Krátká známost a chlap se bojí a mlčí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 16:03
Krátká známost a chlap se bojí a mlčí

Chci se zeptat na názory.. Poznala jsem muže(blizence) na začátku roku. Já mám 3 letého syna. Nejdřív jsme spolu byly jen my dva, syna jsem nechala bokem nějaký čas. On hned plánoval, mluvil o naší budoucnosti, až mě to překvapovalo, ja se do ničeho nehrnula jako on, mluvil jak se na syna těší, bylo nám spolu hezky. Pak syna poznal, kupoval mu dárečky a choval se hezky i k němu, pak mi sám navrhl že když budu v práci tak syna pohlídá ať ví jak jim to spolu bude klapat a ja souhlasila. Ale týden před tímto dnem přestal se snažit se vidět, moc nekomunikoval, pak byl se synem a i od te doby je divný..nemluví nechce se vidět, nic nenavrhuje..

Dnes se vyjádřil že se mi moc omlouvá, že se bojí, že nás má moc rád, ale ze to nepujde.

Přecenil svoje síly? Co si myslíte, je tu šance že to vezme zpět? Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.03.17 16:09

Tak je pro něj asi těžké přijmout a starat se o cizí dítě. Myslel, že to zvládne, ale přecenil se. Za to se na něj nemůžeš zlobit. Ono přijmout cizí dítě nebývá lehké. Dej tomu čas. Možná až si spolu vytvoří nějaký bližší vztah bude to lepší.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 07.03.17 16:09

Chlap jasně napsal, že to nepůjde. Čili si nedělej naděje a hledej jiného.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 07.03.17 16:13

Bud rada, ze to rekl takto fer ma rovinu.. Asi se na cizí dite neciti.. Dala bych tomu cas a nejlepe se neozyvala, to musi vedet on sám.. Nikam ho netlac.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 16:13
@glitterball píše:
Tak je pro něj asi těžké přijmout a starat se o cizí dítě. Myslel, že to zvládne, ale přecenil se. Za to se na něj nemůžeš zlobit. Ono přijmout cizí dítě nebývá lehké. Dej tomu čas. Možná až si spolu vytvoří nějaký bližší vztah bude to lepší.

Ono asi žádný bližší vztah nebude, když se se mnou nebaví. On to sám uspechal a ja to mám odnášet? Nepřijde mi to fér od něj. Na druhou stranu ho chápu, ale proč hned pálí mosty.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 16:15
@yasmine5 píše:
Bud rada, ze to rekl takto fer ma rovinu.. Asi se na cizí dite neciti.. Dala bych tomu cas a nejlepe se neozyvala, to musi vedet on sám.. Nikam ho netlac.

Ozývat se mu nechci, jen to potřebuji ze sebe dostat. Děkuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 16:17

Ja ho za celou dobu nikam netlacila, věděla jsem ze to bude těžký..sám to navrhoval, hnal se do toho po hlavě. :think:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 07.03.17 16:24

Chápu, ze to zamrzí, sama mam zlatého muze, co si me vzal i s malym ditetem, kdyz ji nebyl ani rok. Ted jsme spolu uz roky 4. Taky se hnal do vseho po hlave, ale naštěstí si nas zamiloval. Preju ti at najdes toho pravyho, hlavne nebud dlouho smutna, ten malý je přeci jen lepsi, nez kdejaky chlap :hug:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 07.03.17 16:28

Trosku me zaráží, ze jsi nechala své malé dítě s cizím m muzem, se kterým ses párkrát viděla. Pokud se teda znáte dva měsíce. To mi na celém příběhu prijde nejšílenější. To, že i dospělí lidé casto neví, co chtějí a ti, co hodně vzplanou, rychle vyhasnou, mě až tak nepřekvapuje. Lidi jsou různí.

Příspěvek upraven 07.03.17 v 16:29

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 16:29
@Anonymní píše:
Ono asi žádný bližší vztah nebude, když se se mnou nebaví. On to sám uspechal a ja to mám odnášet? Nepřijde mi to fér od něj. Na druhou stranu ho chápu, ale proč hned pálí mosty.

Je to smutné, ale lepší teď, než třeba za půl roku, za rok, až byste byli dál.
Podle mě by malé dítě neakceptoval ani kdyby to neuspěchal. Někdo na to nemá.
Je to fakt škoda, zřejmě jste si rozuměli, ale někdy je lepší to ukončit hned. Pak to míň bolí :hug:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 16:30
@yasmine5 píše:
Chápu, ze to zamrzí, sama mam zlatého muze, co si me vzal i s malym ditetem, kdyz ji nebyl ani rok. Ted jsme spolu uz roky 4. Taky se hnal do vseho po hlave, ale naštěstí si nas zamiloval. Preju ti at najdes toho pravyho, hlavne nebud dlouho smutna, ten malý je přeci jen lepsi, nez kdejaky chlap :hug:

To máš štěstí..já jsem přes 2 roky sama a každej je dement..buď to chce jen sex a nebo udělá tohle a bez vysvětlení. Říká že mě miluje, ale asi svoboda je pro něj víc. Nevím prostě od něj nic. Čeho se bojí, nic.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29044 příspěvků 07.03.17 16:37

Udělal si jasno a vycouval.

nostress
Extra třída :D 13472 příspěvků 07.03.17 16:37
@Kfětoslava píše:
Trosku me zaráží, ze jsi nechala své malé dítě s cizím m muzem, se kterým ses párkrát viděla. Pokud se teda znáte dva měsíce. To mi na celém příběhu prijde nejšílenější. To, že i dospělí lidé casto neví, co chtějí a ti, co hodně vzplanou, rychle vyhasnou, mě až tak nepřekvapuje. Lidi jsou různí.Příspěvek upraven 07.03.17 v 16:29

Přesně to samé mě napadlo. Nikdy bych nenechala tak malé dítě s cizím člověkem. V dnešní době nikdy nevíš…Jinak, pokud ti řekl, že se na to necítí, tak bych to respektovala a poohlídla se po vhodnějším partnerovi.

Amys
Generální žvanilka 20756 příspěvků 07.03.17 16:38
@Anonymní píše:
Chci se zeptat na názory.. Poznala jsem muže(blizence) na začátku roku. Já mám 3 letého syna. Nejdřív jsme spolu byly jen my dva, syna jsem nechala bokem nějaký čas. On hned plánoval, mluvil o naší budoucnosti, až mě to překvapovalo, ja se do ničeho nehrnula jako on, mluvil jak se na syna těší, bylo nám spolu hezky. Pak syna poznal, kupoval mu dárečky a choval se hezky i k němu, pak mi sám navrhl že když budu v práci tak syna pohlídá ať ví jak jim to spolu bude klapat a ja souhlasila. Ale týden před tímto dnem přestal se snažit se vidět, moc nekomunikoval, pak byl se synem a i od te doby je divný..nemluví nechce se vidět, nic nenavrhuje..

Dnes se vyjádřil že se mi moc omlouvá, že se bojí, že nás má moc rád, ale ze to nepujde.

Přecenil svoje síly? Co si myslíte, je tu šance že to vezme zpět? Děkuji

Ty jo, už odmala učíme děti, že si nemají od cizích nic brát, ani sedat k nikomu cizímu do auta a ty klidně dáš hlídat dítě člověku, kterého znáš dva měsíce? Co kdyby to byl pedofil? To spousta lidí nepozná ani po několika letech. Jak se chová po návštěvě kluk, ten je v pohodě? Jako samozřejmě můj scénář je dost paranoidní, ale mohl si třeba uvědomit, že vám nechce ublížit a radši to ukončit, co my víme. Což by bylo to nejlepší, co by se mohlo stát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 16:41

Myslíte si, že v dnešní době je nějaký vhodnější partner? Mám tak moc špatných zkušeností, že ztrácím naději.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >