká sliznice, proto se Mimi nemohlo pořádně zavrtat a proto byla slabá a krátká má. Ale proč nenarostla, mi pořád vrtá hlavou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.21 03:08

Hmmm zajímavé

• Citovat
  • Nahlásit
21484
17.7.21 07:17

To si fakt povídá někdo sám se sebou? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4326
17.7.21 11:03

Za krátkou menstruaci může nízká děložní sliznice, nic víc za tím nehledejte. Občas se to prostě tak stane, že sliznice dostatečně nenaroste. Podobně jako sem tam má žena anovulační cyklus. Nejsme stroje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
17.7.21 12:08

@BrnackaM Dobre chápu ano stroje nejsme ale mě zajímal ten pozitivní test..vrtá mi to hlavou možná šlo o biochemko :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
17.7.21 12:12

@bacova.mi asi se mi stalo to samé měla jsem pozitivní test a po menstruaci negativní..dva dny jsem ji měla hodně silnou..3 byla fuč :nevim: takže biochemko určitě 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat